Online 2 ľudia. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 6834 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 10:51:57 24.05.2019
Tak nám ho nezvolili. Priatelia, už aj Združenie miest a obcí Slovenska (ZMOS) má nového šéfa. Snem ZMOS-u,ktorý sa uskutočnil len pred nedávnom, zvolil Branislava Trégera. Ako uvádza TASR , vedenie ZMOS-u sa mení po tom, ako sa Michal Sýkora rozhodol znovu nekandidovať. Združenie miest a obcí Slovenska (ZMOS) bude v nasledujúcich štyroch rokoch viesť primátor Liptovského Hrádku Branislav Tréger . Za predsedu strešnej organizácie miest a obcí ho zvolili v tajnom hlasovaní účastníci Snemu ZMOS-u, ktorý sa konal v hlavnom meste 22. až 23. mája. O výsledku volieb informovali na začiatku štvrtkového rokovania snemu. Tréger bol zvolený nadpolovičnou väčšinou už v prvom kole tajnej voľby. V krátkom príhovore k účastníkom snemu po vyhlásení výsledkov nový predseda zdôraznil, že ZMOS bude pri obhajovaní záujmov miest a obcí pod jeho vedením korektným, konštruktívnym, ale i sebavedomým partnerom. Čo je dôležité pre mňa vedieť, že vyhlásil to, po čom tu v našom mestečku túžime niekoľko volebných období a nie a nie sa toho domôcť. Teda citujem slová novozvoleného predsedu ZMOS-u: „ ZMOS bude plniť svoje ciele tak, aby nešliapal po ľuďoch. Budeme počúvať všetkých, no budeme sa riadiť našimi hlavami, nebudeme klamať a ani si skracovať či zľahčovať cestu," Parafrázujúc slová významného českého spisovateľa Jaroslava Haška vo vete , ktorou začína najznámějšie jeho dielo „ Dobrý vojak Švejk“ („ tak nám ...., „), keďže o post predsedu ZMOS-u sa uchádzali štyria kandidáti a jeden z uchádzačov o post bol Dušan ŠIMKA, náš pán primátor „ tak nám ho zase nezvolili“ už vari budeme len konštatovať, treba počkať na prezidentské voľby. To môžeme, ale Nováky potrebujú celého človeka, ktorý sa obetuje pre mesto a bude konať tak,ako to vyhlásil novozvolený predseda ZMOSU-u opakovane citujem a zdôrazňujem, že :“ bude plniť svoje ciele tak, aby nešliapal po ľuďoch. Bude počúvať všetkých, no bude sa riadiť našimi hlavami, nebude klamať a ani si skracovať či zľahčovať cestu," . Veď on sám Dušan Šimka, nespočetnekrát poukazoval ,že v predchádzajúcom volebnom období sa nič neurobilo. Tak si opodstatnene myslíme, že ak sa nič nerobilo, tak sa treba venovať mestu a kariéru robiť, až ak preukáže výsledky v prospech obyvateľov mesta. Jediný výsledok zatiaľ uspokojivý, ale len pre neho, je jeho plat a nový osobný automobil s plnou výbavou, ktorý si zakúpil z poplatkov daňovníkov PB
Hodnotenie: 0   0


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Bojnice majú novú atrakciu. Návštevníkov odvezie turistický vláčik
Turistický vláčik odvezie ľudí na dvoch trasách.
zobraziť podrobnosti »
09.05.2019
Nebezpečné znečistenie. Bývalý zamestnanec odhalil nekalé praktiky
NOVÁKY / Rybári už niekoľko rokov upozorňujú na znečistenú vodu v rieke Nitra. Tá je najmä v úseku pod Novákmi plná chemických látok. Do redakcie TV JOJ sa ozval bývalý hasič, ktorý pracoval v tamojšej chemičke. Informoval o tom, ako tam zneškodňovali ortuť.
zobraziť podrobnosti »
20.03.2019
VIDEO: Prievidza má letisko. Ani Federer už nemusí dosadať na trávu
Lúka s ďatelinou bola dlhých sedemdesiat rokov letiskom v Prievidzi. To sa teraz zmenilo. Trávu nahradil asfalt. Pomôcť to môže celému regiónu.
zobraziť podrobnosti »
19.03.2019
Budú sa preverovať výsledky volieb: Neúspešní kandidáti žiadajú o prepočítanie hlasov
NOVÁKY - Jeden z neúspešných kandidátov na primátora Novák v novembrových voľbách do orgánov samosprávy obcí požiadal Ústavný súd (ÚS) SR o prepočítanie hlasov. Podanie odôvodnil tesným rozdielom hlasov voličov medzi ním a zvoleným kandidátom.
zobraziť podrobnosti »
28.11.2018
Hlasuj za ZŠ Nováky a vyhraj
V hre sú 3x plne vybavené počítačové učebne s interaktívnou tabuľou v hodnote 21 000 € pre tvoju školu a viac ako 120 vecných cien pre teba, hlasovanie prebieha do 31.12.2018
zobraziť podrobnosti »
22.11.2018
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.