Online 7 ľudí. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 6722 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 18:27:15 18.12.2018 Nevhodný príspevok?
Dobrý deň. Tí ktorí sem, tam zablúdite na túto webovú stránku máte isto v pamäti výrok prispievateľa ,ktorý nie tak dávno svoj príspevok uviedol takto: „Po posledných komunálnych voľbách, aj keď viacerí nemáme radosť z výsledku, platí výrok „klasika“:Je po voľbách, zvyknite si. Akurát v trochu pozmenenom tvare-„zvyknime si“. Potiaľ prispievateľ Vladimír. To znamená, ak si máme zvykať, tak áno. Samozrejme, ak tento úzus platil v čase „neslobody“ pre Ing.Dušana Šimku a pre ďalších, rovnako zmýšľajúcich a v jeho partii s ním bojujúcich ľudí, čoby v opozícii proti primátorovi Dr. Danišovi, nič sa v situácii nezmenilo a musí si novozvolený primátor nášho mesta uvedomiť, že sa stal verejný činiteľ a verím, že môžeme pripustiť, že o jeho práci môžeme takto verejne rovnako, ako hovoril on ,aj my hovoriť. Ak ste nahliadli niektorí do periodika SME, v https://myhornanitra.sme.sk/c/22008217/sucastou-spievania-kolied-v-novakoch-bol-aj-maly-vianocny-trh.html
sa po otvorení linku v diskusii k článku tak ako ja dočítate, ako nezákonne a neodborne, nekompetentne sa zo strany ,teraz už súčasného primátora Ing. Dušana Šimku a Ing. D.P. , vtedajšou vedúcou Oddelenia výstavby pristupovalo ku výstavbe stavby „Amiteáter“, ktorá z uvedených dôvodov skončila tak, ako má každá takéhoto druhu stavba skončiť, samozrejme ak nenastúpi absolútna „AROGANCIA MOCI“. To sa však nestalo a pán primátor ku stavu a výstavbe celého námestia, bude mať čo vysvetľovať, lebo sa budeme pýtať na mnoho vecí. Aj na to napríklad, ako je možné, že na našom nováckom námestí stojí stavba na pozemku vo vlastníctve fyzickej osoby. To vari nikde na okolí miest neexistuje ( bez ohľadu na jej účel a služby,ktoré poskytuje).Ak ma pamäť neklame v roku 2002 vehementná, až neslušná obrana uvedených pozemkov pred zákonnou reštitúciou v predvolebnej kampani vedenou Ing.Dušanom Šimkom už v roku 2012 skončila, už sa nevyplatilo bojovať o pozemky pre mesto v ich celej výmere? Muselo sa ich mesto zbaviť? Mnohokrát sme kriticky poukazovali na nakladanie s majetkom nášho mesta, ale k tomu hádam neskôr, pravdou však je, že možno signifikantne poukázať na fakt, že legislatíva, ktorá v zákonoch ustanovuje nakladanie s majetkom mesta vo všeobecnosti je charakteristická tým, že pre ochranu majetku mesta existuje množstvo obmedzení a zákazov mesta vo voľnom rozhodovaní mesta o hospodárení s jeho majetkom. Takže, aj tieto skutočnosti budú predmetom auditu? No, uvidíme.

Hodnotenie: 0   1

Kladne hodnotil:
Záporne hodnotil:
26.12.2018 11:13:25 Vilma


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Bojnice majú novú atrakciu. Návštevníkov odvezie turistický vláčik
Turistický vláčik odvezie ľudí na dvoch trasách.
zobraziť podrobnosti »
09.05.2019
Nebezpečné znečistenie. Bývalý zamestnanec odhalil nekalé praktiky
NOVÁKY / Rybári už niekoľko rokov upozorňujú na znečistenú vodu v rieke Nitra. Tá je najmä v úseku pod Novákmi plná chemických látok. Do redakcie TV JOJ sa ozval bývalý hasič, ktorý pracoval v tamojšej chemičke. Informoval o tom, ako tam zneškodňovali ortuť.
zobraziť podrobnosti »
20.03.2019
VIDEO: Prievidza má letisko. Ani Federer už nemusí dosadať na trávu
Lúka s ďatelinou bola dlhých sedemdesiat rokov letiskom v Prievidzi. To sa teraz zmenilo. Trávu nahradil asfalt. Pomôcť to môže celému regiónu.
zobraziť podrobnosti »
19.03.2019
Budú sa preverovať výsledky volieb: Neúspešní kandidáti žiadajú o prepočítanie hlasov
NOVÁKY - Jeden z neúspešných kandidátov na primátora Novák v novembrových voľbách do orgánov samosprávy obcí požiadal Ústavný súd (ÚS) SR o prepočítanie hlasov. Podanie odôvodnil tesným rozdielom hlasov voličov medzi ním a zvoleným kandidátom.
zobraziť podrobnosti »
28.11.2018
Hlasuj za ZŠ Nováky a vyhraj
V hre sú 3x plne vybavené počítačové učebne s interaktívnou tabuľou v hodnote 21 000 € pre tvoju školu a viac ako 120 vecných cien pre teba, hlasovanie prebieha do 31.12.2018
zobraziť podrobnosti »
22.11.2018
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.