Online 3 ľudia. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 7142 v téme Politika zo dňa 01:24:05 07.02.2020 Nevhodný príspevok?
Prispievateľ Dezider sa naozaj pýta? A či len konštatuje nejaké svoje domnienky? Pochopiteľne je treba sa presvedčiť a nie všetkému veriť,ako veriaci v kostole farárovi.
Teda stačí si do vyhľadávača naťukať slová kompetencie primátora a arogancia moci
a hneď je človeku jasné,že Dezider má pravdu len v tom referende a petícii .Teda ma nepresvedčil,že konanie primátora je možné hodnotiť z pohľadu arogancie moci,ale skôr ako občan mesta vnímam jeho konanie ako napĺňanie volebného programu.Apropo Dezider sa ani neobťažoval nejakými zmysluplnými argumentami doložiť ,že mesto je paralyzované.To si pravdepodobne pomýlil z čínskym Vu hanom.Či?
Prispievateľ Pbošiak píše svoju obvyklú znôšku.Nič iné som ani nečakal,lebo už dávno som pochopil,že v debate o rozdieloch medzi zdaním a realitou očakávať od neho väčšiu vnímavosť,je ako čakať na zmilovanie božie .
Prispievateľ Milan O predviedol,že jeho zámerom nie je to,ako riešiť problémy v meste,ale vytasil sa s hodnotením môjho mentálneho stavu.Prečo to takto vidím? Lebo keby mu išlo o to ,aby obhájil svoje konanie v pozícii prednostu,tak by pozvánky terajšieho primátora na účasť v diskusii nebral na ľahkú váhu,ale s plnou vážnosťou.
No a ešte keď si človek pospomína čo všetko sa pohovorilo a aj nepohovorilo,lebo však účelová cenzúra,všakáno?Či len tak plano kecám pán Milan O?No kecať môžem do chuti,ale výsledok nie môjho konania je jasný.Protest prokurátora pre neprijatie nového PHSR a potom už len neblahé následky pre mesto a našich občanov.Pekných pár miliónov a projektov je v ťahu a .......Milan O pojednáva o mojom mentálnom stave.Jdu ven blejt velebnosti!
Teda pane úplne na rovinu, z pohľadu elementárnej logiky.Nemôžete napísať,že je treba si vypočuť aj názor druhej strany/lebo dve strany mince/ a neobťažovať sa ísť na MsZ a predostrieť svoj pohľad.Ale budiš,nechcete ísť ,tak nechoďte.Využite teda možnosti tejto stránky,radím Vám ja spolu s pánom Lubomírom.Som presvedčený,že vám to nezmažú ako mne a M.Šimkovi.
Záverom len toľko. Nikoho,kto tu píše svoje názory a oponuje mi v mojich,nevnímam ako osobného nepriateľa,hoci by sa to niekedy mohlo zdať.Píšem tak,ako to produkuje môj nedokonalý makovicový softvér a teda sorry. Tiež na druhú stranu,nech sa na mňa nikto nehnevá,ale urobiť stránku,napísať krásne vetičky....stránka občanov mesta a najlepšie je všetko si povedať a potom zmazávať príspevky neporušujúce kódex prispievateľa podľa kohosi ľubovôle,to jednoducho nežeriem! "Demokracia je diskusia" (T.G.Masaryk).
Hodnotenie: 0   2

Kladne hodnotil:
Záporne hodnotil:
07.02.2020 17:15:11 MilanO
07.02.2020 18:06:16 Pbošiak


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Farebné noty pre deti - vhodné pod stromček.
Jednou vetou povedané: 8 nôt má 8 farieb, ktorými sú zapísané známe piesne. Notová osnova má 5 čiar a na jej začiatku je husľový alebo basový kľúč. Ak chceme zahrať pieseň podľa nôt, potrebujeme na to hudobné vzdelanie. Každá nota má svoju dĺžku (iný tvar) a výšku (iné umiestnenie na notovej osnove).
zobraziť podrobnosti »
13.12.2019
Prievidza peniaze na novoročný ohňostroj pošle do Prešova
Vedenie okresného mesta chce finančne pomôcť ľuďom postihnutým nedávnym výbuchom v bytovke na východe Slovenska. Pridať sa plánujú aj Nováky.
zobraziť podrobnosti »
13.12.2019
Slovenské mestá rušia silvestrovské ohňostroje. Peniaze chcú radšej venovať Prešovčanom
Prešovu pomáha celé Slovensko, ako sa len dá. Banská Bystrica a Liptovský Mikuláš rušia ohňostroj a peniaze radšej venujú metropole Šariša.
zobraziť podrobnosti »
12.12.2019
Bojnice majú novú atrakciu. Návštevníkov odvezie turistický vláčik
Turistický vláčik odvezie ľudí na dvoch trasách.
zobraziť podrobnosti »
09.05.2019
Nebezpečné znečistenie. Bývalý zamestnanec odhalil nekalé praktiky
NOVÁKY / Rybári už niekoľko rokov upozorňujú na znečistenú vodu v rieke Nitra. Tá je najmä v úseku pod Novákmi plná chemických látok. Do redakcie TV JOJ sa ozval bývalý hasič, ktorý pracoval v tamojšej chemičke. Informoval o tom, ako tam zneškodňovali ortuť.
zobraziť podrobnosti »
20.03.2019
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.