Online 4 ľudia. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 6703 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 16:33:19 24.11.2018
Dobrý deň. Pán lavida, treba čítať celú stránku www.novaky. com. ako ďalej poukážem, vy čítate a posudzujete len to, čo Vám vyhovuje, ale to čo Vám nevyhovuje, ako vždy zamlčíte, obídete Na päte vami spomenutej stránky je napísané, že Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný. Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. !!! Potiaľ webová stránka. A tak, ak si otvoríte Kódex prispievateľa tak, ako aj v ostatných médiách, či periodikách, sa ako prispievateľ pri nedodržaní etických princípov stránky vystavujete nebezpečenstvu ,že váš príspevok bude zmazaný. To nie je obhajoba webina. To je fakt. Potom vám kladiem otázku. S poukazom na periodíka, napr. SME, Pravda, Denník N, regionálne periodikum SME, atď sa pri zmazaných diskusných príspevkoch nejedná o cenzúru ??? Teda, tak ako i v tomto priloženom prípade a pre informáciu len u tohto prispievateľa, občana z Novák, ich bolo vymazaných v diskusných fórach rôznych slovenských periodík desiatky, že porušil etický kódex pri vylievaní si svojich „bolestí(?)
*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
Reagovať | Mariánnnn
13.02.2017 23:58 | Oznám správcovi | Odkaz
Pan Vida, no ak sa obsah príspevku podľa názoru admina nezhoduje s Etickým kódexom ktorejkoľvek stránky, ktoréhokoľvek periodika, tobôž súkromnej webovej stránky, kto by mal niesť za neetický obsah vloženého príspevku zodpovednosť podľa Vás? Už som Vás niekoľkokrát upozornil, že Vaše slová sa len málokedy stotožňujú s tým, čo sa malo stať a nestalo sa, alebo čoby sa mohlo stať a nemôže sa stať. Ak ste chceli byť kritický a originálny, tak ste najskôr hádam mali presvedčiť Ing. Dušana Šimku, prečo si nesplnil úlohu, ktorá mu vyplývala z Plánu hospodárskeho a sociálneho rozvoja nášho mesta na roky 2008-2013 a ktorej znenie je: na strane 116 Cieľ 10.2 –transparentná samospráva je úloha 10.2.2.3. ,citujem: „Prevádzkovanie anketového fóra na webstránke mesta (výmena názorov obyvateľov mesta na vybrané témy) a odkazového formulára na webstránke mesta“. A tak položte otázku súčasnému primátorovi, že prečo úloha, ktorú si uložil v minulosti, nebola za jeho vedenia radnice v uvedenom období splnená? Zariaďte prosím, aby bola úloha splnená a ani ja na webovú stránku www.novaky.com nenapíšem ani slovo a vy sa nebudete rovnako musieť odvolávať na to, že vás vraj na nej cenzurujú(???). Takže ešte raz, ak si budete myslieť, že máte pravdu, musíte z podstaty pravdy pri vašom rozhodnutí aj vychádzať a nie verejnosť zavádzať. A ja som Vám na fb oponoval. P.B
Hodnotenie: 1   1

Kladne hodnotil:
24.11.2018 19:51:03 Vladimír
Záporne hodnotil:
24.11.2018 21:02:18 Vilma

K tomuto príspevku boli napísané ďalšie reakcie:
[6704] 24.11.2018 18:53:53 od lavida otvor reakciu...


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Bojnice majú novú atrakciu. Návštevníkov odvezie turistický vláčik
Turistický vláčik odvezie ľudí na dvoch trasách.
zobraziť podrobnosti »
09.05.2019
Nebezpečné znečistenie. Bývalý zamestnanec odhalil nekalé praktiky
NOVÁKY / Rybári už niekoľko rokov upozorňujú na znečistenú vodu v rieke Nitra. Tá je najmä v úseku pod Novákmi plná chemických látok. Do redakcie TV JOJ sa ozval bývalý hasič, ktorý pracoval v tamojšej chemičke. Informoval o tom, ako tam zneškodňovali ortuť.
zobraziť podrobnosti »
20.03.2019
VIDEO: Prievidza má letisko. Ani Federer už nemusí dosadať na trávu
Lúka s ďatelinou bola dlhých sedemdesiat rokov letiskom v Prievidzi. To sa teraz zmenilo. Trávu nahradil asfalt. Pomôcť to môže celému regiónu.
zobraziť podrobnosti »
19.03.2019
Budú sa preverovať výsledky volieb: Neúspešní kandidáti žiadajú o prepočítanie hlasov
NOVÁKY - Jeden z neúspešných kandidátov na primátora Novák v novembrových voľbách do orgánov samosprávy obcí požiadal Ústavný súd (ÚS) SR o prepočítanie hlasov. Podanie odôvodnil tesným rozdielom hlasov voličov medzi ním a zvoleným kandidátom.
zobraziť podrobnosti »
28.11.2018
Hlasuj za ZŠ Nováky a vyhraj
V hre sú 3x plne vybavené počítačové učebne s interaktívnou tabuľou v hodnote 21 000 € pre tvoju školu a viac ako 120 vecných cien pre teba, hlasovanie prebieha do 31.12.2018
zobraziť podrobnosti »
22.11.2018
Mail:
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.