Online 3 ľudia. FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 6970 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 20:51:20 16.10.2019 Nevhodný príspevok?
Tento príspevok bol napísaný ako reakcia na príspevok číslo 6969 od lavida uverejnený dňa 16.10.2019 o 15:44:01.
Štefan, tak máš zrejme nesprávnu informáciu. Sám Dušan potvrdil v tých videách, že bol v telocvični kvôli rekonštrukcii a zbadal kameru. Možno, že sa tvári, že média nezavolal on ale jeho brat :-) :-) :-) alebo? To už je úplne jedno, keď zbadal, že mesto Nováky a on ako primátor koná podľa neho nezákonne, mal tam tú nálepku dať a bolo by vybavené. Pochybujem, že všetky tri média prišli len tak pre nič za nič a natočili bombastickú reportáž. Koľko tam tá kamera vlastne bola? Neviem či som nevidel na webe novaky.sk zmluvu na rekonštrukciu telocvične, ktorú podpísal sám Dušan. Nebol to vlastne on kto objednal rekonštrukciu ešte pred jeho odchodom z postu primátora? Neobjednal vlastne on tam tie kamery? :-) Neviem. Kto vie? Prednosta nám nebude odpovedať, lebo má zákaz a Dušan stále nevie zrejme písať, keďže sa ani raz na tomto webe nevyjadril. Ale vždy keď píšem ohľadne Dušana niečo, vyjadrí sa len Štefan. Je Štefan Dušan?
Hodnotenie: 0   0


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
AKTUÁLNE: Dobrovoľní hasiči začali v Partizánskom s dezinfekciou verejných priestorov!
V týchto dňoch majú dobrovoľní hasiči z Partizánskeho plné ruky práce. Okrem toho, že pomáhajú seniorom s nákupmi, v spolupráci s mestom sa v pondelok 30. marca pustili do ďalšej aktivity. Boj proti koronavírusu zobrali doslova od podlahy – čistením verejných priestranstiev.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Usmernenie k nakladaniu s odpadmi: Kam vyhadzovať rúška a respirátory?
V zmysle stanoviska ÚVZ SR sa použité ochranné prostriedky, ktoré vznikajú občanom v domácnosti alebo zamestnancom v bežných prevádzkach – rúška, respirátory, rukavice, vreckovky likvidujú ako bežný odpad. Špeciálny postup sa tu teda neuplatňuje. Tento odpad sa ukladá len do zmesového odpadu.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Nových pracovníkov chce prievidzská radnica zamestnať v rámci spoločného projektu s mestami Handlová a Bojnice.
Cieľom tohto projektu je posilnenie koordinačných a implementačných kapacít v týchto troch mestách. Hlavným partnerom je mesto Prievidza, ďalšími dvoma partnermi sú mestá Bojnice a Handlová. Výška finančného príspevku, ktorý budeme žiadať, bude pravdepodobne až 500.000 eur
zobraziť podrobnosti »
28.03.2020
Web pre rodičov: ucimenadialku.sk
V spolupráci viacerých mimovládnych organizácií a MŠVVaŠ SR vznikla táto webová stránka ako nástroj oficiálnej komunikácie počas prerušeného vyučovania na školách a prerušenej prezenčnej výučby na vysokých školách v čase epidémie koronavírusu. Cieľom webovej stránky je pomôcť pedagogickým a odborným zamestnancom, manažmentu a zriaďovateľom škôl, ale i žiakom, študentom a rodičom zorientovať sa v množstve informácií, odporúčaní a usmernení, ako aj pomôcť všetkým aktérom počas prerušenia vyučovania či prezenčnej výučby nachádzať riešenia vzniknutej situácie.
zobraziť podrobnosti »
25.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.