Online 3 ľudia. FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 6924 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 11:42:33 04.09.2019
Ako sa zviditeľniť v televízii.
Tak sme sa zase zviditeľnili v celoštátnych televíziách, zviditeľnili na základe snahy nášho súčasného primátora byť neustále stredobodom pozornosti, Čo bolo dôvodom zviditeľnenia, nuž kamera v telocvični objektu Základnej školy na ulici J. C. Hronského, údajne na sledovanie osôb a údajne nebolo na dverách telocvične upozornenie o tejto kamere. Aká je teda pravda? Objekt školy a jej majetok je niekoľko rokov chránený „alarmovým“ systémom, na viac je tento systém doplnený kamerovým systémom, ktorý by mal zaznamenať prípadné poškodenie majetku školy. Jedna kamera tohto systému je skutočne v telocvični, nie je skrytá, je viditeľná a dokonca chránená viditeľným kovovým krytom proti náhodnému poškodeniu pri rôznych loptových hrách. Prečo v telocvični? Aj to je majetok školy a dochádzalo tu k jeho častému poškodzovaniu, hlavne pri futbale, ktorý tam hrávali rôzne skupiny „dospelákov“. Netvrdím, že to bolo úmyselne, obyčajná futbalová lopta po razantnom kope dokáže zlomiť rebriny, agresívna hra hráčov vylomiť dvere a podobne. Toto sa v skutočnosti stávalo. Problém však bol, že sa k týmto poškodeniam spravidla nikto nehlásil a opravy zostali na starosti školy. Tak preto tá kamera v telocvični a nie pre nejakú úchylku sledovania. Dnes ráno som si obišiel školu a predstavte si na všetkých funkčných dverách do budovy sú nálepky upozorňujúce „Pozor! Objekt je monitorovaný kamerovým systémom.“ To čo predvádza súčasný primátor v snahe zviditeľniť sa a pritom niekoho poškodiť ma neprekvapuje. V tom je odborník. Prekvapil ma televízny vstup dvoch dám z Duklianskej, ktoré si asi nikdy nevšimli nálepky na dverách školy upozorňujúce na kamerový systém. Čo nechodili do budovy školy dverami? A vraj keby o tom vedeli tak by tam nechodili. Nuž dámy, mali by ste prestať chodiť aj do Lídla, lebo aj tam sú kamery, ktorými sa snažia chrániť si svoj majetok. Prikladám fotografiu vstupných dverí do objektu telocvične.M.O.
Hodnotenie: 3   1

Kladne hodnotil:
04.09.2019 19:51:46 AccickVep
04.09.2019 20:25:47 Pbošiak
05.09.2019 07:47:57 Mimi
Záporne hodnotil:
09.09.2019 16:42:16 Daniel d

K tomuto príspevku boli napísané ďalšie reakcie:
[6926] 04.09.2019 19:58:41 od AccickVep otvor reakciu...


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
AKTUÁLNE: Dobrovoľní hasiči začali v Partizánskom s dezinfekciou verejných priestorov!
V týchto dňoch majú dobrovoľní hasiči z Partizánskeho plné ruky práce. Okrem toho, že pomáhajú seniorom s nákupmi, v spolupráci s mestom sa v pondelok 30. marca pustili do ďalšej aktivity. Boj proti koronavírusu zobrali doslova od podlahy – čistením verejných priestranstiev.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Usmernenie k nakladaniu s odpadmi: Kam vyhadzovať rúška a respirátory?
V zmysle stanoviska ÚVZ SR sa použité ochranné prostriedky, ktoré vznikajú občanom v domácnosti alebo zamestnancom v bežných prevádzkach – rúška, respirátory, rukavice, vreckovky likvidujú ako bežný odpad. Špeciálny postup sa tu teda neuplatňuje. Tento odpad sa ukladá len do zmesového odpadu.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Nových pracovníkov chce prievidzská radnica zamestnať v rámci spoločného projektu s mestami Handlová a Bojnice.
Cieľom tohto projektu je posilnenie koordinačných a implementačných kapacít v týchto troch mestách. Hlavným partnerom je mesto Prievidza, ďalšími dvoma partnermi sú mestá Bojnice a Handlová. Výška finančného príspevku, ktorý budeme žiadať, bude pravdepodobne až 500.000 eur
zobraziť podrobnosti »
28.03.2020
Web pre rodičov: ucimenadialku.sk
V spolupráci viacerých mimovládnych organizácií a MŠVVaŠ SR vznikla táto webová stránka ako nástroj oficiálnej komunikácie počas prerušeného vyučovania na školách a prerušenej prezenčnej výučby na vysokých školách v čase epidémie koronavírusu. Cieľom webovej stránky je pomôcť pedagogickým a odborným zamestnancom, manažmentu a zriaďovateľom škôl, ale i žiakom, študentom a rodičom zorientovať sa v množstve informácií, odporúčaní a usmernení, ako aj pomôcť všetkým aktérom počas prerušenia vyučovania či prezenčnej výučby nachádzať riešenia vzniknutej situácie.
zobraziť podrobnosti »
25.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.