Online 4 ľudia. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 6413 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 21:28:38 02.03.2018
Dobrý deň. Nuž zvláštne otázky dáva „mann, s nickom lavida „ . Je akýsi nešťastný, nervózny. Som absolútne presvedčený, že lavida nemá dôvod požadovať od kohokoľvek odpovede na svoje nezmyselné otázky vo veci kauzy splašky, ako ju nazýva. Som absolútne presvedčený, že o všetkom má podrobné znalosti, informácie. Pravdou je, že teraz už aj občania majú informácie a to priamo od exprimátora, čoby stavebníka a porušovateľa zákona, pretože vyvedenie splaškov z jeho rodinného domu do dažďovej kanalizácie a v konečnom dôsledku jej zaústenie do rieky Nitry nevyvrátil, potvrdil, avšak vybudovanie kanalizácie na vyvedenie splaškov zo svojho rodinného domu posunul alibisticky na iné osoby s odvolaním sa na akúsi jeho nevedomosť o konaní týchto osôb, rodinných príslušníkov, ktorí mu mali pomáhať pri stavbe jeho rodinného domu. A tak treba len dúfať, že sľuby, ktoré každé štyri roky za obdobie jeho pontifikátu v tomto znení sľuboval: „Sľubujem na svoju česť a svedomie, že budem riadne plniť svoje povinnosti, ochraňovať záujmy obce a Slovenskej republiky. Ústavu Slovenskej republiky, ústavné zákony, zákony a ostatné všeobecne záväzné právne predpisy budem pri výkone svojej funkcie starostu uplatňovať podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia „ dodrží a vybuduje si domovú ČOV-ku, alebo žumpu tak, ako vyhlásil pred auditóriom občanov na poslednom zasadnutí Mestského zastupiteľstva. Viac sa k veci nedá povedať. Ako sa vo svojom vnútri exprimátor s celou kauzou vysporiada, je však teraz už len jeho osobná vec. PB
Hodnotenie: 2   0

Kladne hodnotil:
02.03.2018 21:52:13 Milan Oršula
02.03.2018 21:55:35 Vladimír
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
VIDEO: Mestské zastupiteľstvo zo dňa 19. februára 2018
www.video.novaky.sk
zobraziť podrobnosti »
14.04.2018
VIDEO: Vyjadrenie primátora mesta k aktuálnemu dianiu
VIDEO: Vyjadrenie primátora mesta k aktuálnemu dianiu
zobraziť podrobnosti »
21.03.2018
Počas likvidácie vetracej šachty nastali problémy (+FOTO)
KOŠ. Pri likvidácii bývalej vetracej šachty v Koši došlo v piatok k poškodeniu jedného z potrubí. Technickú poruchu, v súvislosti ktorej sa ľahko zranili traja zamestnanci Hornonitrianskych baní Prievidza (HBP), už odstránili. Informovala hovorkyňa spoločnosti Adriana Siváková.
zobraziť podrobnosti »
12.03.2018
Zemianskymi Kostoľanmi sa od včera šíri neznámy zápach
Včera vo večerných hodinách zaznamenali obyvatelia obce neznámy zápach. „Približne od osemnástej hodiny sme dostávali od občanov informácie o šírení zápachu. Postupne sme ho mali hlásený zo všetkých častí obcí,“ informovala starostka Zemianskych Kostolian Jana Školíková.
zobraziť podrobnosti »
08.03.2018
VIDEO: Koncert k 60. výročiu založenia umeleckého školstva v Novákoch
Ak máte čas a chuť, určite si pozrite záznam z koncertu k príležitosti 60. výročia založenia umeleckého školstva v Novákoch.
zobraziť podrobnosti »
31.01.2018
Mail:
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa.