Online 3 ľudia. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 6281 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 17:52:17 07.12.2017 Nevhodný príspevok?
Dobrý deň. Možnože som taký nevedomý, keďže neviem čo všetko sa odohráva vo vesmíre, alebo napríklad v ľudskom tele, ale zaručene viem, že svet a ľudské telo funguje na princípe harmónie. Už som tiež asi naivný, že píšem k vášmu zase ničomu, ale naposledy lavida. Ak však existujúce protiklady vytvárajúce pohyb, tým pádom majúce vôľu vytvoriť rovnováhu, vraj neustálou zmenou hmôt a energií a sú podľa vedcov istým princípom, ktorý funguje vo vesmíre, tak vraj, by mal tento princíp fungovať aj v človeku. Netreba si lavida preto brať k vytváraniu spoluobčianskych vzťahov do úst Boha, aby sa ľudia pochopili, ako vidíte máme na to vedcov, pretože Boh má ozaj, mnoho iných, vážnejších povinností a požiadaviek na tento svet a ľudí tu žijúcich, ale to som odbočil. Preto odznova lavida. Tvorenie občianskych vzťahov v demokratickej samospráve, je ako stavanie domčeku z karát. Každá stavba má vo všeobecnosti svoje pravidlá. Ak ich však porušíme, domček sa zrúti. Aby sme mohli stavať do výšky, tak, ako to „cielite“ lavida vy, musíme mať pevný základ, (ktorý, ak ste to nepochopili, v záujme vyznávania bohorovnosti exprimátora, ktorý v našom meste mnoho rokov podkopával tento pevný základ občianskeho spolužitia, ale to som už vám veľakrát pripomínal, aj v mojom poslednom na tejto stránke príspevku) pretože inak dosiahneme iba určitú úroveň a ďalším budovaním by celý systém padol. A on aj padol a „ jeho božstvu“ sa to nepáči. On však pre svojho nástupcu,(ov) zasadnuvšieho na stoličku primátora nabúral základ s myšlienkou, známou roky roky na politickom poli „ ak vyhrám voľajako bolo ,voľajako bude, ak nevyhrám po mne potopa“ . Takisto je to so vzťahom občana k občanovi. Aby sa dospelo k názorovému zjednoteniu medzi mnou a vami, keďže by som podľa vás mal mlčaním nechať ponechať vaše a iných prispievateľov príspevky, ktoré sú v rozpore s etikou , morálkou, pokorou, viac alebo menej osočujce, znevažujúce nielen osoby, ale celé ich rodiny, v súčasnom stave to nie je možné, keďže ste na strane toho zla , ktoré sa zrodilo práve ako následok prehraných volieb o stoličku primátora a nastali časy frustrácie a nielen pre exprimátora. A tak ja ďalej kvôli tejto prekážke , vrátane vašej anonymity, nemôžem a nebudem s vami márniť čas a budovať svoj názorový vzťah s vami a ponechám ho napospas času, nech upadá, starne, pretože pre mňa základom vzťahu je úprimnosť, etika a istá pokora a o tú sa za daných okolností deliť s vami nechcem, lebo to u vás nenachádzam a chcem sa o ňu deliť so slušnými ľuďmi PB
Hodnotenie: 1   0

Kladne hodnotil:
08.12.2017 07:25:42 Vladimír
Záporne hodnotil:

K tomuto príspevku boli napísané ďalšie reakcie:
[6283] 08.12.2017 21:40:03 od lavida otvor reakciu...


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Novácke noviny 2018
Vyšlo nové číslo Nováckych novín - prečítajte si ich online.
zobraziť podrobnosti »
NOVÉ! 24.09.2018
Poézia všednosti
Radi by sme Vám uviedli do pozornosti výstavu výtvarného umenia „Poézia všednosti“, na ktorej predstavia tvorbu významných výtvarníkov so svojimi obrazmi. Výstava má filantropický rozmer a dobrovoľná finančná zbierka bude pre neziskovú organizáciu Plamienok - detský mobilný hospic v dňoch 14.9. až 6.10.
zobraziť podrobnosti »
18.09.2018
VIDEO: Mestské zastupiteľstvo zo dňa 19. februára 2018
www.video.novaky.sk
zobraziť podrobnosti »
14.04.2018
VIDEO: Vyjadrenie primátora mesta k aktuálnemu dianiu
VIDEO: Vyjadrenie primátora mesta k aktuálnemu dianiu
zobraziť podrobnosti »
21.03.2018
Počas likvidácie vetracej šachty nastali problémy (+FOTO)
KOŠ. Pri likvidácii bývalej vetracej šachty v Koši došlo v piatok k poškodeniu jedného z potrubí. Technickú poruchu, v súvislosti ktorej sa ľahko zranili traja zamestnanci Hornonitrianskych baní Prievidza (HBP), už odstránili. Informovala hovorkyňa spoločnosti Adriana Siváková.
zobraziť podrobnosti »
12.03.2018
Mail:
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa.