Stránku si prezeráš sám... FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 7018 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 09:41:32 21.11.2019 Nevhodný príspevok?
Priatelia, v nováckej komunálnej politike nám chýba normálnosť a ľudskosť. Lavida , vo vašom príspevku 7008 sa vám zdá, že diskusia na tému politika sa preniesla z tohto verejného fóra do mailovej komunikácie. A odôvodňujete, ako píšete, to tým, že: „ príčina tohto javu je len tá, že to bude zrejme dôsledok neuváženého selektívneho prístupu Webmastera/ov/tejto stránky k zverejňovaniu názorov a postojov jednotlivých prispievateľov a tým neželanému ovplyvňovaniu verejnej diskusie o témach živých ,ale aj minulých týkajúcich sa života v meste.“,... potiaľ lavida.
Lavida, tak príkladmo, ak niekto príde ku vám na dvor a nadá vám do zlodejov, korupčníkov , gaunerov ,idiotov a rôznych členov organizovaných skupiniek, či mafiánov, podá len tak zo zábavy na poslancov Mestského zastupiteľstva, ( čistých ľudí, pretože im dali občania - voliči v ich obvode v čase volieb dôveru, lebo i preto vo voľbách obstáli) trestné oznámenia z podozrenia korupcie, osočuje a uráža rodiny a nielen rodiny poslancov, zasahuje vám do osobnostných práv, etc.,etc. nepresviedčajte ma, že toho človeka pozvete do domu, ponúknete kávou a vypočujete si ho “ s kľudom Angličana“. Nuž, ani tí vaši psy by takého hosťa nemohli pustiť do dvora, nieto do domu.
Napokon, môžem pokračovať ďalej, ak ste dostávali emaily od M.Š., akože je pravdou, že ste ich dostávali, máte aspoň jeden dôkaz, že ste ho upozornili na to, že obsah jeho emailov plný zloby ,osočovania, znevažovania, diskreditácie sa vymyká, presahuje rámec slušnosti, je v rozpore s Etickým kódexom, podľa ktorého už samosprávy v mnohých mestách na Slovensku deklarujú slušnosť voči verejnosti, obyvateľom mesta, voči poslaneckému zboru, spolupracovníkom, pri ich výkone vo verejnej správe.
Lavida upozornili ste pána primátora, že aj na vami kritizovanej webovej stránke sa deklaruje zachovanie etiky, slušnosti a správanie prispievateľov v Etickom kódexe???
Lavida, už ste požiadali pána primátora, aby vypracoval a nechal poslancami schváliť Etický kódex, ktorým by deklaroval slušnosť voči verejnosti, obyvateľom mesta, voči poslaneckému zboru, spolupracovníkom, pri jeho a ich výkone vo verejnej správy a pri vystupovaní pána primátora, poslancov a občanov pri verejných rokovaniach mestského zastupiteľstva??? Alebo budete i naďalej tolerovať neslušné výroky pána primátora???
Lavida, zaručíte a ako, že nebude pred kamerami aj mimo ich záberu pán primátor urážať občanov nášho mesta nádavkami do gaunerov a ja neviem do akých ??? Lavida, už sa nebude klamať??? Lavida, už sa bude na žiadosti občanov o poskytnutie informácií podľa Infozákona slušne odpovedať???
Lavida, ak si myslíte, že to títo ľudia aj s vami robia, zdvihnite ruky k nebu a žiadajte o odpustenie, za vaše chápanie o spôsobilosti narábať s faktami, s pravdou, so zodpovednosťou .
Lavida, „Prepisovanie“ – keď sa napíše alebo povie niečo iné, než je pravda, tak je to obyčajné klamstvo. Klamstvo, pokrytectvo, intrigy, korupcia, rozdeľovanie ľudí na našich a iných, to sú všetko príznaky každého „-izmu“.
Lavida,vy nesledujete, že klamstvo intrigánstvo pokrytectvo ,rozdeľovanie ľudí na našich a iných sa plazivým spôsobom vkráda v Novákoch do nášho každodenného života. Možnože vám to vyhovuje , ale s demokraciou to nemá vôbec nič spoločné. Takéto sú asi slová v jednom periodiku tribúna „Nežnej revolúcie“ M.K. z príležitosti jej 30.výročia , ktorý ďalej povedal:,že: „ keď nedávno súd vyriekol o "maznákovi“ výrok, že keď sa raz stretol niekto s členom mafie, je dôvodný predpoklad a vlastne istota, že sa stretáva a bude sa s mafiánmi stretávať aj naďalej. Nota bene, keď to tají, že vlastne taký je. A ja hovorím, že keď dnes niekto klame, klamal aj vtedy a bude klamať vždy. Potiaľ citát tribúna „Nežnej“ M.K.
Takže na záver lavida, táto stránka je v tom nevinne, váš tlak na ňu a webmastera, aby nerozhodoval o obsahu prispievateľov podľa Etického kódexu , resp. jeho porušenia s ohľadom na to, že ste nekonali v prípade v rôznej vám doručenej pošty , v ktorej ste kedykoľvek mohli svojim názorom vyjadriť k neetickým slovám, vyjadreniam, vulgárnemu správaniu sa M.Š. vyjadriť svoj názor je už sám o sebe neetický a ja sa stotožňujem s odkazom webina, ktorý určil vám. S úctou PB
Hodnotenie: 1   1

Kladne hodnotil:
21.11.2019 13:22:08 Milan Oršula
Záporne hodnotil:
28.11.2019 07:36:30 Daniel d


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Bojnice majú novú atrakciu. Návštevníkov odvezie turistický vláčik
Turistický vláčik odvezie ľudí na dvoch trasách.
zobraziť podrobnosti »
09.05.2019
Nebezpečné znečistenie. Bývalý zamestnanec odhalil nekalé praktiky
NOVÁKY / Rybári už niekoľko rokov upozorňujú na znečistenú vodu v rieke Nitra. Tá je najmä v úseku pod Novákmi plná chemických látok. Do redakcie TV JOJ sa ozval bývalý hasič, ktorý pracoval v tamojšej chemičke. Informoval o tom, ako tam zneškodňovali ortuť.
zobraziť podrobnosti »
20.03.2019
VIDEO: Prievidza má letisko. Ani Federer už nemusí dosadať na trávu
Lúka s ďatelinou bola dlhých sedemdesiat rokov letiskom v Prievidzi. To sa teraz zmenilo. Trávu nahradil asfalt. Pomôcť to môže celému regiónu.
zobraziť podrobnosti »
19.03.2019
Budú sa preverovať výsledky volieb: Neúspešní kandidáti žiadajú o prepočítanie hlasov
NOVÁKY - Jeden z neúspešných kandidátov na primátora Novák v novembrových voľbách do orgánov samosprávy obcí požiadal Ústavný súd (ÚS) SR o prepočítanie hlasov. Podanie odôvodnil tesným rozdielom hlasov voličov medzi ním a zvoleným kandidátom.
zobraziť podrobnosti »
28.11.2018
Hlasuj za ZŠ Nováky a vyhraj
V hre sú 3x plne vybavené počítačové učebne s interaktívnou tabuľou v hodnote 21 000 € pre tvoju školu a viac ako 120 vecných cien pre teba, hlasovanie prebieha do 31.12.2018
zobraziť podrobnosti »
22.11.2018
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.