Online 3 ľudia. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 7139 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 18:53:21 06.02.2020
Lavida, pochopte, že samosprávna politika v pravom slova zmysle, je nad vašu a vašich donorov sily a o úrovni vašej a vašich donorov ani nehovoriac. Je nepochopiteľné, ako sa lavida dokáže prispôsobiť fabuláciám svojho donora. A tak ako vždy lavida aj vo vašom poslednom príspevku, je to od vás aj v tomto prípade skok na vlastné hrable.
Priatelia, ako vždy, nie priamo k veci, ale tak, ako som mu v mnohých predchádzajúcich, ale i nie tak dávno mi uverejnenom príspevku naznačil, že lavida, ako jeden z tých, pre ktorého platia v súčasnosti „mrazivo aktuálne slová významného slovenského poeta a politika Laca Novomeského, ktoré napísal o Haškovom Švejkovi, ako o zrkadle hlupákom, udavačom a prisluhovačov“ platia aj slová určené lavidovi v závere môjho príspevku o Švejkovi, ktoré znejú, že „ Prianie (želanie) je otcom myšlienky !!!!!!!!!!!!!!!“.
Lavida, ak ste nepochopili význam príslovia, tak s dovolením, príslovie hodnotí zámer, ktorý sa nepodarilo uskutočniť, alebo hodnotí postoj človeka, ktorý uveril niečomu , čo si želal, ale nebola to pravda!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Lavida, neberte to osobne, ale napísať, že: “Ja hovorím, nechajte Mariana tuná ľaptať to svoje a možno zhovädí v očiach voličov brata tak, že si už v politike neškrtne do smrti“ potiaľ lavidove slová je od vás naozaj totálne OBLUDNÁ požiadavka.
Lavida, prepáčte mi moju opovážlivosť, ale to znamená, že podľa vás by sme všetci, tu v Novákoch žijúci ľudia a najmä však tí, čo dokážu myslieť s kritickým myslením, mali čakali na tú chvíľu, že kedykoľvek by si tento vami označený človek zamanul ľaptať, tak ako máme skúsenosti s jeho, ich, vašimi výrokmi vyľaptané doposiaľ pred verejnosťou, vo verejnom priestore, máme strpieť podľa vás voči spoluobčanom jeho, ich vašu slovnú výbavu typu zbabelci, gauneri, zlodeji, klamári, podvodníci, mamonári, mafiáni, alebo možno kočnerove opičky a pod.???????? Lavida vari máte málo dôkazov o jeho doterajšom použijúc vaše slová ľaptaní, máte málo dôkazov o vyvolávaní nenávisti, o prenasledovaní a mediálnom lynčovaní, zosmiešňovaní, hrubých atakov a osobných urážok ľudí a ich rodinných príslušníkov, etc.etc., i ich deti a vnúčat????????????? Lavida, my nie sme ovce, ak tvrdíme, že to presiahlo hranicu únosnosti !!!!!!!!!!!!!!!. Však to sám čítate. Lavida už i preto,že nikto z nás, sa s ani koňom nezrazil!!!!!!!!!!!!!!!!.
Lavida v koho mene vás nesie vlna zúfalej nenávisti, voči niektorým občanom nášho mesta???? V mene vlastnej rodiny, svojich detí, vnúčat, alebo bojujete za spoločenstvo Canis lupus familiaris, Nelze vyhověti lavida, najmä preto, že stránka www.novaky.com ma isté ,inak nazývané ETICKÉ PRAVIDLÁ, alebo ETICKÝ KÓDEX a tak sa na tejto stránke, ako vyplýva z ETICKÉHO KÓDEXU ľaptanie nepripúšťa. A tak si zapamätajte lavida. Dôležité je, že občania sa zobúdzajú, konečne pochopili, že by už bolo načase povedať ľuďom dosť, nebojte sa ! I v Novákoch!!!!!!!!!!!
A na záver slovami Antona Srholca, ktorý povedal: „Môžeš rozprávať čo chceš a akokoľvek sväto a pekne. Ak za tým nestoja skutky, sú to len prázdne reči. Dnes jedno gesto znamená viac ako celé litánie“ A to platí aj v politike. A ukazujú to aj moje skutky. Takže to povedal Anton Srholec. Lavida, Lavida a skutek utek, rok za nami a mnoho vecí aj pripravených je fuč. A nepripravené veci, ktoré by bolo v Novákoch potrebné realizovať je na desiatky popísaných listov a tiež nič.PB
Hodnotenie: 2   0

Kladne hodnotil:
07.02.2020 06:07:37 MilanO
07.02.2020 14:53:35 Dezider
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Farebné noty pre deti - vhodné pod stromček.
Jednou vetou povedané: 8 nôt má 8 farieb, ktorými sú zapísané známe piesne. Notová osnova má 5 čiar a na jej začiatku je husľový alebo basový kľúč. Ak chceme zahrať pieseň podľa nôt, potrebujeme na to hudobné vzdelanie. Každá nota má svoju dĺžku (iný tvar) a výšku (iné umiestnenie na notovej osnove).
zobraziť podrobnosti »
13.12.2019
Prievidza peniaze na novoročný ohňostroj pošle do Prešova
Vedenie okresného mesta chce finančne pomôcť ľuďom postihnutým nedávnym výbuchom v bytovke na východe Slovenska. Pridať sa plánujú aj Nováky.
zobraziť podrobnosti »
13.12.2019
Slovenské mestá rušia silvestrovské ohňostroje. Peniaze chcú radšej venovať Prešovčanom
Prešovu pomáha celé Slovensko, ako sa len dá. Banská Bystrica a Liptovský Mikuláš rušia ohňostroj a peniaze radšej venujú metropole Šariša.
zobraziť podrobnosti »
12.12.2019
Bojnice majú novú atrakciu. Návštevníkov odvezie turistický vláčik
Turistický vláčik odvezie ľudí na dvoch trasách.
zobraziť podrobnosti »
09.05.2019
Nebezpečné znečistenie. Bývalý zamestnanec odhalil nekalé praktiky
NOVÁKY / Rybári už niekoľko rokov upozorňujú na znečistenú vodu v rieke Nitra. Tá je najmä v úseku pod Novákmi plná chemických látok. Do redakcie TV JOJ sa ozval bývalý hasič, ktorý pracoval v tamojšej chemičke. Informoval o tom, ako tam zneškodňovali ortuť.
zobraziť podrobnosti »
20.03.2019
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.