Online 4 ľudia. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 6973 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 00:00:45 18.10.2019

Priatelia je veľmi zaujímavý spôsob zapájania sa členov suity pána primátora do diskusie na tejto stránke, ktorí berúc si akýsi vzor z veľkej politiky, sa nám snažia vtĺkať do hlavy kaleráby o našej demagógii a ich pravde. A spoza iPadov, nootebukov, alebo s inou podobnou technikou pracujú, a usmievkajúc sa v izbe, si namýšľajú o svojej myšlienkotvornej veľkosti a o nás si myslia, že aké sme ovce. A to navyše v poskytovaní informácií od staronového pána primátora majú akúsi protekciu. Dostali ju osobne, telefonicky, alebo na požiadanie podľa Infozákona Lavida, vy huncút.
Ja však len opakovane a to nie je demagógia, pripomínam absenciu informácií pre voličov, obyvateľov nášho mesta o výsledkoch práce najvyššieho predstaviteľa nášho mesta , za ekvivalent - mzda vo výške cca 4.000,- euričov mesačných. Aj keď šimkovci a ich klan šíria negatívny obraz o vlastnom meste, o ich občanoch, nedá mi nič iné, len venovať im jeden odkaz. Začnite robiť!!! Rok po voľbe za primátora a veľké nič, alebo len málo pre ľudí a pre ich život v našom meste. To nie je o mne, ja nemusím nikomu skladať účty za môj dôchodok.
Keďže nikto z nás tu nežije od roku nula, život v Novákoch je i v súčasnosti aj o ostatných ľuďoch a nielen o šimkovcoch a ich klane, lebo aj šimkovci a šimkovci sú rozdiel. Z osobných dôvodov a z úcty k niektorým z nich, si nedovolím spájať tieto dva pojmy.
A tak priatelia, boli by ste mnohí prekvapení, koľkým sa nepáčia a považovali výroky a chovanie staronového pána primátora na zasadnutiach pri riadení rokovania mestských poslancov vrátane toho posledného, najmä jeho vulgárne, pejoratívne invektívy a výroky za dehonestujúce, nereprezentujúce osobu primátora mesta, čoby verejného činiteľa.
Dovolím si tvrdiť, že väčšina z obyvateľov mesta má záujem na tom, aby sme žili v Novákoch v istom usporiadanom spoločenstve. Mne je to úplne jasné, že je to z jeho – ich strany o ohrdnutej ješitnosti, či následnej pomste, najmä ak im bol prerušený mandát na jedno volebné obdobie ( ó pardón vyvádzali ich zo zasadacej miestnosti, keď vyrušovali na zasadnutiach mestského zastupiteľstva ) v riadení nášho mesta a odrazu museli aj oni zakúsiť, ako sa aj v nickoch oslovovali, že sú občania Novák ,že sú v skutočnosti obyčajní občania Novák. Nuž, ale vážení, to je politika. I takéto slová vyriekol pán staronový primátor pri jednej príležitosti, keď zdôvodňoval svoj neúspech. Vari si spomenie, kedy to bolo. Ale ja som ho nenútil do politiky. On sám sa dobrovoľne vystavil tomu, že sa ho budeme pýtať a kontrolovať rovnako, ako to robil on sám ešte nie tak dávno na zasadnutiach poslancov nášho mesta!!!. No a ja som si vybral túto formu. V čom som zhrešil?
A tak k tomuto len jeden citát pani herečky Jiřiny Jiráskovej, cit.: „Namlouvala jsem si, že nechci rodit děti do doby, ve které jsem žila. Hovadina, tenhle důvod. Sama mu nevěřím. Spousta přátel vychovala ze svých dětí slušné lidi bez ohledu na dobu.“ !!!
No a tak sa vari dá oprávnene domnievať, že by súčasný primátor slová, ktoré zo svojich úst vypúšťa do éteru voči mladým občanom, neberúc do úvahy, že jeho slová svojou vulgárnosťou zraňujú rodičov tu žijúcich, mal zo svojho verbálneho prejavu vynechať a to jednoznačne a hneď, ba naopak, keby mal charakter ,tak by sa mal ospravedlniť za tieto hrubé vulgárne prejavy!!!!!!!. Nuž tak.
Na záver: „„Nikdy nehovor pravdu niekomu, kto si ju nezaslúži.“ Hoci slová vyslovil americký autor a humorista Mark Twain „ uvedomujem si ,že má pravdu, ale čo už, riskol som to a vari sa aj tí,čo si vravieť im pravdu nezaslúžia, spamätajú PB
Hodnotenie: 2   0

Kladne hodnotil:
18.10.2019 18:17:21 majuska
18.10.2019 18:49:08 Ľubomír
Záporne hodnotil:

K tomuto príspevku boli napísané ďalšie reakcie:
[6974] 18.10.2019 21:53:32 od lavida otvor reakciu...


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Bojnice majú novú atrakciu. Návštevníkov odvezie turistický vláčik
Turistický vláčik odvezie ľudí na dvoch trasách.
zobraziť podrobnosti »
09.05.2019
Nebezpečné znečistenie. Bývalý zamestnanec odhalil nekalé praktiky
NOVÁKY / Rybári už niekoľko rokov upozorňujú na znečistenú vodu v rieke Nitra. Tá je najmä v úseku pod Novákmi plná chemických látok. Do redakcie TV JOJ sa ozval bývalý hasič, ktorý pracoval v tamojšej chemičke. Informoval o tom, ako tam zneškodňovali ortuť.
zobraziť podrobnosti »
20.03.2019
VIDEO: Prievidza má letisko. Ani Federer už nemusí dosadať na trávu
Lúka s ďatelinou bola dlhých sedemdesiat rokov letiskom v Prievidzi. To sa teraz zmenilo. Trávu nahradil asfalt. Pomôcť to môže celému regiónu.
zobraziť podrobnosti »
19.03.2019
Budú sa preverovať výsledky volieb: Neúspešní kandidáti žiadajú o prepočítanie hlasov
NOVÁKY - Jeden z neúspešných kandidátov na primátora Novák v novembrových voľbách do orgánov samosprávy obcí požiadal Ústavný súd (ÚS) SR o prepočítanie hlasov. Podanie odôvodnil tesným rozdielom hlasov voličov medzi ním a zvoleným kandidátom.
zobraziť podrobnosti »
28.11.2018
Hlasuj za ZŠ Nováky a vyhraj
V hre sú 3x plne vybavené počítačové učebne s interaktívnou tabuľou v hodnote 21 000 € pre tvoju školu a viac ako 120 vecných cien pre teba, hlasovanie prebieha do 31.12.2018
zobraziť podrobnosti »
22.11.2018
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.