Online 3 ľudia. FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 6982 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 17:58:13 25.10.2019 Nevhodný príspevok?
Priatelia, rozhodol som sa zverejniť, že istý, aktívny člen suity pána primátora sa obrátil na mňa, avšak nie cez telefón, ako píše Ľubomír, ale cez nevyžiadaný e-meil. Pravdou je, že takéto osobné otravovanie od nich som už zažil viac krát a podstatne, podstatne agresívnejšie ,ale fakt je, že tento ich spôsob otravovania nikomu na pokoji nepridáva. Naozaj sa bavia ako decká, presne tak, ako som už napísal, na svojom piesočku so svojou hračkou – formičkami a presýpanie piesku si filmujú, vari pre rodinný album.
Hoci čiastočne obsah e-meilu naznačuje, že je písaný v akomsi zmierlivom duchu i napriek jeho al -obalu, nedá sa nepovažovať jeho obsah, za falošný, nič nehovoriaci, neúprimný a zavádzajúci. Tento nekompetentný človek ma nijako neprekvapil. Jeho neskutočná drzosť spočíva najmä v tom, že po napísaní mnohých osočujúcich , fabulujúcich a diskreditujúcich jeho bezbrehých príspevkov vo vzťahu nielen k mojej osobe, je i v tomto prípade napriek zdaniu istej zmierlivosti, jeho snaha naozaj falošná a najmä nepochopiteľná.
Ak sa tento človek rozhodol písať o etike, morálke, či o demokracii a nedbať na absenciu osobnej etiky, morálky, je odvolávka na demokraciu zo strany odosielateľa e-meilu nezmysluplná, pre mňa neakceptovateľná.
Tak mu len pripomínam slovmi, ktoré povedal pri istej príležitosti Winston Churchill: „ najlepším argumentom proti demokracii je päťminútová konverzácia s priemerným voličom“.. Ako to je u nás, čítame v poslednom období v mainstreimových médiach, volič nie je rovnako považovaný za nič, ak to nedefinujem tak, ako to bolo v tlači pertraktované, že podľa oligarchov je volič ešte čosi, za horšie považovaný. Aj v našom meste sa mnohé zmenilo, hoci.... a bolo to na voličoch. Žiaľ..., teraz už nič nie je z volieb a sľubov pravda.
Otázka znie, že prečo ? Takže, ak nemáme v našom meste lepšiu formu vlády, nehľadajme inú. Hľadajme len spoľahlivejších a zodpovednejších lídrov a to preto, ale nechajme to na významnejších ľudí, pretože, excelentne túto tému vystihol v krátkom období po vzniku Československa T.G.Masaryk, ktorý povedal: „Demokraciu by sme mali, len demokrati nám chýbajú“. To platí aj o vás milý pane. Vy každopádne aj so svojou skupinou nie ste demokrati , pretože pán e- meilsta, niekomu chutí káva, inému čaj. Ale pre slušný život v našom meste musí tiež platiť, že každý kto vyhrá voľby, musí myslieť aj na tých, ktorí voľby nevyhrali, teda aj na tých ľudí, ktorým chutí čaj, ak vám chutí káva.
A na záver, ako hovorí Milan Pitkin : „a v tom to je „ !!! PB
Hodnotenie: 1   0

Kladne hodnotil:
28.10.2019 11:39:33 Milan Oršula
Záporne hodnotil:

K tomuto príspevku boli napísané ďalšie reakcie:
[6987] 30.10.2019 20:07:06 od lavida otvor reakciu...


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
AKTUÁLNE: Dobrovoľní hasiči začali v Partizánskom s dezinfekciou verejných priestorov!
V týchto dňoch majú dobrovoľní hasiči z Partizánskeho plné ruky práce. Okrem toho, že pomáhajú seniorom s nákupmi, v spolupráci s mestom sa v pondelok 30. marca pustili do ďalšej aktivity. Boj proti koronavírusu zobrali doslova od podlahy – čistením verejných priestranstiev.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Usmernenie k nakladaniu s odpadmi: Kam vyhadzovať rúška a respirátory?
V zmysle stanoviska ÚVZ SR sa použité ochranné prostriedky, ktoré vznikajú občanom v domácnosti alebo zamestnancom v bežných prevádzkach – rúška, respirátory, rukavice, vreckovky likvidujú ako bežný odpad. Špeciálny postup sa tu teda neuplatňuje. Tento odpad sa ukladá len do zmesového odpadu.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Nových pracovníkov chce prievidzská radnica zamestnať v rámci spoločného projektu s mestami Handlová a Bojnice.
Cieľom tohto projektu je posilnenie koordinačných a implementačných kapacít v týchto troch mestách. Hlavným partnerom je mesto Prievidza, ďalšími dvoma partnermi sú mestá Bojnice a Handlová. Výška finančného príspevku, ktorý budeme žiadať, bude pravdepodobne až 500.000 eur
zobraziť podrobnosti »
28.03.2020
Web pre rodičov: ucimenadialku.sk
V spolupráci viacerých mimovládnych organizácií a MŠVVaŠ SR vznikla táto webová stránka ako nástroj oficiálnej komunikácie počas prerušeného vyučovania na školách a prerušenej prezenčnej výučby na vysokých školách v čase epidémie koronavírusu. Cieľom webovej stránky je pomôcť pedagogickým a odborným zamestnancom, manažmentu a zriaďovateľom škôl, ale i žiakom, študentom a rodičom zorientovať sa v množstve informácií, odporúčaní a usmernení, ako aj pomôcť všetkým aktérom počas prerušenia vyučovania či prezenčnej výučby nachádzať riešenia vzniknutej situácie.
zobraziť podrobnosti »
25.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.