Online 9 ľudí. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 6647 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 13:46:34 03.11.2018 Nevhodný príspevok?
Tento príspevok bol napísaný ako reakcia na príspevok číslo 6643 od lavida uverejnený dňa 02.11.2018 o 19:15:26.
Zdravím lavida.

Takže pre pána Dušana Šimku to bola tortúra absolvovať to všetko vybaviť na úradoch. Lebo my občania nezažívame takú tortúru? Konečne zistil ako sa žije obyčajným ľuďom? Bolo na čase...

Teraz vybavuje dodávateľa stavby a postupuje tak, aby dodržal všetky náležitosti? Je na čase aby začal, lebo viac ako 10 rokov nám znečisťuje rieku Nitra svojimi výkalmi a ešte sa uchádza o náš hlas. O hlas tých, ktorí si všetko zariadili podľa zákona hneď od začiatku a zažili čakanie na úradoch, ktoré on teraz nazýva ako tortúra.

Na druhú otázku mi viete odpovedať len tak, že ani nikto iný to nemohol podpísať stavebné povolenie, keď na to bol podľa predpisov určený len Šimka. A keď podklady k povoleniu neboli úplné, tak si to sám protizákonne podpísal, veď áno, preto to jeho konanie prešetruje polícia.

Predvolebný míting nech si strčí za klobúk, pretože on ešte asi nevie, ale je veľa občanov, ktorí pracujú mimo mesta Nováky a máme možnosť veľa krát komunikovať len cez internet. A nie sledovať nejakú Novácku TV, ktorá sa dá sledovať len v Novákoch a stretávať sa v časoch kedy to nie je možné. To už pán Šimka mohol za tie roky zistiť, že odpovedať na otázky na internete je teraz potrebné. Okrem toho, zastrašoval ľudí a taktiež aj u zamestnávateľa viacerých občanov, nechápem prečo si myslí, že ľudia sa neboja prísť na nejaký jeho volebný míting. Dosť naivné.

Vidno, že pán Šimka si žije stále vlastný život a nemá potuchy o ľuďoch a o občanoch. Jemu je zaťažko si vybaviť povolenie a ešte sa aj sťažuje že je to tortúra. A čo my občania ktorí sme si chceli niečo vybaviť? Tieto jeho odpovede sú doslova urážkou občanov a pracujúcich ľudí. Za starých čias by ho vidlami pratali z dediny.

Hodnotenie: 0   0


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Nebezpečné znečistenie. Bývalý zamestnanec odhalil nekalé praktiky
NOVÁKY / Rybári už niekoľko rokov upozorňujú na znečistenú vodu v rieke Nitra. Tá je najmä v úseku pod Novákmi plná chemických látok. Do redakcie TV JOJ sa ozval bývalý hasič, ktorý pracoval v tamojšej chemičke. Informoval o tom, ako tam zneškodňovali ortuť.
zobraziť podrobnosti »
20.03.2019
VIDEO: Prievidza má letisko. Ani Federer už nemusí dosadať na trávu
Lúka s ďatelinou bola dlhých sedemdesiat rokov letiskom v Prievidzi. To sa teraz zmenilo. Trávu nahradil asfalt. Pomôcť to môže celému regiónu.
zobraziť podrobnosti »
19.03.2019
Budú sa preverovať výsledky volieb: Neúspešní kandidáti žiadajú o prepočítanie hlasov
NOVÁKY - Jeden z neúspešných kandidátov na primátora Novák v novembrových voľbách do orgánov samosprávy obcí požiadal Ústavný súd (ÚS) SR o prepočítanie hlasov. Podanie odôvodnil tesným rozdielom hlasov voličov medzi ním a zvoleným kandidátom.
zobraziť podrobnosti »
28.11.2018
Hlasuj za ZŠ Nováky a vyhraj
V hre sú 3x plne vybavené počítačové učebne s interaktívnou tabuľou v hodnote 21 000 € pre tvoju školu a viac ako 120 vecných cien pre teba, hlasovanie prebieha do 31.12.2018
zobraziť podrobnosti »
22.11.2018
Mestské zastupiteľstvo zo dňa 29. októbra 2018
Video-záznam.
zobraziť podrobnosti »
04.11.2018
Mail:
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa.