Online 5 ľudí. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 6986 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 10:46:00 30.10.2019 Nevhodný príspevok?
Tento príspevok bol napísaný ako reakcia na príspevok číslo 6985 od lavida uverejnený dňa 29.10.2019 o 19:39:28.
Priatelia, tak ako píšem, niektorí to zvrátia vždy naopak. Ako deti na pieskovisku pri hre s pieskom. Len aby zahmlievali akútne problémy, ktoré v našom meste je potrebné riešiť, ale pre všetkých tu žijúcich ľudí. Prispievateľ Dezider naozaj relevantným spôsobom poukázal na konanie nášho pána primátora, ktorého konanie v súčasnom období je bez významného vplyvu na rozvoj mesta, ale rok „ošetruje“ svoje ego, „aby ľudia videli“.
No, a nadšenec zo suity pána primátora, na podporu ochrany jeho ega, poukazuje v príspevku celkom tak, ako to prebieha v tom imaginárnom našom pieskovisku . Poukazuje na iné, tam sa hrajúce deti, ktoré z nich je na tom lepšie, či to dieťa, ktoré sa pocikalo, alebo to ,ktoré sa pokakalo. Nuž, aby vedel, prezradím mu to. Najlepšie je na tom ten, kto sa už vie pýtať a nepoukazuje na nikoho, lebo nemá dôvod na nikoho poukazovať a buduje si svoje dielo.
Keď to prenesiem do života dospelých, obyvateľ s kritickým myslením, má záujem o život v tomto meste bez toho, aby poukazoval na život a nedostatočné správanie ľudí, poslancov, aparát v iných mestách, v inom cudzom svete, so škodoradosťou, že nič na tom nie je, veď aj v iných mestách, obciach , ba napr. v Afrike, je to horšie. Obyvateľ s kritickým myslením má však záujem na slušnom živote v našom meste!!! A o tom to je.
Z toho dôvodu sa dá s istotou konštatovať, že pripomienka lavidu na slová prispievateľa Dezidera je zlomyseľná, lebo však ľudia naozaj bez akejkoľvek spornosti, či diskutability vidia , ako to je v našom meste. Slová Dezidera sú naozaj primerané stavu v našom meste, ak nahliadnete na záznamy z rokovaním poslancov Mestského zastupiteľstva v Novákoch, ktoré vedie primátor nášho mesta. To predsa na rozdiel od uvažovania tých detí na pieskovisku, dospelý človek, obyvateľ nášho mesta vie vari racionálne posúdiť.
Vážime si kritické myslenie prispievateľa Dezidera. Nenechajte sa odradiť, veď ide o Nováky a my v nich riešime úplne iné starosti a problémy ako mesto Bojnice. Mimochodom odporúčam si všimnúť ,v akých podmienkach rokujú bojnickí poslanci MsZ PB
Hodnotenie: 2   0

Kladne hodnotil:
30.10.2019 18:02:58 Milan Oršula
30.10.2019 18:42:52 Ema
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Bojnice majú novú atrakciu. Návštevníkov odvezie turistický vláčik
Turistický vláčik odvezie ľudí na dvoch trasách.
zobraziť podrobnosti »
09.05.2019
Nebezpečné znečistenie. Bývalý zamestnanec odhalil nekalé praktiky
NOVÁKY / Rybári už niekoľko rokov upozorňujú na znečistenú vodu v rieke Nitra. Tá je najmä v úseku pod Novákmi plná chemických látok. Do redakcie TV JOJ sa ozval bývalý hasič, ktorý pracoval v tamojšej chemičke. Informoval o tom, ako tam zneškodňovali ortuť.
zobraziť podrobnosti »
20.03.2019
VIDEO: Prievidza má letisko. Ani Federer už nemusí dosadať na trávu
Lúka s ďatelinou bola dlhých sedemdesiat rokov letiskom v Prievidzi. To sa teraz zmenilo. Trávu nahradil asfalt. Pomôcť to môže celému regiónu.
zobraziť podrobnosti »
19.03.2019
Budú sa preverovať výsledky volieb: Neúspešní kandidáti žiadajú o prepočítanie hlasov
NOVÁKY - Jeden z neúspešných kandidátov na primátora Novák v novembrových voľbách do orgánov samosprávy obcí požiadal Ústavný súd (ÚS) SR o prepočítanie hlasov. Podanie odôvodnil tesným rozdielom hlasov voličov medzi ním a zvoleným kandidátom.
zobraziť podrobnosti »
28.11.2018
Hlasuj za ZŠ Nováky a vyhraj
V hre sú 3x plne vybavené počítačové učebne s interaktívnou tabuľou v hodnote 21 000 € pre tvoju školu a viac ako 120 vecných cien pre teba, hlasovanie prebieha do 31.12.2018
zobraziť podrobnosti »
22.11.2018
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.