Online 3 ľudia. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 6924 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 11:42:33 04.09.2019 Nevhodný príspevok?
Ako sa zviditeľniť v televízii.
Tak sme sa zase zviditeľnili v celoštátnych televíziách, zviditeľnili na základe snahy nášho súčasného primátora byť neustále stredobodom pozornosti, Čo bolo dôvodom zviditeľnenia, nuž kamera v telocvični objektu Základnej školy na ulici J. C. Hronského, údajne na sledovanie osôb a údajne nebolo na dverách telocvične upozornenie o tejto kamere. Aká je teda pravda? Objekt školy a jej majetok je niekoľko rokov chránený „alarmovým“ systémom, na viac je tento systém doplnený kamerovým systémom, ktorý by mal zaznamenať prípadné poškodenie majetku školy. Jedna kamera tohto systému je skutočne v telocvični, nie je skrytá, je viditeľná a dokonca chránená viditeľným kovovým krytom proti náhodnému poškodeniu pri rôznych loptových hrách. Prečo v telocvični? Aj to je majetok školy a dochádzalo tu k jeho častému poškodzovaniu, hlavne pri futbale, ktorý tam hrávali rôzne skupiny „dospelákov“. Netvrdím, že to bolo úmyselne, obyčajná futbalová lopta po razantnom kope dokáže zlomiť rebriny, agresívna hra hráčov vylomiť dvere a podobne. Toto sa v skutočnosti stávalo. Problém však bol, že sa k týmto poškodeniam spravidla nikto nehlásil a opravy zostali na starosti školy. Tak preto tá kamera v telocvični a nie pre nejakú úchylku sledovania. Dnes ráno som si obišiel školu a predstavte si na všetkých funkčných dverách do budovy sú nálepky upozorňujúce „Pozor! Objekt je monitorovaný kamerovým systémom.“ To čo predvádza súčasný primátor v snahe zviditeľniť sa a pritom niekoho poškodiť ma neprekvapuje. V tom je odborník. Prekvapil ma televízny vstup dvoch dám z Duklianskej, ktoré si asi nikdy nevšimli nálepky na dverách školy upozorňujúce na kamerový systém. Čo nechodili do budovy školy dverami? A vraj keby o tom vedeli tak by tam nechodili. Nuž dámy, mali by ste prestať chodiť aj do Lídla, lebo aj tam sú kamery, ktorými sa snažia chrániť si svoj majetok. Prikladám fotografiu vstupných dverí do objektu telocvične.M.O.
Hodnotenie: 3   1

Kladne hodnotil:
04.09.2019 19:51:46 AccickVep
04.09.2019 20:25:47 Pbošiak
05.09.2019 07:47:57 Mimi
Záporne hodnotil:
09.09.2019 16:42:16 Daniel d

K tomuto príspevku boli napísané ďalšie reakcie:
[6926] 04.09.2019 19:58:41 od AccickVep otvor reakciu...


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Bojnice majú novú atrakciu. Návštevníkov odvezie turistický vláčik
Turistický vláčik odvezie ľudí na dvoch trasách.
zobraziť podrobnosti »
09.05.2019
Nebezpečné znečistenie. Bývalý zamestnanec odhalil nekalé praktiky
NOVÁKY / Rybári už niekoľko rokov upozorňujú na znečistenú vodu v rieke Nitra. Tá je najmä v úseku pod Novákmi plná chemických látok. Do redakcie TV JOJ sa ozval bývalý hasič, ktorý pracoval v tamojšej chemičke. Informoval o tom, ako tam zneškodňovali ortuť.
zobraziť podrobnosti »
20.03.2019
VIDEO: Prievidza má letisko. Ani Federer už nemusí dosadať na trávu
Lúka s ďatelinou bola dlhých sedemdesiat rokov letiskom v Prievidzi. To sa teraz zmenilo. Trávu nahradil asfalt. Pomôcť to môže celému regiónu.
zobraziť podrobnosti »
19.03.2019
Budú sa preverovať výsledky volieb: Neúspešní kandidáti žiadajú o prepočítanie hlasov
NOVÁKY - Jeden z neúspešných kandidátov na primátora Novák v novembrových voľbách do orgánov samosprávy obcí požiadal Ústavný súd (ÚS) SR o prepočítanie hlasov. Podanie odôvodnil tesným rozdielom hlasov voličov medzi ním a zvoleným kandidátom.
zobraziť podrobnosti »
28.11.2018
Hlasuj za ZŠ Nováky a vyhraj
V hre sú 3x plne vybavené počítačové učebne s interaktívnou tabuľou v hodnote 21 000 € pre tvoju školu a viac ako 120 vecných cien pre teba, hlasovanie prebieha do 31.12.2018
zobraziť podrobnosti »
22.11.2018
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.