Online 6 ľudí. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 6236 v téme Nováky pozitívne zo dňa 13:31:02 23.11.2017
Dobrý deň,
od rána uvažujem, či mám napísať tento príspevok. Každý z tých čo sem píšu má na to asi svoj dôvod a sleduje tým aj určitý zámer. Ja nie som výnimkou, no teraz jednu spravím. Keď som sa rozhodol, že budem sem prispievať so svojimi názormi, tak som si povedal, dve základné veci. Budem sa snažiť pozitívne ladiť svoje príspevky, čo však neznamená, že by som nepoukázal na veci, s ktorými vnútorne nesúhlasím. No a po druhé, že nebudem reagovať na príspevky iných, lebo tiež si myslím, že na vyjasnenie vecí, názorov a stanovísk, je najlepší osobný kontakt. Aj preto sa nebudem vyjadrovať k poznámke, či som bol kandidát na nového primátora, aj preto sa nebudem vyjadrovať k dnešnému mailu od pána Mariana Šimku k tomu, že mu neuverejňujú príspevky na tejto stránke a nebudem reagovať, ani na ďalšie prípadné poznámky k mojim názorom. Som však vždy pripravený s kýmkoľvek a kdekoľvek o nich priamo diskutovať, len nie na tejto stránke. Proste tak som sa rozhodol, bez ohľadu na to, či sa to bude niekomu páčiť, alebo nie. Samozrejme vždy budem rešpektovať názor iných na to, čo napíšem. Rešpektovať však neznačí súhlasiť. Nechcem však, aby sa z tejto stránky aj mojim pričinením stal nejaký diskusný krúžok, ktorý aj tak veci nezmení. Moja predstav je možno naivná, ale bol by som rád, keby toto Diskusné fórum slúžilo najmä poslancom a vedeniu mesta na poznanie názorov a pohľad nás občanov na to, čo sa v našom meste práve deje. Mohol som aj ja využiť túto stránku na svoju predvolebnú kampaň, ale nebolo by to ani fér, ani správne. Preto som začal sme prispievať až teraz.
Takže zhrnuté a podčiarknuté. Pokiaľ sme presvedčení o svojej pravde, pokiaľ vidíme niečo pozitívne resp. negatívne v meste píšme, vysvetľujme. Ja však osobne nebudem využívať túto stránku na bezbrehé vysvetľovanie si svojich názorov a postojov. Navyše od roku 1989 neustále za niečo bojujem, vysvetľujem, presadzujem a už začínam byť unavený. Takže vždy radšej uprednostním na vysvetlenie si názorov, pohodové posedenie pri káve resp. pri pive. To je ako sa hovorí spojenie príjemného s užitočným.

So želaním pekného dňa

Ľubo Dzurák
Hodnotenie: 2   0

Kladne hodnotil:
23.11.2017 17:07:10 Pbošiak
23.11.2017 19:43:54 Vladimír
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
VIDEO: Mestské zastupiteľstvo zo dňa 19. februára 2018
www.video.novaky.sk
zobraziť podrobnosti »
14.04.2018
VIDEO: Vyjadrenie primátora mesta k aktuálnemu dianiu
VIDEO: Vyjadrenie primátora mesta k aktuálnemu dianiu
zobraziť podrobnosti »
21.03.2018
Počas likvidácie vetracej šachty nastali problémy (+FOTO)
KOŠ. Pri likvidácii bývalej vetracej šachty v Koši došlo v piatok k poškodeniu jedného z potrubí. Technickú poruchu, v súvislosti ktorej sa ľahko zranili traja zamestnanci Hornonitrianskych baní Prievidza (HBP), už odstránili. Informovala hovorkyňa spoločnosti Adriana Siváková.
zobraziť podrobnosti »
12.03.2018
Zemianskymi Kostoľanmi sa od včera šíri neznámy zápach
Včera vo večerných hodinách zaznamenali obyvatelia obce neznámy zápach. „Približne od osemnástej hodiny sme dostávali od občanov informácie o šírení zápachu. Postupne sme ho mali hlásený zo všetkých častí obcí,“ informovala starostka Zemianskych Kostolian Jana Školíková.
zobraziť podrobnosti »
08.03.2018
VIDEO: Koncert k 60. výročiu založenia umeleckého školstva v Novákoch
Ak máte čas a chuť, určite si pozrite záznam z koncertu k príležitosti 60. výročia založenia umeleckého školstva v Novákoch.
zobraziť podrobnosti »
31.01.2018
Mail:
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa.