Online 2 ľudia. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 6849 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 22:59:51 19.06.2019
Čakanie na zmenu. Neskoro, ale predsa , pretože priatelia, tak ako vo veľkej politike i v našej, počtom obyvateľov v podstate malej samosprávnej jednotke ako vidieť, musia byt ľudia, ktorí nastavujú samosprávnemu, samoľúbemu politikovi zrkadlo. Hoci by sa zdalo byť, že krivé zrkadlá sú len v rozprávke a na púťach ako atrakcie, u nás to voličmi nastavené zrkadlo, prenesené na volených zástupcov –poslancov mestského zastupiteľstva, nám ako vidieť, začína reálne poukazovať na „odbornú erudovanosť“(???) predstaviteľa nášho mesta a poslanci posielajú dobré signály nielen voličom, obyvateľom nášho mesta ,ale verím že i širšej regionálnej verejnosti. Je dobré a najmä dôležité, dospieť k poznaniu, že poslanci mestského zastupiteľstva, začínajú chápať, možno z obsahu i tu napísaných príspevkov a po zopakovaní si základných pravidiel permanentného politického, nazvime to boja, v našom mestečku, že existuje síce malá, ale aká, taká naozaj správna politika. Politika v mene ľudí, voličov, obyvateľov tohto mestečka. Hoci výsledky komunálnych volieb v novembri 2018 nenaznačili až také veľmi rozdielne volebné víťazstvo Dušana Šimku, staronového pána primátora, čo do počtu hlasov (ozaj len minimálny rozdiel 10-ich hlasov), ale ako čítate i na tejto stránke opakovane sa potvrdzuje , že staronový pán primátor nevie zniesť ohrdnutie, že ho v roku 2014 nezvolili za primátora a nebojím sa vysloviť, že pomstychtivosť je jeho túžba, však to vidíte a počujete vo vysielaniach, pokiaľ ste nebrali priamo účasť na zasadnutiach zastupiteľstva. Zaťahuje do špiny predchodcov vo vedení mesta a mstí sa tým ľuďom, ktorí nepochopili veľkosť jeho génia. Jednoducho sa nestotožňujem s takýmto myslením a konaním Dušana Šimku nášho staronového pána primátora a ako som sa už raz vyjadril na tejto stránke vo svojom predchádzajúcom príspevku a mnohokrát i pred ním, že sa oprávnene domnievam, že v tomto období si jeho práca, práca súčasného pána primátora pýta korekciu a kreatívnejšie prístupy, konštruktívnejšie riešenia, viac ľudskosti a menej povýšenosti a nie zlobou a nenávisť. Je viac ako isté, že si to vyžaduje iný systém, aby sme neboli politikom Dušana Šimku tak polarizovaní, lebo nám to a rozvoju nášho mestečka, znova si dovolím zopakovať, ako ste na tejto stránke mnohokrát čítali neprospieva ... Dúfam, že to chápu i naši zástupcovia v mestskom parlamente a budú nás v duchu prosperity nášho mesta,spokojnosti ich detí, rodín, zastupovať. Veď napokon ide o ich deti, rodiny a o nás starších obyvateľov .PB
Hodnotenie: 0   1

Kladne hodnotil:
Záporne hodnotil:
26.06.2019 15:27:28 Daniel d


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Bojnice majú novú atrakciu. Návštevníkov odvezie turistický vláčik
Turistický vláčik odvezie ľudí na dvoch trasách.
zobraziť podrobnosti »
09.05.2019
Nebezpečné znečistenie. Bývalý zamestnanec odhalil nekalé praktiky
NOVÁKY / Rybári už niekoľko rokov upozorňujú na znečistenú vodu v rieke Nitra. Tá je najmä v úseku pod Novákmi plná chemických látok. Do redakcie TV JOJ sa ozval bývalý hasič, ktorý pracoval v tamojšej chemičke. Informoval o tom, ako tam zneškodňovali ortuť.
zobraziť podrobnosti »
20.03.2019
VIDEO: Prievidza má letisko. Ani Federer už nemusí dosadať na trávu
Lúka s ďatelinou bola dlhých sedemdesiat rokov letiskom v Prievidzi. To sa teraz zmenilo. Trávu nahradil asfalt. Pomôcť to môže celému regiónu.
zobraziť podrobnosti »
19.03.2019
Budú sa preverovať výsledky volieb: Neúspešní kandidáti žiadajú o prepočítanie hlasov
NOVÁKY - Jeden z neúspešných kandidátov na primátora Novák v novembrových voľbách do orgánov samosprávy obcí požiadal Ústavný súd (ÚS) SR o prepočítanie hlasov. Podanie odôvodnil tesným rozdielom hlasov voličov medzi ním a zvoleným kandidátom.
zobraziť podrobnosti »
28.11.2018
Hlasuj za ZŠ Nováky a vyhraj
V hre sú 3x plne vybavené počítačové učebne s interaktívnou tabuľou v hodnote 21 000 € pre tvoju školu a viac ako 120 vecných cien pre teba, hlasovanie prebieha do 31.12.2018
zobraziť podrobnosti »
22.11.2018
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.