Online 6 ľudí. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
(1) Mimi
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 6426 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 12:06:38 05.03.2018
Dobrý deň. Skutočne už je najvyšší čas, čo tu píšeme pán surikata1, aby ste veci chápali, neboli zmätený a nerozdeľovali občanov svojimi nevedomosťami a prestali s osočovaním mojej osoby. Keďže vo svojom príspevku č. 6419 žiadate o odpoveď na vašu impertinentnú otázku a pýtate sa v mene svojej osoby a v záujme získania vedomostí pre seba pripúšťam, že môže byť aj tak, ale asi, tak si myslím ja, by to vyznelo lepšie slušnejším spôsobom ,na ktorý je potom možnosť adekvátnej a ak to chcete počuť v istej snahe aj odbornej odpovede i z druhej strany. Ak ste narážali na výroky z môjho príspevku k príspevku lavidu,myslím si, že veta z môjho príspevku, ako reakcia na príspevok lavidu č.6416 ,citujem jej znenie:“ Pre výklad o povinnostiach prednostu obecného úradu( pre Nováky prednostu Mestského úradu) a to je tým podstatným pre vás lavida je umenie pochopiť Zákon č. 369/1990Zb. o obecnom zriadení v znení zmien a doplnkov a jeho ustanovenie §-u 17 a až potom si urobiť relevantný názor o povinnostiach prednostu obecného úradu bola dostatočnou reakciou na laické a nelogické vysvetlenie zákonných povinností prednostu radnice.“, potiaľ môj výrok. Avšak, vy surikata1, nepochopiteľne vo svojom príspevku uvádzate, že neviete aké kompetencie má prednosta a primátor. Tak, ako občan, si dovolím vám zodpovedať nasledovne tak, ako lavidovi pri kompetenciach prednostu úradu. V zákone o obecnom zriadení č. 369/1990Zb v §- 13 ods. 1 sa píše,že: Predstaviteľom obce a najvyšším výkonným orgánom obce je starosta (pre Nováky platí primátor). ... Ďalej v §-e 13 ods.5 sa ustanovuje, že: Starosta je štatutárnym orgánom obce. ..... A tak s vašim dovolením položím otázku ja surikata 1 vám. Ak sa nachádzal na území nášho mesta v období ,keď prezidentom našej republiky bol Ing.Michal Kováč,CSc., kto mal vítať na území mesta v mene nás, občanov mesta, najvyššieho predstaviteľa nášho štátu? Všetko určite viete. Nie som tak hlúpy, aby som si myslel, že nie a rovnako ani ostatní slušní občania. Vysvetlite, že prečo ho vítal prednosta úradu, možno s trikrát s nižším platom, ako bývalý primátor? A napíšte čosi o tom, kde bol v tom čase bývalý primátor nášho mesta,hoci mal, ako píšem, možno trikrát vyšší plat, ako vtedy slúžiaci prednosta, hoci vedel, že naše mesto navštívi v ten deň už bývalý a nebohý prezident republiky. Surikata1, ide vám len o špičkovanie situácie a rozdeľovanie nováckej spoločnosti . Vaša nevraživosť vyplýva z istých záujmov a vychádzajú zo záujmov jednej skupiny občanov, ktorá však v nijakom prípade nespĺňa pravidlá slušnej a poctivej opozície, ale sú to z ich strany pravidlá frustrovaných ľudí z prehry o post primátora v posledných komunálnych PB
PS: alebo nepíšte,veď to všetci vieme, ešte by sme vás uviedli do šoku.
Hodnotenie: 2   0

Kladne hodnotil:
05.03.2018 19:33:39 Milan Oršula
05.03.2018 20:27:55 Vladimír
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Poézia všednosti
Radi by sme Vám uviedli do pozornosti výstavu výtvarného umenia „Poézia všednosti“, na ktorej predstavia tvorbu významných výtvarníkov so svojimi obrazmi. Výstava má filantropický rozmer a dobrovoľná finančná zbierka bude pre neziskovú organizáciu Plamienok - detský mobilný hospic v dňoch 14.9. až 6.10.
zobraziť podrobnosti »
NOVÉ! 18.09.2018
VIDEO: Mestské zastupiteľstvo zo dňa 19. februára 2018
www.video.novaky.sk
zobraziť podrobnosti »
14.04.2018
VIDEO: Vyjadrenie primátora mesta k aktuálnemu dianiu
VIDEO: Vyjadrenie primátora mesta k aktuálnemu dianiu
zobraziť podrobnosti »
21.03.2018
Počas likvidácie vetracej šachty nastali problémy (+FOTO)
KOŠ. Pri likvidácii bývalej vetracej šachty v Koši došlo v piatok k poškodeniu jedného z potrubí. Technickú poruchu, v súvislosti ktorej sa ľahko zranili traja zamestnanci Hornonitrianskych baní Prievidza (HBP), už odstránili. Informovala hovorkyňa spoločnosti Adriana Siváková.
zobraziť podrobnosti »
12.03.2018
Zemianskymi Kostoľanmi sa od včera šíri neznámy zápach
Včera vo večerných hodinách zaznamenali obyvatelia obce neznámy zápach. „Približne od osemnástej hodiny sme dostávali od občanov informácie o šírení zápachu. Postupne sme ho mali hlásený zo všetkých častí obcí,“ informovala starostka Zemianskych Kostolian Jana Školíková.
zobraziť podrobnosti »
08.03.2018
Mail:
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa.