Online 6 ľudí. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 6741 v téme Politika zo dňa 14:49:07 04.02.2019 Nevhodný príspevok?
Dobrý deň.

Viem, že som kedysi napísal, že nebudem reagovať na príspevky iných pisateľov. No ako sa hovorí "Výnimky potvrdzujú pravidlá" Preto sa pokúsim odpovedať na legitímnu a normálnu otázku p. lavidu.
Zo zasadania MsZ som naozaj odišiel po hodine. Ja som tam prišiel kvôli programu MsZ a ako som už písal, po hodine okrem procedurálnych otázok sa nič neprejednalo. Mňa naozaj nezaujímajú rétorické cvičenia. Jednoducho bolo to iné ako som očakával, tak som odišiel.
V deň keď bol uverejnený môj príspevok mi volal pán primátor. Mal som s ním vyše polhodinový rozhovor. Aj on mi povedal, že som mohol vystúpiť , resp. mi ponúkol vystúpenie na budúcom MsZ. Nemyslím si , že by poslanci a občania boli nejako zvlášt zvedaví, na naše rétorické schopnosti. Bol by to len názor proti názoru, postoj, proti postoju. Z toho som už akosi vyrástol. Poslanci majú svoje rodiny a svoj voľný čas dokážu určite lepšie využiť, ako počúvať nekonečnú diskusiu, ktorá prakticky nič nerieši. Tak som navrhol p.primátorovi, že som kedykoľvek pripravený na diskusiu s ním, medzi štyrmi očami, po jeho pracovnej dobe, niekde na káve, presne tak, ako to bolo v minulom i predminulom roku. On dobre vie, že som jeden z mála z tých, ktorí mu pokiaľ to bude možné, vždy zdvihne telefón, alebo sa s ním stretne na káve. Zdvíhal som mu telefón a diskutoval s ním v dobe, keď mu telefón zdvihol málokto. Mnohí mi to vtedy vyčítali. Nikdy mi však nijako neublížil a vždy som ho ako primátora, alebo občana rešpektoval. To isté platí aj k jeho bratovi. Čo nás odlišuje sú len názory na niektoré veci. Aj to nie na všetky. Aj pri tomto telefonáte sme sa zhodli na určitých veciach a ja som tomu naozaj rád. Osobne nemám problém nikde vystúpiť, len to musí mať zmysel. Vystupoval som už za iných okolností, na iných fórach, pred množstvom ľudí, aj tam kde len na mňa pískali. Bola aj taká doba. Keď bude potrebné niečo povedať, čo bude zaujímať všetkých občanov, tak to poviem. Keď bude treba niečo napísať, tak to napíšem a podpíšem sa. Na túto stránku píšem preto, lebo tu nikoho neotravujem, ani neoberám o čas. Kto chce, tak si to prečíta, kto chce, tak sa k tomu vyjadrí. Éto vsio
P. lavida, neviem či som Vás uspokojil so svojou odpoveďou? Ak nie mrzí ma to, ale s tým už nič nenarobím. Inak Vám proste odpovedať nedokážem.

S úctou
Ľubo Dzurák
Hodnotenie: 0   0


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Nebezpečné znečistenie. Bývalý zamestnanec odhalil nekalé praktiky
NOVÁKY / Rybári už niekoľko rokov upozorňujú na znečistenú vodu v rieke Nitra. Tá je najmä v úseku pod Novákmi plná chemických látok. Do redakcie TV JOJ sa ozval bývalý hasič, ktorý pracoval v tamojšej chemičke. Informoval o tom, ako tam zneškodňovali ortuť.
zobraziť podrobnosti »
20.03.2019
VIDEO: Prievidza má letisko. Ani Federer už nemusí dosadať na trávu
Lúka s ďatelinou bola dlhých sedemdesiat rokov letiskom v Prievidzi. To sa teraz zmenilo. Trávu nahradil asfalt. Pomôcť to môže celému regiónu.
zobraziť podrobnosti »
19.03.2019
Budú sa preverovať výsledky volieb: Neúspešní kandidáti žiadajú o prepočítanie hlasov
NOVÁKY - Jeden z neúspešných kandidátov na primátora Novák v novembrových voľbách do orgánov samosprávy obcí požiadal Ústavný súd (ÚS) SR o prepočítanie hlasov. Podanie odôvodnil tesným rozdielom hlasov voličov medzi ním a zvoleným kandidátom.
zobraziť podrobnosti »
28.11.2018
Hlasuj za ZŠ Nováky a vyhraj
V hre sú 3x plne vybavené počítačové učebne s interaktívnou tabuľou v hodnote 21 000 € pre tvoju školu a viac ako 120 vecných cien pre teba, hlasovanie prebieha do 31.12.2018
zobraziť podrobnosti »
22.11.2018
Mestské zastupiteľstvo zo dňa 29. októbra 2018
Video-záznam.
zobraziť podrobnosti »
04.11.2018
Mail:
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa.