Online 8 ľudí. FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 7138 v téme Politika zo dňa 07:35:03 06.02.2020 Nevhodný príspevok?
Tento príspevok bol napísaný ako reakcia na príspevok číslo 7135 od lavida uverejnený dňa 04.02.2020 o 19:53:38.
Pán lavida sedeli ste u mňa jedného krásneho dňa niečo vyše hodiny. Téma PHSR a všetky zámery mesta som Vám predostrel. Pozerali ste sa bez akejkoľvek reakcie a mal som pocit, že moje podklady a argumentácie Vám postačili, aby ste si vytvoril obraz o celej situácii. Pán lavida, ja viem, že nemáte zjavne mentálne kapacity na to aby ste si vaše sprostoty čo tu píšete overili, pretože pán Šimka dokáže dokonale zavádzať a hovoriť polopravdy. No bolo by dobré ráno vstať a pozrieť sa do zrkadla a spýtať sa sám seba "myslíš si že máš dostatok informácií a môj príspevok sa naozaj zakladá na skutočnostiach, tak ako ich popisuje pán Šimka?" Ja by som Vás rád pán lavida upozornil, že každá minca má dve strany a je nutné si vypočuť aj tú druhú stranu. Nemyslite si, že pán Šimka, ktorý porušoval stavebný zákon, využíva výhod vo funkcii primátora pre svoj vlastný prospech, by mal takýto post opustiť? Odpovedať nemusíte len sa zamyslite. I keď si myslím, že toto si ujsť nenecháte, že?
Hodnotenie: 2   0

Kladne hodnotil:
06.02.2020 15:44:16 Pbošiak
06.02.2020 18:21:31 majuska
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
AKTUÁLNE: Dobrovoľní hasiči začali v Partizánskom s dezinfekciou verejných priestorov!
V týchto dňoch majú dobrovoľní hasiči z Partizánskeho plné ruky práce. Okrem toho, že pomáhajú seniorom s nákupmi, v spolupráci s mestom sa v pondelok 30. marca pustili do ďalšej aktivity. Boj proti koronavírusu zobrali doslova od podlahy – čistením verejných priestranstiev.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Usmernenie k nakladaniu s odpadmi: Kam vyhadzovať rúška a respirátory?
V zmysle stanoviska ÚVZ SR sa použité ochranné prostriedky, ktoré vznikajú občanom v domácnosti alebo zamestnancom v bežných prevádzkach – rúška, respirátory, rukavice, vreckovky likvidujú ako bežný odpad. Špeciálny postup sa tu teda neuplatňuje. Tento odpad sa ukladá len do zmesového odpadu.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Nových pracovníkov chce prievidzská radnica zamestnať v rámci spoločného projektu s mestami Handlová a Bojnice.
Cieľom tohto projektu je posilnenie koordinačných a implementačných kapacít v týchto troch mestách. Hlavným partnerom je mesto Prievidza, ďalšími dvoma partnermi sú mestá Bojnice a Handlová. Výška finančného príspevku, ktorý budeme žiadať, bude pravdepodobne až 500.000 eur
zobraziť podrobnosti »
28.03.2020
Web pre rodičov: ucimenadialku.sk
V spolupráci viacerých mimovládnych organizácií a MŠVVaŠ SR vznikla táto webová stránka ako nástroj oficiálnej komunikácie počas prerušeného vyučovania na školách a prerušenej prezenčnej výučby na vysokých školách v čase epidémie koronavírusu. Cieľom webovej stránky je pomôcť pedagogickým a odborným zamestnancom, manažmentu a zriaďovateľom škôl, ale i žiakom, študentom a rodičom zorientovať sa v množstve informácií, odporúčaní a usmernení, ako aj pomôcť všetkým aktérom počas prerušenia vyučovania či prezenčnej výučby nachádzať riešenia vzniknutej situácie.
zobraziť podrobnosti »
25.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.