Online 5 ľudí. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
(1) Mimi
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 6279 v téme Nováky pozitívne zo dňa 11:29:38 07.12.2017 Nevhodný príspevok?
Dobrý deň,
doslova ako balzam na dušu mi v týchto dňoch pripadajú príspevky na tejto stránke o aktivite i úspechoch našich detí. Akcia Bobor, zber vrchnáčikov, akcie a v úspechy v súťažiach detí zo ZUŠ v Novákoch, to každého nováčana musí doslova hriať. Za týmito úspechmi je nielen aktivita detí, či ich nadanie, ale aj mravenčia a cieľavedomá práca ich učiteľov. No toto nie je jediná vec čo ma hreje. Je to dobrá vízia do budúcnosti nášho mesta. Z nadaných a šikovných detí za môžu za pár desiatok rokov stať ľudia, ktorí budú zárukou ďalšieho úspešného rozvoja nášho mesta. Ak ich nepokazí život, nebude rozdeľovať politika a názory, ak si ponechajú zdravú súťaživosť a chuť sa neustále zlepšovať, tak to bude dobré pre všetkých. Tú
pomyslenú káru ktorú prevezmú od nás, určite spoľahlivo a verím, že ešte aj lepšie budú úspešne tlačiť ďalej.
Je predvianočný čas a možno aj my dospelí, by sme mali zakopať aspoň na chvíľu vojnové sekery. Predsa to nie je tak, že sa tu nič nerobí a že všetci vidíme len chyby a nedostatky. Dajme tým ďeťom aj pozitívne príklady z nášho života. Nováky sú mesto, ktoré máme všetci radi a všetci sa musíme pričiniť o to, aby tomu tak bolo stále.
A tak využívam aj túto prípežitosť, aby som poďakoval všetkým, ktorí sa starajú a vychovávajú naše deti a mládež za ich prácu. Viem, že v tejto dobe to nie je ľahké, ani jednoduché, no rovnako viem, že naši učitelia a pedagógovia to zvládnu.
Prájem všetkým príjemný predvianočný čas, šťastné a spokojné Vianoce v kruhu tých, ktorých máme radi.
S úctou
Ľubo Dzurák
Hodnotenie: 2   0

Kladne hodnotil:
07.12.2017 12:34:30 Vladimír
07.12.2017 13:33:46 lavida
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Poézia všednosti
Radi by sme Vám uviedli do pozornosti výstavu výtvarného umenia „Poézia všednosti“, na ktorej predstavia tvorbu významných výtvarníkov so svojimi obrazmi. Výstava má filantropický rozmer a dobrovoľná finančná zbierka bude pre neziskovú organizáciu Plamienok - detský mobilný hospic v dňoch 14.9. až 6.10.
zobraziť podrobnosti »
NOVÉ! 18.09.2018
VIDEO: Mestské zastupiteľstvo zo dňa 19. februára 2018
www.video.novaky.sk
zobraziť podrobnosti »
14.04.2018
VIDEO: Vyjadrenie primátora mesta k aktuálnemu dianiu
VIDEO: Vyjadrenie primátora mesta k aktuálnemu dianiu
zobraziť podrobnosti »
21.03.2018
Počas likvidácie vetracej šachty nastali problémy (+FOTO)
KOŠ. Pri likvidácii bývalej vetracej šachty v Koši došlo v piatok k poškodeniu jedného z potrubí. Technickú poruchu, v súvislosti ktorej sa ľahko zranili traja zamestnanci Hornonitrianskych baní Prievidza (HBP), už odstránili. Informovala hovorkyňa spoločnosti Adriana Siváková.
zobraziť podrobnosti »
12.03.2018
Zemianskymi Kostoľanmi sa od včera šíri neznámy zápach
Včera vo večerných hodinách zaznamenali obyvatelia obce neznámy zápach. „Približne od osemnástej hodiny sme dostávali od občanov informácie o šírení zápachu. Postupne sme ho mali hlásený zo všetkých častí obcí,“ informovala starostka Zemianskych Kostolian Jana Školíková.
zobraziť podrobnosti »
08.03.2018
Mail:
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa.