Online 3 ľudia. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 6813 v téme Rôzne / Iné zo dňa 12:08:10 03.05.2019
Dobrý deň.
Pôvodne som chcel len palcom hore zareagovať na príspevok Peťa Bošiaka. No dnes sa mi to zdalo už akosi nedostatočné. Tak pár viet k nemu.
Hneď v úvode musím napísať, že Peťo zareagoval presne tak, ako som očakával. Na jednej strane som predpokladal, že bude mať výhrady k niektorým mojim názrom. Na strane druhej som vedel, že zareaguje slušne, kultivovane, profisionálne. Presne tak, ako by sa malo písať, resp. reagovať na iné názory na tejto stránke. Totiž dá sa nesúhlas vyjadriť aj inými, v Novákoch známymi slovami: klamár, podvodník, gauner. Dúfam, že táto stránka sa k takýmto vyjadreniam nikdy nezníži.
Samozrejme aj mám výhrady k tomu čo napísal Peťo, no nemyslím si, že práve tu by sme mali o tom viesť dialóg. Ten by aj tak mohol čitateľov len znechutiť. Ja som napísal svoj názor, Peťo svoj. Čitateľ, ten nech si už niečo z toho vyberie, alebo ho to nechá ľahostajným.
Predsa však zareagujem na jednu vec o ktorú ma požiadal. Peťo asi Ťa znovu sklamem, ale neoslovím p. primátora s návrhom o spoločné stretnutie. Nie preto, lebo by som mal s tým problém. Nemal som problém mu zdvíhať telefón v čase, keď mu v Novákoch ten telefón málokto zdvihol. Rovnako som nemal problém si sadnúť s ním na kávu a podebatiť o nejakých veciach. Myslím si, že aj dnes je medzi nami korektný vzťah, aký je aj s jeho bratom. Verím, že taký aj zostane. Ak nie, tak sa určite podľa toho zariadim. Nebudem sa však angažovať v tejto veci z iného dôvodu. Pán primátor iste najlepšie vie, s kým chce viesť dialóg, s kým sa chce stretávať. Či mu stojí za to, stretávať sa aj s tými, ktorí sa dnes neboja povedať "Kráľ je nahý" resp. či sa má stretávať len s tými, ktorí naopak kričia " Kráľ je nádherne oblečený " On sa určite o Tvojej ponuke dozvie, takže nechám to na ňom, ako sa rozhodne. V tomto prípade aj nezareagovanie na Tvoj návrh, bude jeho jasnou odpoveďou.
Éto vsio.
S úctou
Ľubo Dzurák
Hodnotenie: 1   0

Kladne hodnotil:
03.05.2019 13:09:47 Pbošiak
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Bojnice majú novú atrakciu. Návštevníkov odvezie turistický vláčik
Turistický vláčik odvezie ľudí na dvoch trasách.
zobraziť podrobnosti »
09.05.2019
Nebezpečné znečistenie. Bývalý zamestnanec odhalil nekalé praktiky
NOVÁKY / Rybári už niekoľko rokov upozorňujú na znečistenú vodu v rieke Nitra. Tá je najmä v úseku pod Novákmi plná chemických látok. Do redakcie TV JOJ sa ozval bývalý hasič, ktorý pracoval v tamojšej chemičke. Informoval o tom, ako tam zneškodňovali ortuť.
zobraziť podrobnosti »
20.03.2019
VIDEO: Prievidza má letisko. Ani Federer už nemusí dosadať na trávu
Lúka s ďatelinou bola dlhých sedemdesiat rokov letiskom v Prievidzi. To sa teraz zmenilo. Trávu nahradil asfalt. Pomôcť to môže celému regiónu.
zobraziť podrobnosti »
19.03.2019
Budú sa preverovať výsledky volieb: Neúspešní kandidáti žiadajú o prepočítanie hlasov
NOVÁKY - Jeden z neúspešných kandidátov na primátora Novák v novembrových voľbách do orgánov samosprávy obcí požiadal Ústavný súd (ÚS) SR o prepočítanie hlasov. Podanie odôvodnil tesným rozdielom hlasov voličov medzi ním a zvoleným kandidátom.
zobraziť podrobnosti »
28.11.2018
Hlasuj za ZŠ Nováky a vyhraj
V hre sú 3x plne vybavené počítačové učebne s interaktívnou tabuľou v hodnote 21 000 € pre tvoju školu a viac ako 120 vecných cien pre teba, hlasovanie prebieha do 31.12.2018
zobraziť podrobnosti »
22.11.2018
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.