Online 10 ľudí. FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 7149 v téme Politika zo dňa 09:17:52 10.02.2020
Tento príspevok bol napísaný ako reakcia na príspevok číslo 7146 od AccickVep uverejnený dňa 09.02.2020 o 09:49:52.
To Accickvep.Ani sa ti nečudujem ,že sa tak pýtaš,teda že“aká cenzúra?“Pokiaľ sa ti nestalo,že tvoj príspevok je zmazaný a keď sa opýtaš prečo,tak ti niekto napíše : „skúste sa zamyslieť“.Tomu ja hovorím diskusia slepého s hluchým,hoci ak napíšem,že ma ten niekto má za hlupáka,čo nie je schopný uvedomiť si zjavnú manipuláciu,tak by to bolo lepšie vystihnuté.
No a čo sa označenia mňa ako hovorcu týka,tak to už si v ríši fantastiky kamoš.Pravdepodobne sa nemýlim,ak sa domnievam,že ma považuješ za hovorcu terajšieho primátora Šimku.Ak je tomu tak,tak seš vedle jak ta jedle.Názory,ktoré tu píšem,sú mojimi názormi a odrážajú len a len moje subjektívne reflektovanie toho,čo sa deje na našej mestskej politickej miniscéne.Vyvodzovať z miery komparativity mojich subjektívnych názorov s reálnou situáciou odrazenou vo verejne prístupných informáciách akúkoľvek spojitosť so mnou,ako hovorcu terajšieho primátora,je to isté,ako prisúdiť mi úlohu hovorcu Donalda Trumpa,lebo skutočnosť je taká,že na získavanie informácií využívam dostupné zdroje a možnosti.A nevidím žiadnu prekážku v tom,aby si nemohol tie isté možnosti využiť aj ty.To znamená okrem iného aj to,že ma môžeš podporiť v mojej „kampani“ za demokratizáciu pomerov na tejto stránke ohľadom zmazávania príspevkov,teda nie len mojich,ale aj Ing.M.Šimku,alebo si ich vyžiadať od neho,tak ako som to urobil aj ja v snahe mať všetky dostupné informácie.A zober na to jed,že to nerobím preto,aby som drukoval terajšiemu primátorovi,ale preto,lebo drukujem sebe ako občanovi a chcem,aby vo funkcii primátora pôsobil ten najlepší možný človek.Napokon aj výsledok volieb v novembri len potvrdil,že nie som vo svojich postojoch sám.
Ak sa môj názor ,že terajší primátor Ing.D.Šimka je momentálne pre tú funkciu ten najlepší nezhoduje s tvojím,tak sa môžeme baviť o tom,kto teda by to mal a či mohol byť.Po kandidátoch ktorí kandidovali v novembrových voľbách,nie je ani vidu ,ani slychu.Potom je ešte „v hre“ viceprimátorka pani D.Horná.Môžeme ju tu rozoberať do chuti,koľko sa len zmestí,ale ani v radoch poslancov som nazaregistroval návrh v tom smere.Teda ak budeme uvažovať v intenciách princípov demokratického spoločenského zriadenia a teda poslanci reprezentujú názory svojich voličov,tak potom je jasné,že občania voliči sú s primátorovaním Ing,D.Šimku vcelku spokojní.Tých pár virtuálnych hlasov aj s prihliadnutím na účelové mazanie na tejto stránke ,teda z toho pohľadu nepadá na váhu.
Teda nemyslíš,že by bolo z každého ohľadu správnejšie adresovať svoju požiadavku aby sa primátor vyjadroval na tejto stránke priamo jemu a nie mne?
Žiadne nové informácie o kamere v telocvični nemám.Čakám čo bude.V Tvojom názore na odstúpenie z dôvodu kauzy kamera sa s tebou nestotožňujem,lebo v podstate nejakú kameru v telocvični mám v paži a aj politické tančeky okolo.Vieš prečo? Lebo vidím v médiách,že krikľúňov po odstúpení politikov a zmenách a to v podstatne závažnejších kauzách je ako maku to po prvé a po druhé,nikde som nezaregistroval,že by si žiadal odstúpenie Rndr,Daniša počas jeho primátorovania na základe jeho neporovnateľne závažnejších káuz.V tomto máš jasné potvrdenie toho,že ja sa snažím udržať si aj napriek rôznym vplyvom v posudzovaní reality rezervu a nadhľad a rozhodne sa vyvarovať v kritickom myslení negatívnemu vplyvu emócií.Do akej miery som „in“ či „out“ je už o inom.
Hodnotenie: 0   1

Kladne hodnotil:
Záporne hodnotil:
10.02.2020 14:39:05 Pbošiak

K tomuto príspevku boli napísané ďalšie reakcie:
[7151] 10.02.2020 16:18:46 od AccickVep otvor reakciu...
[7150] 10.02.2020 16:09:44 od AccickVep otvor reakciu...


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
AKTUÁLNE: Dobrovoľní hasiči začali v Partizánskom s dezinfekciou verejných priestorov!
V týchto dňoch majú dobrovoľní hasiči z Partizánskeho plné ruky práce. Okrem toho, že pomáhajú seniorom s nákupmi, v spolupráci s mestom sa v pondelok 30. marca pustili do ďalšej aktivity. Boj proti koronavírusu zobrali doslova od podlahy – čistením verejných priestranstiev.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Usmernenie k nakladaniu s odpadmi: Kam vyhadzovať rúška a respirátory?
V zmysle stanoviska ÚVZ SR sa použité ochranné prostriedky, ktoré vznikajú občanom v domácnosti alebo zamestnancom v bežných prevádzkach – rúška, respirátory, rukavice, vreckovky likvidujú ako bežný odpad. Špeciálny postup sa tu teda neuplatňuje. Tento odpad sa ukladá len do zmesového odpadu.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Nových pracovníkov chce prievidzská radnica zamestnať v rámci spoločného projektu s mestami Handlová a Bojnice.
Cieľom tohto projektu je posilnenie koordinačných a implementačných kapacít v týchto troch mestách. Hlavným partnerom je mesto Prievidza, ďalšími dvoma partnermi sú mestá Bojnice a Handlová. Výška finančného príspevku, ktorý budeme žiadať, bude pravdepodobne až 500.000 eur
zobraziť podrobnosti »
28.03.2020
Web pre rodičov: ucimenadialku.sk
V spolupráci viacerých mimovládnych organizácií a MŠVVaŠ SR vznikla táto webová stránka ako nástroj oficiálnej komunikácie počas prerušeného vyučovania na školách a prerušenej prezenčnej výučby na vysokých školách v čase epidémie koronavírusu. Cieľom webovej stránky je pomôcť pedagogickým a odborným zamestnancom, manažmentu a zriaďovateľom škôl, ale i žiakom, študentom a rodičom zorientovať sa v množstve informácií, odporúčaní a usmernení, ako aj pomôcť všetkým aktérom počas prerušenia vyučovania či prezenčnej výučby nachádzať riešenia vzniknutej situácie.
zobraziť podrobnosti »
25.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.