Online 3 ľudia. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 6740 v téme Politika zo dňa 16:00:34 03.02.2019 Nevhodný príspevok?
Tento príspevok bol napísaný ako reakcia na príspevok číslo 6739 od Ľubomír uverejnený dňa 31.01.2019 o 19:00:47.
Nuž vo svojom príspevku by som len chcel pripomenúť ,že nový primátor verejne proklamoval,že každému občanovi,ktorý bude mať záujem o vyjadrenie svojho názoru v diskusii na zasadnutiach MZ,to bude umožnené tak,aby bola v čo najväčšej miere zabezpečená demokratická zásada plurality názorov a transparentnosťi.To je možné hodnotiť len pozitívne.Takisto pozitívne možno hodnotiť jeho opatrenie,ktoré umožňuje občanom podať svoje názory,postrehy a podnety z akejkoľvek oblasti života v komunite použitím schránky,umiestnenej pred vchodom do MÚ.
Ak som dobre videl,tak pán Ľubomír odišiel zo zasadania MZ v 53.minúte záznamu a potom sa už do zasadacej miestnosti nevrátil.Potom celkom logicky človeka musí napadnúť otázka,že z akého dôvodu nevyužil možnosť diskutovať priamo na zasadnutí MZ.Veď je predsa logické,že ak mám čo povedať a môžem,tak to aj poviem.
A presne to urobil aj primátor.Ak má pripomienky k hospodáreniu minulého vedenia,tak je jeho psou povinnosťou ich občanom predostrieť.Napokon predsa ponúkol aj bývalému vedeniu mesta možnosť zúčastniť sa zasadnutia a vyjadriť sa ku všetkému,o čom informoval.
Bývalý primátor a prednosta úradu jeho pozvánku neprijali z dôvodu,že neboli informovaní vopred o čom bude nový primátor informovať a nemohli sa teda pripraviť na konkrétne problémy.
To je myslím úplne v poriadku.Takže si maslím ,že celý problém je možné vyriešiť veľmi jednoducho tak,že nový primátor podá bývalému vedeniu požadované informácie,aby sa mohli pripraviť vopred a na ďaľšom zasadnutí MZ sa budú môcť ku nim vyjadriť.
Hodnotenie: 2   0

Kladne hodnotil:
06.02.2019 07:35:01 novacan33
16.02.2019 20:25:48 Vilma
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Bojnice majú novú atrakciu. Návštevníkov odvezie turistický vláčik
Turistický vláčik odvezie ľudí na dvoch trasách.
zobraziť podrobnosti »
09.05.2019
Nebezpečné znečistenie. Bývalý zamestnanec odhalil nekalé praktiky
NOVÁKY / Rybári už niekoľko rokov upozorňujú na znečistenú vodu v rieke Nitra. Tá je najmä v úseku pod Novákmi plná chemických látok. Do redakcie TV JOJ sa ozval bývalý hasič, ktorý pracoval v tamojšej chemičke. Informoval o tom, ako tam zneškodňovali ortuť.
zobraziť podrobnosti »
20.03.2019
VIDEO: Prievidza má letisko. Ani Federer už nemusí dosadať na trávu
Lúka s ďatelinou bola dlhých sedemdesiat rokov letiskom v Prievidzi. To sa teraz zmenilo. Trávu nahradil asfalt. Pomôcť to môže celému regiónu.
zobraziť podrobnosti »
19.03.2019
Budú sa preverovať výsledky volieb: Neúspešní kandidáti žiadajú o prepočítanie hlasov
NOVÁKY - Jeden z neúspešných kandidátov na primátora Novák v novembrových voľbách do orgánov samosprávy obcí požiadal Ústavný súd (ÚS) SR o prepočítanie hlasov. Podanie odôvodnil tesným rozdielom hlasov voličov medzi ním a zvoleným kandidátom.
zobraziť podrobnosti »
28.11.2018
Hlasuj za ZŠ Nováky a vyhraj
V hre sú 3x plne vybavené počítačové učebne s interaktívnou tabuľou v hodnote 21 000 € pre tvoju školu a viac ako 120 vecných cien pre teba, hlasovanie prebieha do 31.12.2018
zobraziť podrobnosti »
22.11.2018
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.