Online 6 ľudí. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 6833 v téme Rôzne / Iné zo dňa 12:26:45 23.05.2019
Ešte niečo o cenzúre.
Pán Lavida, neberiem Vám názor na cenzúru v Novákoch. Určite uznáte, že medzi slovíčkom cenzúra a neuverejnenie, je veľmi tenká hranica. Asi nikto z nás nevie pomenovať, kde končí neuverejnenie a začína cenzúra. Ja som v pondelok poslal článok do Pravdy, kde sem tam niečo napíšem. Článok mal názov " Nehaňme hokej náš!" Odpísali mi, že sa im nehodí, tak ho neuverejnia. Následne som ho poslal do Slova a tam vyšiel bez problémov. Myslím si, že by bolo odo mňa nefér, aby som teraz obvinil Pravdu z cenzúry. Neuverejniť niečo, na to majú plné právo. Nakoniec aj mne keď niečo neuverejnia na tejto stránke, nič sa nedeje. Keď mi to neuverejnia 3-4 krát, tak prestanem písať a opäť sa nebude nič diať. Akurát si pomyslím, že píšem asi nevhodne. Nakoniec už ma pár občanov aj oslovilo, aby som už nepísal, lebo sa to už nedá čítať. Je to však pre mňa opäť len názor, ktorý ma v písaní neovplyvní.
Pán Lavida, ja Vám naozaj Váš názor neberiem, len by som so slovom cenzúra narábal opatrnejšie. Samozrejme je to však len a len na Vás, ako to vnímate Vy.
PS. chcel som aj článok o hokeji pridať k tomuto príspevku, aby si čitateľ urobil svoj názor na článok i jeho neuverejnenie. Žiaľ nie som tak počítačovo gramotný, aby som ho k tomuto príspevku priložil. Tak som ho poslal na mail webbmajstrovi. Možno jemu sa to podarí.

S úctou
Ľubo Dzurák

=================================
Webmaster: vložená príloha
http://www.novaky.com/dokumenty/20190523_dzurak_hokej.docx
Hodnotenie: 1   0

Kladne hodnotil:
24.05.2019 20:51:09 Pbošiak
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Bojnice majú novú atrakciu. Návštevníkov odvezie turistický vláčik
Turistický vláčik odvezie ľudí na dvoch trasách.
zobraziť podrobnosti »
09.05.2019
Nebezpečné znečistenie. Bývalý zamestnanec odhalil nekalé praktiky
NOVÁKY / Rybári už niekoľko rokov upozorňujú na znečistenú vodu v rieke Nitra. Tá je najmä v úseku pod Novákmi plná chemických látok. Do redakcie TV JOJ sa ozval bývalý hasič, ktorý pracoval v tamojšej chemičke. Informoval o tom, ako tam zneškodňovali ortuť.
zobraziť podrobnosti »
20.03.2019
VIDEO: Prievidza má letisko. Ani Federer už nemusí dosadať na trávu
Lúka s ďatelinou bola dlhých sedemdesiat rokov letiskom v Prievidzi. To sa teraz zmenilo. Trávu nahradil asfalt. Pomôcť to môže celému regiónu.
zobraziť podrobnosti »
19.03.2019
Budú sa preverovať výsledky volieb: Neúspešní kandidáti žiadajú o prepočítanie hlasov
NOVÁKY - Jeden z neúspešných kandidátov na primátora Novák v novembrových voľbách do orgánov samosprávy obcí požiadal Ústavný súd (ÚS) SR o prepočítanie hlasov. Podanie odôvodnil tesným rozdielom hlasov voličov medzi ním a zvoleným kandidátom.
zobraziť podrobnosti »
28.11.2018
Hlasuj za ZŠ Nováky a vyhraj
V hre sú 3x plne vybavené počítačové učebne s interaktívnou tabuľou v hodnote 21 000 € pre tvoju školu a viac ako 120 vecných cien pre teba, hlasovanie prebieha do 31.12.2018
zobraziť podrobnosti »
22.11.2018
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.