Online 6 ľudí. FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 7142 v téme Politika zo dňa 01:24:05 07.02.2020
Prispievateľ Dezider sa naozaj pýta? A či len konštatuje nejaké svoje domnienky? Pochopiteľne je treba sa presvedčiť a nie všetkému veriť,ako veriaci v kostole farárovi.
Teda stačí si do vyhľadávača naťukať slová kompetencie primátora a arogancia moci
a hneď je človeku jasné,že Dezider má pravdu len v tom referende a petícii .Teda ma nepresvedčil,že konanie primátora je možné hodnotiť z pohľadu arogancie moci,ale skôr ako občan mesta vnímam jeho konanie ako napĺňanie volebného programu.Apropo Dezider sa ani neobťažoval nejakými zmysluplnými argumentami doložiť ,že mesto je paralyzované.To si pravdepodobne pomýlil z čínskym Vu hanom.Či?
Prispievateľ Pbošiak píše svoju obvyklú znôšku.Nič iné som ani nečakal,lebo už dávno som pochopil,že v debate o rozdieloch medzi zdaním a realitou očakávať od neho väčšiu vnímavosť,je ako čakať na zmilovanie božie .
Prispievateľ Milan O predviedol,že jeho zámerom nie je to,ako riešiť problémy v meste,ale vytasil sa s hodnotením môjho mentálneho stavu.Prečo to takto vidím? Lebo keby mu išlo o to ,aby obhájil svoje konanie v pozícii prednostu,tak by pozvánky terajšieho primátora na účasť v diskusii nebral na ľahkú váhu,ale s plnou vážnosťou.
No a ešte keď si človek pospomína čo všetko sa pohovorilo a aj nepohovorilo,lebo však účelová cenzúra,všakáno?Či len tak plano kecám pán Milan O?No kecať môžem do chuti,ale výsledok nie môjho konania je jasný.Protest prokurátora pre neprijatie nového PHSR a potom už len neblahé následky pre mesto a našich občanov.Pekných pár miliónov a projektov je v ťahu a .......Milan O pojednáva o mojom mentálnom stave.Jdu ven blejt velebnosti!
Teda pane úplne na rovinu, z pohľadu elementárnej logiky.Nemôžete napísať,že je treba si vypočuť aj názor druhej strany/lebo dve strany mince/ a neobťažovať sa ísť na MsZ a predostrieť svoj pohľad.Ale budiš,nechcete ísť ,tak nechoďte.Využite teda možnosti tejto stránky,radím Vám ja spolu s pánom Lubomírom.Som presvedčený,že vám to nezmažú ako mne a M.Šimkovi.
Záverom len toľko. Nikoho,kto tu píše svoje názory a oponuje mi v mojich,nevnímam ako osobného nepriateľa,hoci by sa to niekedy mohlo zdať.Píšem tak,ako to produkuje môj nedokonalý makovicový softvér a teda sorry. Tiež na druhú stranu,nech sa na mňa nikto nehnevá,ale urobiť stránku,napísať krásne vetičky....stránka občanov mesta a najlepšie je všetko si povedať a potom zmazávať príspevky neporušujúce kódex prispievateľa podľa kohosi ľubovôle,to jednoducho nežeriem! "Demokracia je diskusia" (T.G.Masaryk).
Hodnotenie: 0   2

Kladne hodnotil:
Záporne hodnotil:
07.02.2020 17:15:11 MilanO
07.02.2020 18:06:16 Pbošiak


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
AKTUÁLNE: Dobrovoľní hasiči začali v Partizánskom s dezinfekciou verejných priestorov!
V týchto dňoch majú dobrovoľní hasiči z Partizánskeho plné ruky práce. Okrem toho, že pomáhajú seniorom s nákupmi, v spolupráci s mestom sa v pondelok 30. marca pustili do ďalšej aktivity. Boj proti koronavírusu zobrali doslova od podlahy – čistením verejných priestranstiev.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Usmernenie k nakladaniu s odpadmi: Kam vyhadzovať rúška a respirátory?
V zmysle stanoviska ÚVZ SR sa použité ochranné prostriedky, ktoré vznikajú občanom v domácnosti alebo zamestnancom v bežných prevádzkach – rúška, respirátory, rukavice, vreckovky likvidujú ako bežný odpad. Špeciálny postup sa tu teda neuplatňuje. Tento odpad sa ukladá len do zmesového odpadu.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Nových pracovníkov chce prievidzská radnica zamestnať v rámci spoločného projektu s mestami Handlová a Bojnice.
Cieľom tohto projektu je posilnenie koordinačných a implementačných kapacít v týchto troch mestách. Hlavným partnerom je mesto Prievidza, ďalšími dvoma partnermi sú mestá Bojnice a Handlová. Výška finančného príspevku, ktorý budeme žiadať, bude pravdepodobne až 500.000 eur
zobraziť podrobnosti »
28.03.2020
Web pre rodičov: ucimenadialku.sk
V spolupráci viacerých mimovládnych organizácií a MŠVVaŠ SR vznikla táto webová stránka ako nástroj oficiálnej komunikácie počas prerušeného vyučovania na školách a prerušenej prezenčnej výučby na vysokých školách v čase epidémie koronavírusu. Cieľom webovej stránky je pomôcť pedagogickým a odborným zamestnancom, manažmentu a zriaďovateľom škôl, ale i žiakom, študentom a rodičom zorientovať sa v množstve informácií, odporúčaní a usmernení, ako aj pomôcť všetkým aktérom počas prerušenia vyučovania či prezenčnej výučby nachádzať riešenia vzniknutej situácie.
zobraziť podrobnosti »
25.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.