Online 5 ľudí. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 6982 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 17:58:13 25.10.2019 Nevhodný príspevok?
Priatelia, rozhodol som sa zverejniť, že istý, aktívny člen suity pána primátora sa obrátil na mňa, avšak nie cez telefón, ako píše Ľubomír, ale cez nevyžiadaný e-meil. Pravdou je, že takéto osobné otravovanie od nich som už zažil viac krát a podstatne, podstatne agresívnejšie ,ale fakt je, že tento ich spôsob otravovania nikomu na pokoji nepridáva. Naozaj sa bavia ako decká, presne tak, ako som už napísal, na svojom piesočku so svojou hračkou – formičkami a presýpanie piesku si filmujú, vari pre rodinný album.
Hoci čiastočne obsah e-meilu naznačuje, že je písaný v akomsi zmierlivom duchu i napriek jeho al -obalu, nedá sa nepovažovať jeho obsah, za falošný, nič nehovoriaci, neúprimný a zavádzajúci. Tento nekompetentný človek ma nijako neprekvapil. Jeho neskutočná drzosť spočíva najmä v tom, že po napísaní mnohých osočujúcich , fabulujúcich a diskreditujúcich jeho bezbrehých príspevkov vo vzťahu nielen k mojej osobe, je i v tomto prípade napriek zdaniu istej zmierlivosti, jeho snaha naozaj falošná a najmä nepochopiteľná.
Ak sa tento človek rozhodol písať o etike, morálke, či o demokracii a nedbať na absenciu osobnej etiky, morálky, je odvolávka na demokraciu zo strany odosielateľa e-meilu nezmysluplná, pre mňa neakceptovateľná.
Tak mu len pripomínam slovmi, ktoré povedal pri istej príležitosti Winston Churchill: „ najlepším argumentom proti demokracii je päťminútová konverzácia s priemerným voličom“.. Ako to je u nás, čítame v poslednom období v mainstreimových médiach, volič nie je rovnako považovaný za nič, ak to nedefinujem tak, ako to bolo v tlači pertraktované, že podľa oligarchov je volič ešte čosi, za horšie považovaný. Aj v našom meste sa mnohé zmenilo, hoci.... a bolo to na voličoch. Žiaľ..., teraz už nič nie je z volieb a sľubov pravda.
Otázka znie, že prečo ? Takže, ak nemáme v našom meste lepšiu formu vlády, nehľadajme inú. Hľadajme len spoľahlivejších a zodpovednejších lídrov a to preto, ale nechajme to na významnejších ľudí, pretože, excelentne túto tému vystihol v krátkom období po vzniku Československa T.G.Masaryk, ktorý povedal: „Demokraciu by sme mali, len demokrati nám chýbajú“. To platí aj o vás milý pane. Vy každopádne aj so svojou skupinou nie ste demokrati , pretože pán e- meilsta, niekomu chutí káva, inému čaj. Ale pre slušný život v našom meste musí tiež platiť, že každý kto vyhrá voľby, musí myslieť aj na tých, ktorí voľby nevyhrali, teda aj na tých ľudí, ktorým chutí čaj, ak vám chutí káva.
A na záver, ako hovorí Milan Pitkin : „a v tom to je „ !!! PB
Hodnotenie: 1   0

Kladne hodnotil:
28.10.2019 11:39:33 Milan Oršula
Záporne hodnotil:

K tomuto príspevku boli napísané ďalšie reakcie:
[6987] 30.10.2019 20:07:06 od lavida otvor reakciu...


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Bojnice majú novú atrakciu. Návštevníkov odvezie turistický vláčik
Turistický vláčik odvezie ľudí na dvoch trasách.
zobraziť podrobnosti »
09.05.2019
Nebezpečné znečistenie. Bývalý zamestnanec odhalil nekalé praktiky
NOVÁKY / Rybári už niekoľko rokov upozorňujú na znečistenú vodu v rieke Nitra. Tá je najmä v úseku pod Novákmi plná chemických látok. Do redakcie TV JOJ sa ozval bývalý hasič, ktorý pracoval v tamojšej chemičke. Informoval o tom, ako tam zneškodňovali ortuť.
zobraziť podrobnosti »
20.03.2019
VIDEO: Prievidza má letisko. Ani Federer už nemusí dosadať na trávu
Lúka s ďatelinou bola dlhých sedemdesiat rokov letiskom v Prievidzi. To sa teraz zmenilo. Trávu nahradil asfalt. Pomôcť to môže celému regiónu.
zobraziť podrobnosti »
19.03.2019
Budú sa preverovať výsledky volieb: Neúspešní kandidáti žiadajú o prepočítanie hlasov
NOVÁKY - Jeden z neúspešných kandidátov na primátora Novák v novembrových voľbách do orgánov samosprávy obcí požiadal Ústavný súd (ÚS) SR o prepočítanie hlasov. Podanie odôvodnil tesným rozdielom hlasov voličov medzi ním a zvoleným kandidátom.
zobraziť podrobnosti »
28.11.2018
Hlasuj za ZŠ Nováky a vyhraj
V hre sú 3x plne vybavené počítačové učebne s interaktívnou tabuľou v hodnote 21 000 € pre tvoju školu a viac ako 120 vecných cien pre teba, hlasovanie prebieha do 31.12.2018
zobraziť podrobnosti »
22.11.2018
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.