Online 5 ľudí. FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 6925 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 12:25:12 04.09.2019
Tomu sa hovorí čaro nechceného. Naše spoluobčianky spolu s pánom primátorom sa vystavili hereckej. Paródia na kamerový systém. A tak si kladiem otázku. Je nám naozaj vari jedno, ak kypí z úst a postojov pána primátora neskutočná túžba po pomste, zraniť zamestnancov školy, členov ich rodín? Či si vari dámy nevedia predstaviť to more sĺz, bolesti a krušných chvíľ v rodinách v prípade akejkoľvek ponurnej situácie??? A tak je len na škodu, nášho ostatného majetku mesta, že naša Mestská plaváreň, mala smolu, pretože nemala nijakú, alebo len slabučkú a nielen kamerovú ochranu, ale i človečenskú, poslaneckú od mestských zástupcov ľudu, poslancov MsZ, že naše Mestské kino, rovnako a ako sa povie jak by smet, že Futbalové ihrisko za Pekárňou(Ul.Chalupkova), novovybudovaná kanalizácia v Horných Lelovciach. Uveríte, že pán primátor ani nevie, z koľkých rodinných domov ľudia neplatia za produkované splašky a zadarmo ich Mestská kanalizácia odvádza cez prečerpávačku (na trovy mesta rovnako fungujúcu) do kanalizačného odvádzača do ČOV-ky vo Fortischeme,a.s.???
Uveríte, že takáto investícia, hoci funkčná, avšak nenaplnená do 100% výkonu je investícia považovaná za zmarenú?
Prečo nemá kamerový systém vybudovaný bývalá mestská časť Laskár, kde geometrickým radom narastá divoká ,neriadená skládka odpadu??? Kedy sa začneme čudovať, čo v Laskári, v chotári nášho mesta na divoko vyrástlo a kto ponesie za to zodpovednosť, bez ohľadu na to, že časť pozemkov v dôsledku poddolovania nadobudli HBP,a.s.? Veď, ale tam sa ľudia rodili, žili a zomierali. Už dávno tam mohol byť vybudovaný nejaký sad s ovocnými stromami.
Veľmi chceli provokovať a nakoniec si zorganizovali trápne stretko pred televíznymi kamerami. Takí sme. Škoda. A tak opätovne Ezopovský odkaz. Je ľahšie brechať medzi ovcami, ako békať medzi vlkmi. Inak by si mnohokrát nedovolili to, čoho sa dopustili a nechali sa zverejniť. Škoda. Tomu sa hovorí, čaro nechceného PB
Hodnotenie: 1   1

Kladne hodnotil:
05.09.2019 07:49:09 Mimi
Záporne hodnotil:
04.09.2019 13:07:29 Daniel d


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
AKTUÁLNE: Dobrovoľní hasiči začali v Partizánskom s dezinfekciou verejných priestorov!
V týchto dňoch majú dobrovoľní hasiči z Partizánskeho plné ruky práce. Okrem toho, že pomáhajú seniorom s nákupmi, v spolupráci s mestom sa v pondelok 30. marca pustili do ďalšej aktivity. Boj proti koronavírusu zobrali doslova od podlahy – čistením verejných priestranstiev.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Usmernenie k nakladaniu s odpadmi: Kam vyhadzovať rúška a respirátory?
V zmysle stanoviska ÚVZ SR sa použité ochranné prostriedky, ktoré vznikajú občanom v domácnosti alebo zamestnancom v bežných prevádzkach – rúška, respirátory, rukavice, vreckovky likvidujú ako bežný odpad. Špeciálny postup sa tu teda neuplatňuje. Tento odpad sa ukladá len do zmesového odpadu.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Nových pracovníkov chce prievidzská radnica zamestnať v rámci spoločného projektu s mestami Handlová a Bojnice.
Cieľom tohto projektu je posilnenie koordinačných a implementačných kapacít v týchto troch mestách. Hlavným partnerom je mesto Prievidza, ďalšími dvoma partnermi sú mestá Bojnice a Handlová. Výška finančného príspevku, ktorý budeme žiadať, bude pravdepodobne až 500.000 eur
zobraziť podrobnosti »
28.03.2020
Web pre rodičov: ucimenadialku.sk
V spolupráci viacerých mimovládnych organizácií a MŠVVaŠ SR vznikla táto webová stránka ako nástroj oficiálnej komunikácie počas prerušeného vyučovania na školách a prerušenej prezenčnej výučby na vysokých školách v čase epidémie koronavírusu. Cieľom webovej stránky je pomôcť pedagogickým a odborným zamestnancom, manažmentu a zriaďovateľom škôl, ale i žiakom, študentom a rodičom zorientovať sa v množstve informácií, odporúčaní a usmernení, ako aj pomôcť všetkým aktérom počas prerušenia vyučovania či prezenčnej výučby nachádzať riešenia vzniknutej situácie.
zobraziť podrobnosti »
25.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.