Online 8 ľudí. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
(1) Mimi
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 6431 v téme Nováky pozitívne zo dňa 20:17:49 07.03.2018
Milé dámy, milé nováčanky,
uvedomujem si, že možno dnes nie je doba na Slovensku pre nejaké veľké oslavy. Mnohí hovoria, že je to preto, lebo je zlá doba. Celkom s tým nesúhlasím. Doba, teda aspoň podľa mňa je vždy taká, akí sme my ľudia. A platí to aj dnes. No myslím si, že predsa by sme mali práve teraz urobiť výnimku.
8.marec - MDŽ, zaslúžený sviatok žien na celom svete. Sviatok, ktorý by sme si mali vážiť vždy, bez rozdielu vyznania, politických sympatií, staršie, ale i mladšie generácie. Sú to totiž ženy, ktoré vnášajú do života nás všetkých radosť, porozumenie, vzájomnú úctu a lásku. Teda všetko to, čo nám v dnešnej dobe tak veľmi chýba. Súto hlavne ženy, vďaka ktorým je svet krajší, zaujímavejší a lepší.
Nie je v našom živote veľa takých dní, ktoré nás spájajú. MDŽ nielen svojou históriou, ale aj súčasnou aktuálnosťou, by sa malo radiť medzi tie najvýznamnajšie sviatky každej demokratickej krajiny. Aj keď je to už 110 rokov, keď v New Yorku sa postavili ženy, krajčírky, za svoje práva, tento sviatok, ani dnes nestratil na svojej aktuálnosti. Ženy na celom svete si jednoducho takýto sviatok zaslúžia.
Som úplne presvedčený, že my nováčania, teraz myslím hlavne nás mužov, určite na ženy nezabudneme. Aj preto si dovolím, v mene všetkých prispievateľov a čitateľov DF, úprimne zaželať nežnému pohlaviu v našom meste nielen veľa zdravia, lásky a porozumenia, ale aj dosť síl, odhodlania a viery, robiť nám mužom, ale aj život v našom meste, krajší, zaujímavejší a hlavne šťastnejší.

S úctou k vám

Ľubo Dzurák
Hodnotenie: 2   0

Kladne hodnotil:
08.03.2018 09:32:03 Milan Oršula
08.03.2018 11:15:17 Pbošiak
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Poézia všednosti
Radi by sme Vám uviedli do pozornosti výstavu výtvarného umenia „Poézia všednosti“, na ktorej predstavia tvorbu významných výtvarníkov so svojimi obrazmi. Výstava má filantropický rozmer a dobrovoľná finančná zbierka bude pre neziskovú organizáciu Plamienok - detský mobilný hospic v dňoch 14.9. až 6.10.
zobraziť podrobnosti »
NOVÉ! 18.09.2018
VIDEO: Mestské zastupiteľstvo zo dňa 19. februára 2018
www.video.novaky.sk
zobraziť podrobnosti »
14.04.2018
VIDEO: Vyjadrenie primátora mesta k aktuálnemu dianiu
VIDEO: Vyjadrenie primátora mesta k aktuálnemu dianiu
zobraziť podrobnosti »
21.03.2018
Počas likvidácie vetracej šachty nastali problémy (+FOTO)
KOŠ. Pri likvidácii bývalej vetracej šachty v Koši došlo v piatok k poškodeniu jedného z potrubí. Technickú poruchu, v súvislosti ktorej sa ľahko zranili traja zamestnanci Hornonitrianskych baní Prievidza (HBP), už odstránili. Informovala hovorkyňa spoločnosti Adriana Siváková.
zobraziť podrobnosti »
12.03.2018
Zemianskymi Kostoľanmi sa od včera šíri neznámy zápach
Včera vo večerných hodinách zaznamenali obyvatelia obce neznámy zápach. „Približne od osemnástej hodiny sme dostávali od občanov informácie o šírení zápachu. Postupne sme ho mali hlásený zo všetkých častí obcí,“ informovala starostka Zemianskych Kostolian Jana Školíková.
zobraziť podrobnosti »
08.03.2018
Mail:
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa.