Online 2 ľudia. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 6925 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 12:25:12 04.09.2019 Nevhodný príspevok?
Tomu sa hovorí čaro nechceného. Naše spoluobčianky spolu s pánom primátorom sa vystavili hereckej. Paródia na kamerový systém. A tak si kladiem otázku. Je nám naozaj vari jedno, ak kypí z úst a postojov pána primátora neskutočná túžba po pomste, zraniť zamestnancov školy, členov ich rodín? Či si vari dámy nevedia predstaviť to more sĺz, bolesti a krušných chvíľ v rodinách v prípade akejkoľvek ponurnej situácie??? A tak je len na škodu, nášho ostatného majetku mesta, že naša Mestská plaváreň, mala smolu, pretože nemala nijakú, alebo len slabučkú a nielen kamerovú ochranu, ale i človečenskú, poslaneckú od mestských zástupcov ľudu, poslancov MsZ, že naše Mestské kino, rovnako a ako sa povie jak by smet, že Futbalové ihrisko za Pekárňou(Ul.Chalupkova), novovybudovaná kanalizácia v Horných Lelovciach. Uveríte, že pán primátor ani nevie, z koľkých rodinných domov ľudia neplatia za produkované splašky a zadarmo ich Mestská kanalizácia odvádza cez prečerpávačku (na trovy mesta rovnako fungujúcu) do kanalizačného odvádzača do ČOV-ky vo Fortischeme,a.s.???
Uveríte, že takáto investícia, hoci funkčná, avšak nenaplnená do 100% výkonu je investícia považovaná za zmarenú?
Prečo nemá kamerový systém vybudovaný bývalá mestská časť Laskár, kde geometrickým radom narastá divoká ,neriadená skládka odpadu??? Kedy sa začneme čudovať, čo v Laskári, v chotári nášho mesta na divoko vyrástlo a kto ponesie za to zodpovednosť, bez ohľadu na to, že časť pozemkov v dôsledku poddolovania nadobudli HBP,a.s.? Veď, ale tam sa ľudia rodili, žili a zomierali. Už dávno tam mohol byť vybudovaný nejaký sad s ovocnými stromami.
Veľmi chceli provokovať a nakoniec si zorganizovali trápne stretko pred televíznymi kamerami. Takí sme. Škoda. A tak opätovne Ezopovský odkaz. Je ľahšie brechať medzi ovcami, ako békať medzi vlkmi. Inak by si mnohokrát nedovolili to, čoho sa dopustili a nechali sa zverejniť. Škoda. Tomu sa hovorí, čaro nechceného PB
Hodnotenie: 1   1

Kladne hodnotil:
05.09.2019 07:49:09 Mimi
Záporne hodnotil:
04.09.2019 13:07:29 Daniel d


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Bojnice majú novú atrakciu. Návštevníkov odvezie turistický vláčik
Turistický vláčik odvezie ľudí na dvoch trasách.
zobraziť podrobnosti »
09.05.2019
Nebezpečné znečistenie. Bývalý zamestnanec odhalil nekalé praktiky
NOVÁKY / Rybári už niekoľko rokov upozorňujú na znečistenú vodu v rieke Nitra. Tá je najmä v úseku pod Novákmi plná chemických látok. Do redakcie TV JOJ sa ozval bývalý hasič, ktorý pracoval v tamojšej chemičke. Informoval o tom, ako tam zneškodňovali ortuť.
zobraziť podrobnosti »
20.03.2019
VIDEO: Prievidza má letisko. Ani Federer už nemusí dosadať na trávu
Lúka s ďatelinou bola dlhých sedemdesiat rokov letiskom v Prievidzi. To sa teraz zmenilo. Trávu nahradil asfalt. Pomôcť to môže celému regiónu.
zobraziť podrobnosti »
19.03.2019
Budú sa preverovať výsledky volieb: Neúspešní kandidáti žiadajú o prepočítanie hlasov
NOVÁKY - Jeden z neúspešných kandidátov na primátora Novák v novembrových voľbách do orgánov samosprávy obcí požiadal Ústavný súd (ÚS) SR o prepočítanie hlasov. Podanie odôvodnil tesným rozdielom hlasov voličov medzi ním a zvoleným kandidátom.
zobraziť podrobnosti »
28.11.2018
Hlasuj za ZŠ Nováky a vyhraj
V hre sú 3x plne vybavené počítačové učebne s interaktívnou tabuľou v hodnote 21 000 € pre tvoju školu a viac ako 120 vecných cien pre teba, hlasovanie prebieha do 31.12.2018
zobraziť podrobnosti »
22.11.2018
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.