Online 3 ľudia. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 6373 v téme Nováky pozitívne zo dňa 19:36:15 08.02.2018 Nevhodný príspevok?
Vážený pán webmajster,
tento príspevok je určený hlavne Vám, ale ak ho zverejníte nebudem mať žiadne námietky. Dostávam maily i telefonáty, že na tejto stránke vládne nejaká cenzúra. Osobne nie som o tom presvedčený, ale predsa... Myslím si, že som človek dostatočne skúsený a že som prešiel kus ťažkej a zložitej cesty. Verte, že ak ľuďom je zakázané prezentovať svoje názory, je to cesta do pekla. Občania Novák sú veľmi múdri a určite vedia čítať aj medzi riadkami. Veľmi ľahko dokážu rozoznať čo je pravda, čo je lož a čo je len akési predvádzanie sa a upozorňovanie na svoje ego. Ja osobne vítam rôznosť názorov. Na strane druhej odsudzujem, ak niekto osočuje niekoho len preto, že sa niekto odhodlal proti nemu kandidovať, alebo ísť s ním do nejakej súťaže a v tej súťaži prehral. Zdravá diskusia, zdravá súťaž, zdravá konkurencia, rôznosť názorov, nás môže len a len posúvať dopredu. Aj preto som osobne rád, že sa našiel niekto, kto túto stránku zriadil. Samozrejme ak sa to zmení na osočovanie a nenávisť, tak to treba hneď v zárodku zastaviť. Nezávidím Vám, spravovať túto stránku a rozhodovať sa, čo uverejniť a čo nie.. Medzi zdravou výmenou názorov a nenávistným osočovaním, je veľmi tenká bariéra.
Blížia sa komunálne voľby a bude potrebné aj na tejto stránke dať rovnakú príležitosť všetkým, ktorí sa budú uchádzať o priazeň voličov, aj keď s ich názormi nebudete súhlasiť. Bude treba už dnes nastaviť jasné pravidlá aj na tejto stránke. Či už chcete, alebo nie, aj Diskusné fórum bude mať pomerne výrazný vplyv na budúcnosť nášho mesta. Úprimne Vám želám, aby toto fórum aj Vašou zásluhou, prispelo k ďalšiemu rozvoju nášho mesta.
S úctou
Ľubo Dzurák
Hodnotenie: 2   0

Kladne hodnotil:
08.02.2018 22:02:33 Surikata 1
08.02.2018 22:45:11 Pbošiak
Záporne hodnotil:

K tomuto príspevku boli napísané ďalšie reakcie:
[6375] 08.02.2018 22:12:25 od Pbošiak otvor reakciu...
[6374] 08.02.2018 20:46:15 od Webmaster otvor reakciu...


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
VIDEO: Mestské zastupiteľstvo zo dňa 19. februára 2018
www.video.novaky.sk
zobraziť podrobnosti »
14.04.2018
VIDEO: Vyjadrenie primátora mesta k aktuálnemu dianiu
VIDEO: Vyjadrenie primátora mesta k aktuálnemu dianiu
zobraziť podrobnosti »
21.03.2018
Počas likvidácie vetracej šachty nastali problémy (+FOTO)
KOŠ. Pri likvidácii bývalej vetracej šachty v Koši došlo v piatok k poškodeniu jedného z potrubí. Technickú poruchu, v súvislosti ktorej sa ľahko zranili traja zamestnanci Hornonitrianskych baní Prievidza (HBP), už odstránili. Informovala hovorkyňa spoločnosti Adriana Siváková.
zobraziť podrobnosti »
12.03.2018
Zemianskymi Kostoľanmi sa od včera šíri neznámy zápach
Včera vo večerných hodinách zaznamenali obyvatelia obce neznámy zápach. „Približne od osemnástej hodiny sme dostávali od občanov informácie o šírení zápachu. Postupne sme ho mali hlásený zo všetkých častí obcí,“ informovala starostka Zemianskych Kostolian Jana Školíková.
zobraziť podrobnosti »
08.03.2018
VIDEO: Koncert k 60. výročiu založenia umeleckého školstva v Novákoch
Ak máte čas a chuť, určite si pozrite záznam z koncertu k príležitosti 60. výročia založenia umeleckého školstva v Novákoch.
zobraziť podrobnosti »
31.01.2018
Mail:
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa.