Online 5 ľudí. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 6971 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 10:29:47 17.10.2019
Priatelia, nuž aká „agentúra JPP?“ Či už vari naozaj nevedia, rozoznať svetlo od tmy... ? Už je to naozaj mrzuté, neustále konštatovať, že pokiaľ my, obyčajní obyvatelia tohto mesta žijeme svoj reálny život, so svojimi reálnymi problémami, pýtam sa v akom paralelnom svete to pán primátor a jeho klan žije?
Nuž povedzte, či vari sa nedá, na pomery takého malého mestečka, ako sú Nováky, z doposiaľ už mnohých, na desiatky v počte preukázateľne iniciovaných mediálnych vystúpení bratov šimkovcov v celoštátnych televíziách predpokladať, že sú objednávatelia medializovaných pomerov o Novákoch, a že ak by to "presiaklo "z iného, tak teda sa pýtame z akého zdroja, pretože reálne i tentokrát staronový primátor ako hlavný protagonista vystúpil v mainstreamových televíziách k reálnej téme. ???.
Takže tvrdenie o „priesaku“ je naozaj absurdné, až komické. Nie sme predsa ovce. Naivné odôvodnenie „o priesakoch“ je naozaj pre stádo oviec, ale nie pre ľudí, žijúcich v našom meste, čím len potvrdzujem pravdu, že Nováky nie sú mainstreamové médiá s ich témami, ale reálni ľudia s reálnymi problémami.
Nič zlého sa vari nedopúšťame, ak pri týchto konštatovaniach vychádzame z premisy , že primátor mesta musí mať vo svojej mentálnej výbave, za každých okolností, dobré chovanie a úctu k ľuďom, ktorých aj v periodikách, mainstreamových televíziách zastupuje , avšak bezosporu všetkých obyvateľov nášho mesta, bez ohľadu na to, či ho ten alebo onen volil !!!!!!!!. Je to o dobrom mene nášho mesta a ľudí, ktorí tu zostanú i naďalej žiť, keď sa jeho funkčné obdobie skončí!!!!!!!.
Osobné útoky, invektívy na kritikov, sokov, či odporcov alebo nesúhlasných stanovísk od poslancov mestského zastupiteľstva sa stále, ako to pozorujeme viac a viac zvyšujú. Kto a kedy začne hovoriť z radov poslancov , občanov o zabrzdení tejto neužitočnej politickej taktiky staronového pána primátora a jeho suity??? Musíme sa predsa posunúť ďalej. Nikto mu predsa nezazlieva, že získal úctu na úkor iných ľudí, ale zazlievame mu to, že jeho ctižiadosť prerástla z cností do nerestí, urážok a vulgárnych nadávok .
Možnože, pre niektorých ľudí poučenia vyplývajúce z citátov nie sú až také dôležité, či to, kto ich povedal. Ja si to však nemyslím, pretože vo vzťahu k citátom je dôležitý fakt, ako Vás dokážu inšpirovať, či ich viete zaradiť do svojho života. Veď napokon aj veľký nemecký spisovateľ Johan Wolfgang von Goethe, povedal, že cit.: „Chovanie je zrkadlo, v ktorom každý ukazuje svoju povahu. „ potiaľ cit. Dovolím si tvrdiť, že väčšina z obyvateľov mesta má záujem na tom, aby sme žili v Novákoch v istom usporiadanom spoločenstve!!!!.
A koniec koncov určite je dôležitá tiež skutočnosť, že zatiaľ staronový primátor jasne a stručne s odbornosťou 24-ročnej praxe na poste primátora , ktorou sa neustále vychvaľuje o svojom volebnom programe a jeho plnení pre toto volebné obdobie ucelene, odborne, jednoznačne s vypracovanými projektmi v ich v štádiách sa nepredviedol, nevystúpil na verejnosť, nič svetoborné nepovedal, okrem tém škandalizujúcich naše mesto a jeho obyvateľov!!!!!.
Myslím, že by to malo byť o efektívnej komunikácii (!!!!) medzi občanom a politikom, kde sa politik následne v prípade úspešného zvolenia skupinou občanov stáva zástupcom všetkých občanov mesta a táto komunikácia musí prebiehať aj naďalej. Veď predsa nejde to len tak vymeniť naše zvyky, naše priateľstvá, našich známych, zmeniť len peknými rečičkami, či akýmsi kategorizovaním ľudí kvôli voľbe toho, lebo onoho za primátora. Ten je s tým, ten je proti tomu a onomu, povedzte, čo je toto za spoločenstvo?
Na záver: „Moc nie je ani dobrá, ani zlá. Moc sa môže stať dobrom, moc sa môže stať zlom, záleží na tom, kto ju používa a ako s ňou dokáže zachádzať.“ Ladislav Mňačko. Ako je to v Novákoch ,vidíme i v zázname Jehotelevízie z posledného zasadnutia MsZ .PB.

Hodnotenie: 0   0

K tomuto príspevku boli napísané ďalšie reakcie:
[6972] 17.10.2019 20:19:45 od lavida otvor reakciu...


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Bojnice majú novú atrakciu. Návštevníkov odvezie turistický vláčik
Turistický vláčik odvezie ľudí na dvoch trasách.
zobraziť podrobnosti »
09.05.2019
Nebezpečné znečistenie. Bývalý zamestnanec odhalil nekalé praktiky
NOVÁKY / Rybári už niekoľko rokov upozorňujú na znečistenú vodu v rieke Nitra. Tá je najmä v úseku pod Novákmi plná chemických látok. Do redakcie TV JOJ sa ozval bývalý hasič, ktorý pracoval v tamojšej chemičke. Informoval o tom, ako tam zneškodňovali ortuť.
zobraziť podrobnosti »
20.03.2019
VIDEO: Prievidza má letisko. Ani Federer už nemusí dosadať na trávu
Lúka s ďatelinou bola dlhých sedemdesiat rokov letiskom v Prievidzi. To sa teraz zmenilo. Trávu nahradil asfalt. Pomôcť to môže celému regiónu.
zobraziť podrobnosti »
19.03.2019
Budú sa preverovať výsledky volieb: Neúspešní kandidáti žiadajú o prepočítanie hlasov
NOVÁKY - Jeden z neúspešných kandidátov na primátora Novák v novembrových voľbách do orgánov samosprávy obcí požiadal Ústavný súd (ÚS) SR o prepočítanie hlasov. Podanie odôvodnil tesným rozdielom hlasov voličov medzi ním a zvoleným kandidátom.
zobraziť podrobnosti »
28.11.2018
Hlasuj za ZŠ Nováky a vyhraj
V hre sú 3x plne vybavené počítačové učebne s interaktívnou tabuľou v hodnote 21 000 € pre tvoju školu a viac ako 120 vecných cien pre teba, hlasovanie prebieha do 31.12.2018
zobraziť podrobnosti »
22.11.2018
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.