Online 5 ľudí. FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 6928 v téme Rôzne / Iné zo dňa 12:10:32 06.09.2019 Nevhodný príspevok?
Neverím.

Milí spoluobčania,
v týchto dňoch mám viac telefonátov ako obvykle s otázkou, čo sa to u vás v Novákoch deje. Rovnako aj pri stretnutiach s priateľmi sú hlavnou témou kamery v základnej škole. Samozrejme nemám poznatky, kedy, kto, z akých zdrojov a za akým účelom boli umiestnené kamery v celom areály školy, konkrétne v telocvični. Preto nerobím, ani žiadne katastrofické scenáre. Osobne však neverím, že v telocvični bola umiestnená kamera na nejaké pochybné, či dokonca úchylné úmysly. Táto škola bola vyhodnocovaná ako jedna z najlepších. Bývalá p. riaditeľka, bola dokonca z príležitosti Dňa učiteľov pozvaná k p. prezidentovi. Viem, to ešte neznamená, že bolo vždy všetko OK. Neverím však, že by bola kamera v telocvični umiestnená preto, aby bola použitá na nejaké scestné ciele. V Novákoch žijú slušní ľudia a za tým si stojím. Aj preto som bol prekvapený, že p. primátor, sa snažil verejne spochybniť účel kamery. To môžu ľudia v krčme, alebo na ulici, na základe svojich domienok, takto hovoriť. Ale verejne, bez akýchkoľvek dôkazov??? Keby povedal: "Nevedel som o tejto kamere, je mi to divné, že je v telocvični, ale preverím to." To by bol ten správny postoj primátora, ktorý pokiaľ nie sú jasné dôkazy, chráni mesto a všetkých jeho občanov. Ešte viac som bol prekvapený slovami p. poslankyne. Citujem : "To ma vlastne zaráža, či to nebude použité na niečo. Viete aká je doba." Preboha, bez akýchkoľvek dôkazov už verejne podsúva katastrofický scenár. Už dala ľuďom ako sa hovorí, červíka do hlavy. Keby povedala, že si pri cvičení kameru nikdy nevšimla a urobí všetko preto, aby sa vyšetrilo kto a z akých dôvodov ju tam namontoval, tak to beriem. Takto, bez akýchkoľvek dôkazov, očiernila mesto.Takto nás zastupuje?
Takže ako ďalej??? Veľmi si budem priať, aby sa mestu a škole, čo najskôr podarilo vyriešiť tento problém. Čím dlhšie budú pretrvávať pochybnosti a nejasnosti, tým bude situácia v našom meste horšia. Ak bude mať pravdu p. primátor so svojou verziou o čom veľmi, naozaj veľmi pochybujem, tak sa na tejto stránke všetkým občanom verejne ospravedlním. Budem prvý, ktorý bude žiadať, aby niekto za to niesol aj následky. Otázkou pre mňa zostáva, čo spraví p. primátor a pani poslankyňa, ak sa ich verzie nepotvrdia???
S úctou
Ľubo Dzurák
Hodnotenie: 2   0

Kladne hodnotil:
06.09.2019 13:19:34 novacan33
08.09.2019 09:07:55 Mimi
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
AKTUÁLNE: Dobrovoľní hasiči začali v Partizánskom s dezinfekciou verejných priestorov!
V týchto dňoch majú dobrovoľní hasiči z Partizánskeho plné ruky práce. Okrem toho, že pomáhajú seniorom s nákupmi, v spolupráci s mestom sa v pondelok 30. marca pustili do ďalšej aktivity. Boj proti koronavírusu zobrali doslova od podlahy – čistením verejných priestranstiev.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Usmernenie k nakladaniu s odpadmi: Kam vyhadzovať rúška a respirátory?
V zmysle stanoviska ÚVZ SR sa použité ochranné prostriedky, ktoré vznikajú občanom v domácnosti alebo zamestnancom v bežných prevádzkach – rúška, respirátory, rukavice, vreckovky likvidujú ako bežný odpad. Špeciálny postup sa tu teda neuplatňuje. Tento odpad sa ukladá len do zmesového odpadu.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Nových pracovníkov chce prievidzská radnica zamestnať v rámci spoločného projektu s mestami Handlová a Bojnice.
Cieľom tohto projektu je posilnenie koordinačných a implementačných kapacít v týchto troch mestách. Hlavným partnerom je mesto Prievidza, ďalšími dvoma partnermi sú mestá Bojnice a Handlová. Výška finančného príspevku, ktorý budeme žiadať, bude pravdepodobne až 500.000 eur
zobraziť podrobnosti »
28.03.2020
Web pre rodičov: ucimenadialku.sk
V spolupráci viacerých mimovládnych organizácií a MŠVVaŠ SR vznikla táto webová stránka ako nástroj oficiálnej komunikácie počas prerušeného vyučovania na školách a prerušenej prezenčnej výučby na vysokých školách v čase epidémie koronavírusu. Cieľom webovej stránky je pomôcť pedagogickým a odborným zamestnancom, manažmentu a zriaďovateľom škôl, ale i žiakom, študentom a rodičom zorientovať sa v množstve informácií, odporúčaní a usmernení, ako aj pomôcť všetkým aktérom počas prerušenia vyučovania či prezenčnej výučby nachádzať riešenia vzniknutej situácie.
zobraziť podrobnosti »
25.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.