Online 3 ľudia. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 6374 v téme Nováky pozitívne zo dňa 20:46:15 08.02.2018 Nevhodný príspevok?
Tento príspevok bol napísaný ako reakcia na príspevok číslo 6373 od Ľubomír uverejnený dňa 08.02.2018 o 19:36:15.
Dobrý deň pán Dzurák.

Ďakujeme Vám za Vaše slová a nám neostáva nič iné len súhlasiť - nie je to ľahké.

Čo sa týka tvrdenia "Dostávam maily i telefonáty, že na tejto stránke vládne nejaká cenzúra."

Môžeme použiť štatistiku. Za rok 2018 bolo pridaných 69 príspevkov a z toho

--- zobrazených - 55 príspevkov (79,71%)
--- zmazaných - 13 príspevkov (18,84%)
--- Schovaných - 1 príspevok (1,44%)

Z 13 zmazaných príspevkov je 9 príspevkov od používateľa Marián Šimka. Podľa nášho názoru tu nie je žiadna cenzúra, len zabraňujeme tomu aby tu jedna osoba, ktorá má na tomto portáli ďalších 14 používateľských profilov, manipulovala verejnú mienku a šírila tvrdenia, ktoré už boli dávno v minulosti vyvrátené a vysvetlené.

Pán Šimka neustále šíri klamstvá aj keď má informácie o tom, že nie sú pravdivé. Či už je to na tomto diskusnom fóre, alebo na iných portáloch alebo v mailovej komunikácií. Preto jeho príspevky a tvrdenia, kde uráža samotných Webmasterov, alebo ich rodinných príslušníkov, ktoré sú skreslené a neustále sa opakujúce, nemajú čo na tomto diskusnom fóre byť uverejnené.

K tvrdeniu "Verte, že ak ľuďom je zakázané prezentovať svoje názory, je to cesta do pekla.", verte nám pán Šimka je samotné peklo.

K tvrdeniu "Občania Novák sú veľmi múdri a určite vedia čítať aj medzi riadkami.", väčšina vie čítať medzi riadkami, ale len odvtedy ako existuje tento portál a dostávajú informácie nie od jednej osoby, ktorou bol bývalý primátor Ing. Dušan Šimka (cez rozhlas, tv, letáky, vystúpenia primátora a podobne...), ale dostávajú informácie aj z iného zdroja.

K tvrdeniu "Zdravá diskusia, zdravá súťaž, zdravá konkurencia, rôznosť názorov, nás môže len a len posúvať dopredu.", súhlasíme, ale zdôrazniť treba slovo ZDRAVÁ a tu zdravú diskusiu musí niekto zabezpečiť, aby tie CHORÉ príspevky nenakazili tie zdravé.

K tvrdeniu "Aj preto som osobne rád, že sa našiel niekto, kto túto stránku zriadil.", áno je to človek, ktorý na polícií už strávil veľa času a všetko na podnety pána Šimku, takže držme sa ZDRAVEJ diskusie, aby tých sedení na polícií bolo čo najmenej.

K tvrdeniu "Medzi zdravou výmenou názorov a nenávistným osočovaním, je veľmi tenká bariéra.", áno je a to veľmi tenká, hlavne v písomnom prejave.

K tvrdeniu "Bude treba už dnes nastaviť jasné pravidlá aj na tejto stránke.", existuje kódex tohto webu a teda pravidlá sú dané.

K tvrdeniu "Či už chcete, alebo nie, aj Diskusné fórum bude mať pomerne výrazný vplyv na budúcnosť nášho mesta. Úprimne Vám želám, aby toto fórum aj Vašou zásluhou, prispelo k ďalšiemu rozvoju nášho mesta.", to že ma vplyv je jasné, hovorí o tom aj samotná návštevnosť. Stále sa snažíme stáť za občanmi a za ich názormi, ale dávame priestor aj mestu aby svoje zámery a záujmy obhájilo.

Momentálne s nami spolupracuje len pán prednosta, žiaľ niektorí poslanci nemajú záujem odpovedať na otázky, ktoré sa tu objavia. Napríklad pani Hornej sme preposlali otázky, ktoré tu uverejnili občania, ale bez odozvy. Pevne veríme, aj my, že zásluhou portálu novaky.com prispejeme raz k tomu, aby v tomto meste bolo čo najviac spokojných občanov a že ich naučíme, že o probléme treba informovať v prvom rade Mestský úrad Nováky (poslancov) a nie len v krčme nadávať pri pive.


PS: Čím viac napíšeme, tým dlhšie budeme sedieť na polícii...


Pekný deň.

Webmaster
Hodnotenie: 1   0

Kladne hodnotil:
08.02.2018 22:45:18 Pbošiak
Záporne hodnotil:

K tomuto príspevku boli napísané ďalšie reakcie:
[6377] 09.02.2018 12:12:44 od lavida otvor reakciu...


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
VIDEO: Mestské zastupiteľstvo zo dňa 19. februára 2018
www.video.novaky.sk
zobraziť podrobnosti »
14.04.2018
VIDEO: Vyjadrenie primátora mesta k aktuálnemu dianiu
VIDEO: Vyjadrenie primátora mesta k aktuálnemu dianiu
zobraziť podrobnosti »
21.03.2018
Počas likvidácie vetracej šachty nastali problémy (+FOTO)
KOŠ. Pri likvidácii bývalej vetracej šachty v Koši došlo v piatok k poškodeniu jedného z potrubí. Technickú poruchu, v súvislosti ktorej sa ľahko zranili traja zamestnanci Hornonitrianskych baní Prievidza (HBP), už odstránili. Informovala hovorkyňa spoločnosti Adriana Siváková.
zobraziť podrobnosti »
12.03.2018
Zemianskymi Kostoľanmi sa od včera šíri neznámy zápach
Včera vo večerných hodinách zaznamenali obyvatelia obce neznámy zápach. „Približne od osemnástej hodiny sme dostávali od občanov informácie o šírení zápachu. Postupne sme ho mali hlásený zo všetkých častí obcí,“ informovala starostka Zemianskych Kostolian Jana Školíková.
zobraziť podrobnosti »
08.03.2018
VIDEO: Koncert k 60. výročiu založenia umeleckého školstva v Novákoch
Ak máte čas a chuť, určite si pozrite záznam z koncertu k príležitosti 60. výročia založenia umeleckého školstva v Novákoch.
zobraziť podrobnosti »
31.01.2018
Mail:
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa.