Online 3 ľudia. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 6280 v téme Politika zo dňa 15:02:39 07.12.2017
Asi mi už neostala iná možnosť,ako vysvetliť niektoré veci,lebo už mi dochádzajú slová a nechce sa mi donekonečna vysvetľovať to isté.Prosím niekoho,kto tu číta príspevky ,aby sa pokúsil vysvetliť p.Bošiakovi, aký rozdiel je v diskusii medzi reakciou konštruktívnou a tou druhou deštruktívnou/ad hominem/.
Uvediem príklad.Pokiaľ prispievateľ hovorí o zvýšení príjmov mesta z turistického ruchu a pridá príklady,tak konštruktívnym prístupom v diskusii a nerozhoduje či kritickým,alebo naopak,by bolo,keby reakcia obsahovala hodnotenie v zmysle nesúhlasím s názorm,alebo súhlasím a vysvetlenie z akého dôvodu s názorom nesúhlasím,alebo súhlasím.
Pokiaľ sa reakcia na príspevok obmedzí na lakonické hodnotenie typu ”fantazijné blúznenie”,má diskutujúci právo cítiť sa dotknutý a potom má možnosť sa rozhodnúť,či sa na to vy..... , alebo pošle dotyčnému kritikovi adekvátne štipľavú reakciu.
Ježiša zježeného,až ste z boha,vysvetlite to niekto tomu človeku a aj to,že to je zákon akcie a reakcie a pokiaľ chce hodnotiť všetko a všetkých,tak nech to robí,ale nie štýlom"mister arogant".

Hodnotenie: 1   1

Kladne hodnotil:
07.12.2017 17:12:00 surikata
Záporne hodnotil:
12.12.2017 08:28:20 Pbošiak


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
VIDEO: Mestské zastupiteľstvo zo dňa 19. februára 2018
www.video.novaky.sk
zobraziť podrobnosti »
14.04.2018
VIDEO: Vyjadrenie primátora mesta k aktuálnemu dianiu
VIDEO: Vyjadrenie primátora mesta k aktuálnemu dianiu
zobraziť podrobnosti »
21.03.2018
Počas likvidácie vetracej šachty nastali problémy (+FOTO)
KOŠ. Pri likvidácii bývalej vetracej šachty v Koši došlo v piatok k poškodeniu jedného z potrubí. Technickú poruchu, v súvislosti ktorej sa ľahko zranili traja zamestnanci Hornonitrianskych baní Prievidza (HBP), už odstránili. Informovala hovorkyňa spoločnosti Adriana Siváková.
zobraziť podrobnosti »
12.03.2018
Zemianskymi Kostoľanmi sa od včera šíri neznámy zápach
Včera vo večerných hodinách zaznamenali obyvatelia obce neznámy zápach. „Približne od osemnástej hodiny sme dostávali od občanov informácie o šírení zápachu. Postupne sme ho mali hlásený zo všetkých častí obcí,“ informovala starostka Zemianskych Kostolian Jana Školíková.
zobraziť podrobnosti »
08.03.2018
VIDEO: Koncert k 60. výročiu založenia umeleckého školstva v Novákoch
Ak máte čas a chuť, určite si pozrite záznam z koncertu k príležitosti 60. výročia založenia umeleckého školstva v Novákoch.
zobraziť podrobnosti »
31.01.2018
Mail:
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa.