Stránku si prezeráš sám... FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 7010 v téme Politika zo dňa 21:33:22 20.11.2019 Nevhodný príspevok?
Tento príspevok bol napísaný ako reakcia na príspevok číslo 7009 od Webmaster uverejnený dňa 20.11.2019 o 11:00:39.
Pokiaľ je pravda,čo píše Webmaster o konaní p.M.Š.tak sa rozhodne s takým konaním p.M.Š.nestotožňujem,aj keď si uvedomujem,že ho k tomu zrejme viedli nejaké pre neho relevantné dôvody,trebárs že mu boli zmazávané príspevky,ktoré písal neanonymne a ktoré nijako neporušovali kódex prispievateľa a za ktoré tiež niesol plnú právnu zodpovednosť.
Ale odhliadnuc od toho ja sa snažím písať svoje príspevky v súlade s kódexom prispievateľa a v prípade zmazania niektorého môjho príspevku mi na otázku z akého dôvodu bol zmazaný,mi bolo odpovedané vo všeobecnosti,že som porušil kódex,ale bez udania konkrétnych vyjadrení a názorov,ktoré to porušenie napĺňajú.Z toho dôvodu ja nemám ani tušenia ,ktoré konkrétne pravidlá kódexu boli v takom prípade mnou porušené a teda ani nie je možné z mojej strany v budúcnosti korigovať vyjadrenia a názory v mojich príspevkoch tak,aby boli v súlade s pravidlami kódexu prispievateľa.
Taktiež z toho dôvodu potom ani nie je možné sa pozastavovať nad tým,že sa po takýchto skúsenostiach plne stotožňujem s názorom terajšieho primátora o hrubej manipulácii na tejto stránke.
Hodnotenie: 0   1

Kladne hodnotil:
Záporne hodnotil:
21.11.2019 09:18:00 Pbošiak

K tomuto príspevku boli napísané ďalšie reakcie:
[7016] 21.11.2019 01:44:01 od Webmaster otvor reakciu...


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
AKTUÁLNE: Dobrovoľní hasiči začali v Partizánskom s dezinfekciou verejných priestorov!
V týchto dňoch majú dobrovoľní hasiči z Partizánskeho plné ruky práce. Okrem toho, že pomáhajú seniorom s nákupmi, v spolupráci s mestom sa v pondelok 30. marca pustili do ďalšej aktivity. Boj proti koronavírusu zobrali doslova od podlahy – čistením verejných priestranstiev.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Usmernenie k nakladaniu s odpadmi: Kam vyhadzovať rúška a respirátory?
V zmysle stanoviska ÚVZ SR sa použité ochranné prostriedky, ktoré vznikajú občanom v domácnosti alebo zamestnancom v bežných prevádzkach – rúška, respirátory, rukavice, vreckovky likvidujú ako bežný odpad. Špeciálny postup sa tu teda neuplatňuje. Tento odpad sa ukladá len do zmesového odpadu.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Nových pracovníkov chce prievidzská radnica zamestnať v rámci spoločného projektu s mestami Handlová a Bojnice.
Cieľom tohto projektu je posilnenie koordinačných a implementačných kapacít v týchto troch mestách. Hlavným partnerom je mesto Prievidza, ďalšími dvoma partnermi sú mestá Bojnice a Handlová. Výška finančného príspevku, ktorý budeme žiadať, bude pravdepodobne až 500.000 eur
zobraziť podrobnosti »
28.03.2020
Web pre rodičov: ucimenadialku.sk
V spolupráci viacerých mimovládnych organizácií a MŠVVaŠ SR vznikla táto webová stránka ako nástroj oficiálnej komunikácie počas prerušeného vyučovania na školách a prerušenej prezenčnej výučby na vysokých školách v čase epidémie koronavírusu. Cieľom webovej stránky je pomôcť pedagogickým a odborným zamestnancom, manažmentu a zriaďovateľom škôl, ale i žiakom, študentom a rodičom zorientovať sa v množstve informácií, odporúčaní a usmernení, ako aj pomôcť všetkým aktérom počas prerušenia vyučovania či prezenčnej výučby nachádzať riešenia vzniknutej situácie.
zobraziť podrobnosti »
25.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.