Online 6 ľudí. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 6825 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 23:35:27 13.05.2019 Nevhodný príspevok?
Priatelia, iste nespochybníte fakt, že je rozdiel medzi nefunkčným mestom a snahou ešte pred nedávnom o znefunkčnenie mesta, niektorých ľudí, hoci dnes už ukojených funkciami, keď nielen poukazovali, vraj na takúto možnosť, ale i obštruovali rôznym spôsobom, aby tak vari bolo. Napísaním tohto príspevku chcem len dať najavo, že tvrdeniu pána (i)Dezidera , len päť mesiacov po voľbách ako vždy, chýba kritické myslenie, keď v jeho príspevku č. 6817 napíše, cit.: „ Mesto zadĺžené, prispaté, nefunkčné.“. Pán Dezider vo svojom príspevku opakovane už po niekoľký krát neodhaľuje, nehodnotí, nepredpokladá, ale iba iracionálne a nedôsledne sa len pasívne domnieva, že naše mesto je také, ako napísal. Pán(i) Dezider, ak by vaše iracionálne nekritické myslenie vyjadrené vo vyššie uvedenom vašom príspevku bolo zmysluplné,racionálne, tak je vari namieste si položiť otázku, či a ako je možné, že primátor, ktorý podľa vás prevzal zadĺžené, nefunkčné naše mesto, si dovolí po štyroch mesiacoch sedenia na stoličke primátora po voľbách, verejným obstarávaním obstarať pre svoje potreby, vraj fungl nový osobný automobil ????? Okrem iného sa dá uveriť, že v špičkovej výbave!!!!!, Takže pán (i) Dezider, vysvetlite to, aká je pravda a nefabulujte. To po prvé. Nemienim vás poučovať ,kedy je samospráva nefunkčná, pretože nemáte záujem v písaní racionálnom, ale pripomenúť vám môžem prípad, kedy Dušan Šimka, staronový pán primátor uvažoval o možnej krízovej správe pre mesto ,resp. práve takouto možnosťou v nie tak dávnej minulosti strašil poslancov MsZ, aby získal súhlas poslancov MsZ pre schválenie dofinancovania rekonštrukcie námestia (viď zápisnice zo zasadnutia MsZ, z toho obdobia), že ak neodsúhlasia navyše finančné prostriedky a nezaplatia dodávateľovi prác, mesto sa dostane do nútenej správy, či do rozpočtového provizória, pretože dodávateľ žiada za vykonané práce zaplatiť. Akýkoľvek podiel na nefunkčnosti a zadĺženosti mesta v riadení nášho mesta oboma primátormi pán (i) Dezider ešte neznamená, že sa nemá reagovať s kritickým myslením na vytvorenú situáciu v meste. Lenže kúpa osobného automobilu potvrdzuje fakt, že píšete nezmysly, ja netvrdím, že nemusela byť, ale je určite veľa rozrobených prác na mestských zariadeniach a majetku mesta, či školských zariadeniach, na ktoré chýbajú finančné prostriedky, určite viac potrebnejšie , ako na kúpu osobného automobilu len pre potreby pána primátora. Ale vy zjavne neviete, ba čo je horšie, nechcete kritickým myslením reagovať na skutočnosti, ste na míle vzdialený od reality a tak rovnako obštruujete. PB
Hodnotenie: 0   1

Kladne hodnotil:
Záporne hodnotil:
14.05.2019 08:14:22 Daniel d


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Bojnice majú novú atrakciu. Návštevníkov odvezie turistický vláčik
Turistický vláčik odvezie ľudí na dvoch trasách.
zobraziť podrobnosti »
09.05.2019
Nebezpečné znečistenie. Bývalý zamestnanec odhalil nekalé praktiky
NOVÁKY / Rybári už niekoľko rokov upozorňujú na znečistenú vodu v rieke Nitra. Tá je najmä v úseku pod Novákmi plná chemických látok. Do redakcie TV JOJ sa ozval bývalý hasič, ktorý pracoval v tamojšej chemičke. Informoval o tom, ako tam zneškodňovali ortuť.
zobraziť podrobnosti »
20.03.2019
VIDEO: Prievidza má letisko. Ani Federer už nemusí dosadať na trávu
Lúka s ďatelinou bola dlhých sedemdesiat rokov letiskom v Prievidzi. To sa teraz zmenilo. Trávu nahradil asfalt. Pomôcť to môže celému regiónu.
zobraziť podrobnosti »
19.03.2019
Budú sa preverovať výsledky volieb: Neúspešní kandidáti žiadajú o prepočítanie hlasov
NOVÁKY - Jeden z neúspešných kandidátov na primátora Novák v novembrových voľbách do orgánov samosprávy obcí požiadal Ústavný súd (ÚS) SR o prepočítanie hlasov. Podanie odôvodnil tesným rozdielom hlasov voličov medzi ním a zvoleným kandidátom.
zobraziť podrobnosti »
28.11.2018
Hlasuj za ZŠ Nováky a vyhraj
V hre sú 3x plne vybavené počítačové učebne s interaktívnou tabuľou v hodnote 21 000 € pre tvoju školu a viac ako 120 vecných cien pre teba, hlasovanie prebieha do 31.12.2018
zobraziť podrobnosti »
22.11.2018
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.