Online 6 ľudí. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 6725 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 22:15:44 18.12.2018 Nevhodný príspevok?
Dobrý deň . Neprináleží mi v tejto chvíli odborne hodnotiť prácu radnice vo funkcionárskom a personálnom zložení , v ktorom zamestnanci radnice pracovali na čele s dnes už bývalým primátorom Dr.Danielom Danišom. Môžem však úprimne vyhlásiť, že to však nebolo jednoduché obdobie,ale ani márne obdobie. Pracovné posty jednotlivých funkcií zastávali pomerne mladí ľudia a tak sa dá vari viac o tomto období povedať i to, že bolo pre týchto mladých ľudí veľkou skúškou v poskytovaní potrieb občanov, každopádne za ťažších podmienok, dokonca vari za najťažších podmienok ,aké sa voči radnici pre prácu jej funkcionárov a zamestnancov mohli vytvoriť, v jej histórii zrodiť. Je isté, že vonkajšie zásahy ľudí túžiacich po moci, mali vplyv na pracovnú atmosféru, v ktorej sa takto, veľmi ťažko plnili úlohy a rodili nové nápady a vízie. I napriek všetkým okolnostiam, hoci osobne som málo ,alebo vôbec za uplynulé štyri roky, ale ani viac rokov späť, teda možno od roku 1990-eho nežiadal na radnici o pomoc, či podporu, pravdou však je ,že som našiel ochotu a pochopenie, hoci niekedy som mal pocit, teda pred rokom 2014, že je tu istá obava stretnúť sa s mojou osobou, lebo som kritizoval. Moje skúsenosti v práci s ľuďmi som však nijako nezneužil tak, aby som dal arogantne najavo svoju nespokojnosť nedajbože, aby som prácu zamestnanca radnice znepríjemnil sťažnosťami na najvyšších vrcholných orgánoch Slovenskej republiky, ako to robila istá, v tomto štvorročnom období po moci bažiaca skupinka občanov nášho mesta, pretože som si uvedomoval, že bez submisivity k štatutárovi, by si len ťažko udržali prácu na tomto úrade, alebo prípadné pracovné, či osobné výhody. Taký je už život. I napriek tomu si myslím, že si zaslúžia aj ľudia na radnici poďakovanie za odvedenú prácu a všetkým im z úprimného srdca ďakujem, želám veľa zdravia, šťastia a keďže idú aj Vianoce ,všetkým nám občanom nášho tvrdo skúšaného mestečka prajem s ich dovolením veselé Vianočné sviatky a šťastlivý Nový Rok. Rovnako ďakujem tejto stránke a adminovi, že mi umožnili , či poskytli možnosť prispievať svojimi príspevkami na tejto stránke. Nemal som a nebudem vari ani v budúcnosti iný dôvod mať, ak sa rozhodnem pokračovať v písaní, len ten, aby som poukázal na problémy, a aby sa naše mesto rozvíjalo aspoň tak, ako sme ho v investičnom vybavení pre služby občanom zanechali v roku 1990-om, za podstatne iných, ťažších pre rozvoj nášho mesta podmienok . S úctou ,Mgr.Peter Bošiak
Hodnotenie: 2   1

Kladne hodnotil:
19.12.2018 09:12:17 novacan33
20.12.2018 09:28:41 Vladimír
Záporne hodnotil:
26.12.2018 11:13:08 Vilma


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Bojnice majú novú atrakciu. Návštevníkov odvezie turistický vláčik
Turistický vláčik odvezie ľudí na dvoch trasách.
zobraziť podrobnosti »
09.05.2019
Nebezpečné znečistenie. Bývalý zamestnanec odhalil nekalé praktiky
NOVÁKY / Rybári už niekoľko rokov upozorňujú na znečistenú vodu v rieke Nitra. Tá je najmä v úseku pod Novákmi plná chemických látok. Do redakcie TV JOJ sa ozval bývalý hasič, ktorý pracoval v tamojšej chemičke. Informoval o tom, ako tam zneškodňovali ortuť.
zobraziť podrobnosti »
20.03.2019
VIDEO: Prievidza má letisko. Ani Federer už nemusí dosadať na trávu
Lúka s ďatelinou bola dlhých sedemdesiat rokov letiskom v Prievidzi. To sa teraz zmenilo. Trávu nahradil asfalt. Pomôcť to môže celému regiónu.
zobraziť podrobnosti »
19.03.2019
Budú sa preverovať výsledky volieb: Neúspešní kandidáti žiadajú o prepočítanie hlasov
NOVÁKY - Jeden z neúspešných kandidátov na primátora Novák v novembrových voľbách do orgánov samosprávy obcí požiadal Ústavný súd (ÚS) SR o prepočítanie hlasov. Podanie odôvodnil tesným rozdielom hlasov voličov medzi ním a zvoleným kandidátom.
zobraziť podrobnosti »
28.11.2018
Hlasuj za ZŠ Nováky a vyhraj
V hre sú 3x plne vybavené počítačové učebne s interaktívnou tabuľou v hodnote 21 000 € pre tvoju školu a viac ako 120 vecných cien pre teba, hlasovanie prebieha do 31.12.2018
zobraziť podrobnosti »
22.11.2018
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.