Online 7 ľudí. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
(1) Mimi
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 6428 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 20:55:39 06.03.2018
Tento príspevok bol napísaný ako reakcia na príspevok číslo 6418 od Vladimír uverejnený dňa 03.03.2018 o 21:49:09.
P.vladimír,to ,čo viem iste je ,že určite neviem všetko a všetkému tiež nerozumiem,ale pokúsim sa pozrieť trebárs na kauzu splašky svojim obyčajným sedliackym rozumom a pri tom platí,že ak sa mýlim,tak ma opravíte.
.V prvom rade je tu otázka,či ex primátor vedel,že na Dukianskej ul.nie je regulárna kanalizácia .Vychádza mi,že to zrejme nevedel a ak to tak bolo ,tak je na mieste otázka,že ako je to možné?To je samozrejme otázka na neho.
Ale prečo si myslím,že on o tom naozaj nevedel,že tam regulárna kanalizácia nie je? Lebo si neviem predstaviť,že by bol až taký dilino,keď mal dom rozostavaný a peniaze tiež k dispozícii,že by bol pre neho problém urobiť aj žumpu hneď vtedy a nie teraz,keď musí rozbombardovať pekne upravený pozemok a vraziť do toho ďalšie prachy,o ďalších zákonných a politických konzekvenciách ani nehovoriac.
Druhá otázka,čo mi vŕta hlavou je,že ktosi musel predsa vedieť,že pri výstavbe svojho domu porušuje zákon,ale z akéhosi dôvodu bol ticho a vytiahol problém na svetlo božie až ex post.
Teda sú tu ďalšie otázky,na ktoré by bolo dobré poznať odpovede:Kto bol ten človek,čo vedel,že je porušený zákon a neupozornil na to ex primátora ?
Otázka druhá:Prečo tak konal,respektíve prečo nekonal tak,ako mal?
Myslím si ,že ten človek,čo mal vedomosť o porušení zákona vtedy ešte primátorom a logika nepustí,on ju zákonite mal,tak mal postupovať zákonným spôsobom a okamžite konať tak,aby bol problém vyriešený v súlade so zákonnými predpismi.
Ešte je tu ďalšia otázka: Ako mám postupovať,aby som sa dozvedel odpovede na tieto otázky?Mám sa opýtať p.Š. ,či vie ,kto dal podnet na porušenie zákona na príslušný úrad? Ak mi nebude vedieť odpovedať dostatočne preukazným spôsobom,mám si vyžiadať odpoveď na príslušnom úrade na základe zákona č.211/2000Zb?
Ak mi úrad odpovie,mám postupovať ďalej zákonným spôsobom tak,že podám oznámenie na dotyčného oznamovateľa,pre podozrenie z napomáhania trestnej činnosti a nedodržania zákonnej povinnosti?Ale ešte to mohlo byť aj tak,že dotyčný oznamovateľ dostal informáciu o porušení zákona od osoby,ktorá o tom vedela od počiatku,ale mlčala a keď tú informáciu dostal,tak ihneď správne konal podľa zákona a oznámil to úradu.Ale pri tom zabudol,že osoba ktorá mu tú informáciu poskytla,nekonala v súlade zo zákonom,teda porušila svoju povinnosť oznámiť porušenie zákona,hoci o tom vedela.Teda takto to vidím a ak sa mýlim ,tak ma prosím opravte.
Hodnotenie: 0   1

Kladne hodnotil:
Záporne hodnotil:
07.03.2018 07:55:45 Pbošiak

K tomuto príspevku boli napísané ďalšie reakcie:
[6434] 09.03.2018 21:27:33 od meter otvor reakciu...


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Poézia všednosti
Radi by sme Vám uviedli do pozornosti výstavu výtvarného umenia „Poézia všednosti“, na ktorej predstavia tvorbu významných výtvarníkov so svojimi obrazmi. Výstava má filantropický rozmer a dobrovoľná finančná zbierka bude pre neziskovú organizáciu Plamienok - detský mobilný hospic v dňoch 14.9. až 6.10.
zobraziť podrobnosti »
NOVÉ! 18.09.2018
VIDEO: Mestské zastupiteľstvo zo dňa 19. februára 2018
www.video.novaky.sk
zobraziť podrobnosti »
14.04.2018
VIDEO: Vyjadrenie primátora mesta k aktuálnemu dianiu
VIDEO: Vyjadrenie primátora mesta k aktuálnemu dianiu
zobraziť podrobnosti »
21.03.2018
Počas likvidácie vetracej šachty nastali problémy (+FOTO)
KOŠ. Pri likvidácii bývalej vetracej šachty v Koši došlo v piatok k poškodeniu jedného z potrubí. Technickú poruchu, v súvislosti ktorej sa ľahko zranili traja zamestnanci Hornonitrianskych baní Prievidza (HBP), už odstránili. Informovala hovorkyňa spoločnosti Adriana Siváková.
zobraziť podrobnosti »
12.03.2018
Zemianskymi Kostoľanmi sa od včera šíri neznámy zápach
Včera vo večerných hodinách zaznamenali obyvatelia obce neznámy zápach. „Približne od osemnástej hodiny sme dostávali od občanov informácie o šírení zápachu. Postupne sme ho mali hlásený zo všetkých častí obcí,“ informovala starostka Zemianskych Kostolian Jana Školíková.
zobraziť podrobnosti »
08.03.2018
Mail:
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa.