Online 6 ľudí. FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 7126 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 10:50:06 28.01.2020 Nevhodný príspevok?
Opakovane si myslím, a ospravedlňujem sa, že musím písať na rovinu, a tak sa pýtam lavidu. Lavida, čo vás kvári? Vaše psi, drahšie mäso pre nich, menší rešpekt u spoluobčanov, ktorí ani nevedia, že ste. Veľmi správne však chápete moje písačky, hoci nesprávne ich posudzujete, vykladáte si ich po svojom, pretože.
Je preto na neuverenie, ak pán primátor a jeho okolie, teda i vy nechápu, že nespravodlivými a neslušnými výrokmi na ostatné rodiny, skresľujú obraz týchto rodín vo verejnom priestore a ich angažujúcich sa rodinných príslušníkov, hoci vedia, že tu mnohí občania žili, pracovali a žijú historicky ako rody, veľmi dlhé obdobie a i v súčasnosti tu majú svojich nasledovníkov!!!.
Je veľmi dôležité však povedať, to mi verte, že svojim konaním si vystavil Ing. Dušan Šimka, primátor mesta Nováky vysvedčenie tým, že vyvolal v rodinách bývalých aj súčasných poslancov, ale aj u ďalších občanov opovrhnutie voči sebe a ich vlastným rodinám !!!
Platí však i naďalej, že človek (i primátor mesta Nováky), ktorý vstúpil dobrovoľne do politického života si musí uvedomiť, že jeho súčasťou je aj určité obmedzenie jeho práva na súkromný život a môže byť vo verejnom záujme predmetom širšej i ostrejšej kritiky“ (Judikát Európskeho súdu pre ľudské práva)!!!!!!!!!!.
Takže ešte raz lavida, je mi naozaj ľúto,že posudzujete moje správanie. , pretože vy stále nie a nie pochopiť, že nie som sám, kto sa nestotožňuje s konaním primátora, ako osoby verejného záujmu, predstaviteľa mesta.
A z toho jednoduchého dôvodu a zákonného dôvodu ma, pri akomkoľvek excese voči mojej osobe a voči nielen ôsmim spoluobčanom nemá nikto, naozaj nikto právo nazývať klamárom a zbabelcom.
Ak ste to vy pán Š.V. tak vedzte, že i my tu máme svoje rodiny, svoje deti a ďalších potomkov, ktorí, ktoré nerozumejú, že po vašich lievancoch títo zbabelci musia vysvetľovať, že lavida pre nich nič neznamená, že je to rovnaký klamár ,ako on vypisuje o iných ľuďoch.
Veď je úsmevné a to svedčí o vašom výbere argumentov, z titulu, padni, komu padni len, aby ste osočili, ponížili, zosmiešnili lebo, ak napíšete a mňa zaradíte do skupiny socialistickej starej gardy, tak vám pripomínam, že vo vojnovom románe ruského spisovateľa Alexandra Fadejeva „Mladá garda“, išlo naozaj o mladých vlasti oddaných a za národ, za rodinu a svoju vlasť bojujúcich ľudí proti zachvatčikom.
A človek , pán primátor, ktorého veľmi obhajujete (nič proti vášmu gustu), ktorý preskákal politické strany od KSS, do VPN, cez HZDS do SF a vládne vám vo veku, keď má tri roky do dôchodkového veku je podľa vás to mladou nesocialistickou gardou, novou tvárou v komunálnej politike???.
Ale iďte voľakde lavida. Choďte si pýtať peniaze od toho, kto vás učil matematiku. Odrátajte počet rokov, ktoré má pán primátor , zalistujte si v jeho „curriculum vitae „ a ako v tom filme“Vypravěj“, nám všetkým povedzte, čo ste zistili.Už teraz sa smejem na vašej plodnej odpovedi. Lavida klídek, naozaj klídek.PB
Hodnotenie: 3   0

Kladne hodnotil:
28.01.2020 16:06:43 Ľubomír
29.01.2020 17:38:02 Milan Oršula
29.01.2020 20:24:13 majuska
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
AKTUÁLNE: Dobrovoľní hasiči začali v Partizánskom s dezinfekciou verejných priestorov!
V týchto dňoch majú dobrovoľní hasiči z Partizánskeho plné ruky práce. Okrem toho, že pomáhajú seniorom s nákupmi, v spolupráci s mestom sa v pondelok 30. marca pustili do ďalšej aktivity. Boj proti koronavírusu zobrali doslova od podlahy – čistením verejných priestranstiev.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Usmernenie k nakladaniu s odpadmi: Kam vyhadzovať rúška a respirátory?
V zmysle stanoviska ÚVZ SR sa použité ochranné prostriedky, ktoré vznikajú občanom v domácnosti alebo zamestnancom v bežných prevádzkach – rúška, respirátory, rukavice, vreckovky likvidujú ako bežný odpad. Špeciálny postup sa tu teda neuplatňuje. Tento odpad sa ukladá len do zmesového odpadu.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Nových pracovníkov chce prievidzská radnica zamestnať v rámci spoločného projektu s mestami Handlová a Bojnice.
Cieľom tohto projektu je posilnenie koordinačných a implementačných kapacít v týchto troch mestách. Hlavným partnerom je mesto Prievidza, ďalšími dvoma partnermi sú mestá Bojnice a Handlová. Výška finančného príspevku, ktorý budeme žiadať, bude pravdepodobne až 500.000 eur
zobraziť podrobnosti »
28.03.2020
Web pre rodičov: ucimenadialku.sk
V spolupráci viacerých mimovládnych organizácií a MŠVVaŠ SR vznikla táto webová stránka ako nástroj oficiálnej komunikácie počas prerušeného vyučovania na školách a prerušenej prezenčnej výučby na vysokých školách v čase epidémie koronavírusu. Cieľom webovej stránky je pomôcť pedagogickým a odborným zamestnancom, manažmentu a zriaďovateľom škôl, ale i žiakom, študentom a rodičom zorientovať sa v množstve informácií, odporúčaní a usmernení, ako aj pomôcť všetkým aktérom počas prerušenia vyučovania či prezenčnej výučby nachádzať riešenia vzniknutej situácie.
zobraziť podrobnosti »
25.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.