Online 7 ľudí. FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 7139 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 18:53:21 06.02.2020 Nevhodný príspevok?
Lavida, pochopte, že samosprávna politika v pravom slova zmysle, je nad vašu a vašich donorov sily a o úrovni vašej a vašich donorov ani nehovoriac. Je nepochopiteľné, ako sa lavida dokáže prispôsobiť fabuláciám svojho donora. A tak ako vždy lavida aj vo vašom poslednom príspevku, je to od vás aj v tomto prípade skok na vlastné hrable.
Priatelia, ako vždy, nie priamo k veci, ale tak, ako som mu v mnohých predchádzajúcich, ale i nie tak dávno mi uverejnenom príspevku naznačil, že lavida, ako jeden z tých, pre ktorého platia v súčasnosti „mrazivo aktuálne slová významného slovenského poeta a politika Laca Novomeského, ktoré napísal o Haškovom Švejkovi, ako o zrkadle hlupákom, udavačom a prisluhovačov“ platia aj slová určené lavidovi v závere môjho príspevku o Švejkovi, ktoré znejú, že „ Prianie (želanie) je otcom myšlienky !!!!!!!!!!!!!!!“.
Lavida, ak ste nepochopili význam príslovia, tak s dovolením, príslovie hodnotí zámer, ktorý sa nepodarilo uskutočniť, alebo hodnotí postoj človeka, ktorý uveril niečomu , čo si želal, ale nebola to pravda!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Lavida, neberte to osobne, ale napísať, že: “Ja hovorím, nechajte Mariana tuná ľaptať to svoje a možno zhovädí v očiach voličov brata tak, že si už v politike neškrtne do smrti“ potiaľ lavidove slová je od vás naozaj totálne OBLUDNÁ požiadavka.
Lavida, prepáčte mi moju opovážlivosť, ale to znamená, že podľa vás by sme všetci, tu v Novákoch žijúci ľudia a najmä však tí, čo dokážu myslieť s kritickým myslením, mali čakali na tú chvíľu, že kedykoľvek by si tento vami označený človek zamanul ľaptať, tak ako máme skúsenosti s jeho, ich, vašimi výrokmi vyľaptané doposiaľ pred verejnosťou, vo verejnom priestore, máme strpieť podľa vás voči spoluobčanom jeho, ich vašu slovnú výbavu typu zbabelci, gauneri, zlodeji, klamári, podvodníci, mamonári, mafiáni, alebo možno kočnerove opičky a pod.???????? Lavida vari máte málo dôkazov o jeho doterajšom použijúc vaše slová ľaptaní, máte málo dôkazov o vyvolávaní nenávisti, o prenasledovaní a mediálnom lynčovaní, zosmiešňovaní, hrubých atakov a osobných urážok ľudí a ich rodinných príslušníkov, etc.etc., i ich deti a vnúčat????????????? Lavida, my nie sme ovce, ak tvrdíme, že to presiahlo hranicu únosnosti !!!!!!!!!!!!!!!. Však to sám čítate. Lavida už i preto,že nikto z nás, sa s ani koňom nezrazil!!!!!!!!!!!!!!!!.
Lavida v koho mene vás nesie vlna zúfalej nenávisti, voči niektorým občanom nášho mesta???? V mene vlastnej rodiny, svojich detí, vnúčat, alebo bojujete za spoločenstvo Canis lupus familiaris, Nelze vyhověti lavida, najmä preto, že stránka www.novaky.com ma isté ,inak nazývané ETICKÉ PRAVIDLÁ, alebo ETICKÝ KÓDEX a tak sa na tejto stránke, ako vyplýva z ETICKÉHO KÓDEXU ľaptanie nepripúšťa. A tak si zapamätajte lavida. Dôležité je, že občania sa zobúdzajú, konečne pochopili, že by už bolo načase povedať ľuďom dosť, nebojte sa ! I v Novákoch!!!!!!!!!!!
A na záver slovami Antona Srholca, ktorý povedal: „Môžeš rozprávať čo chceš a akokoľvek sväto a pekne. Ak za tým nestoja skutky, sú to len prázdne reči. Dnes jedno gesto znamená viac ako celé litánie“ A to platí aj v politike. A ukazujú to aj moje skutky. Takže to povedal Anton Srholec. Lavida, Lavida a skutek utek, rok za nami a mnoho vecí aj pripravených je fuč. A nepripravené veci, ktoré by bolo v Novákoch potrebné realizovať je na desiatky popísaných listov a tiež nič.PB
Hodnotenie: 2   0

Kladne hodnotil:
07.02.2020 06:07:37 MilanO
07.02.2020 14:53:35 Dezider
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
AKTUÁLNE: Dobrovoľní hasiči začali v Partizánskom s dezinfekciou verejných priestorov!
V týchto dňoch majú dobrovoľní hasiči z Partizánskeho plné ruky práce. Okrem toho, že pomáhajú seniorom s nákupmi, v spolupráci s mestom sa v pondelok 30. marca pustili do ďalšej aktivity. Boj proti koronavírusu zobrali doslova od podlahy – čistením verejných priestranstiev.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Usmernenie k nakladaniu s odpadmi: Kam vyhadzovať rúška a respirátory?
V zmysle stanoviska ÚVZ SR sa použité ochranné prostriedky, ktoré vznikajú občanom v domácnosti alebo zamestnancom v bežných prevádzkach – rúška, respirátory, rukavice, vreckovky likvidujú ako bežný odpad. Špeciálny postup sa tu teda neuplatňuje. Tento odpad sa ukladá len do zmesového odpadu.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Nových pracovníkov chce prievidzská radnica zamestnať v rámci spoločného projektu s mestami Handlová a Bojnice.
Cieľom tohto projektu je posilnenie koordinačných a implementačných kapacít v týchto troch mestách. Hlavným partnerom je mesto Prievidza, ďalšími dvoma partnermi sú mestá Bojnice a Handlová. Výška finančného príspevku, ktorý budeme žiadať, bude pravdepodobne až 500.000 eur
zobraziť podrobnosti »
28.03.2020
Web pre rodičov: ucimenadialku.sk
V spolupráci viacerých mimovládnych organizácií a MŠVVaŠ SR vznikla táto webová stránka ako nástroj oficiálnej komunikácie počas prerušeného vyučovania na školách a prerušenej prezenčnej výučby na vysokých školách v čase epidémie koronavírusu. Cieľom webovej stránky je pomôcť pedagogickým a odborným zamestnancom, manažmentu a zriaďovateľom škôl, ale i žiakom, študentom a rodičom zorientovať sa v množstve informácií, odporúčaní a usmernení, ako aj pomôcť všetkým aktérom počas prerušenia vyučovania či prezenčnej výučby nachádzať riešenia vzniknutej situácie.
zobraziť podrobnosti »
25.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.