Online 9 ľudí. FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 4495 v téme Šport zo dňa 19:36:51 03.02.2014
V Novákoch šéfujú Peter Nižný a Michal Gogola.

Od 1. januára 2014 pôsobí na Slovensku klub s názvom KVP Nováky, je to nový subjekt, ktorý plynule nadviazal na činnosť predchádzajúceho nováckeho klubu. Prezidentom nového klubu sa stal známy hráč Peter Nižný a manažérom jeho dlhoročný spoluhráč z reprezentácie Slovenska Michal Gogola.

„Prevzali sme kompletnú športovú agendu, Slovenský zväz vodného póla akceptoval súpisky a registračky predchádzajúceho subjektu. Snažíme sa postaviť klub na nohy najmä finančne, oslovovať partnerov, hľadať nové zdroje prostriedkov. V nováckom vodnom póle nastala funkcionárska generačná výmena," prezrádza Michal Gogola.


Okrem manažérskych povinností je Michal Gogola aj oporou extraligového tímu Novák. „Momentálne disponujeme veľmi mladým kádrom, v ktorom má po mne a Jarovi Stehlíkovi tretí najstarší hráč osemnásť rokov... Mnohé veci sa učíme, som teda rád, že môžem nášmu tímu pomôcť ešte aj vo vode. Snažíme sa hrať každý zápas na 110 percent. Radi by sme v tejto extraligovej sezóne zabojovali o medailu," želá si Michal Gogola, ktorý trénuje každý deň, okrem toho povybavuje aj manažérske úlohy a povinnosti.


Tie v týchto dňoch nesúvisia výhradne s klubovou činnosťou, keďže KVP Nováky sa v spolupráci so Slovenským zväzom vodného póla spolupodieľa aj na organizácii zápasu Svetovej ligy proti Čiernej Hore (11. februára) a barážového duelu kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy proti Chorvátsku (15. februára). „O zápasy je veľký záujem, predpokladám, že na oba súboje bude v Novákoch plné hľadisko. Takmer všetky vstupenky sú už rezervované. Divákom poskytneme k dispozícii dodatočné miesta na sedenie, takže verím, že vytvoríme búrlivú atmosféru a bude to pre všetkých zážitok. Pripravujeme rôzne veci, ktoré verím prispejú k šou, ale to si necháme pre seba," dodal Michal Gogola.

Zdroj:
http://www.mokralopta.sk/web/index.php?option=com_content&id=1298:v-novakoch-efuju-peter-niny-a-michal-gogola
Hodnotenie: 0   0


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Ľudia, ktorí sa nezúčastnili prvého kola testovania, môžu prísť na druhé
Možnosť tento víkend majú aj tí, ktorí sa uplynulý víkend celoplošného testovania nezúčastnili. „Účasť na druhom kole testovania antigénovými testami spadá pod neodkladné vyšetrenie, môžu sa ho preto zúčastniť aj občania bez certifikátu z 1. kola celoplošného testovania,“ povedal minister zdravotníctva SR Marek Krajčí.
zobraziť podrobnosti »
06.11.2020
Bojnická nemocnica prosí o pomoc, chýbajú jej zdravotníci
Nemocnica vo štvrtok reprofilizovala desiatky ďalších lôžok.
zobraziť podrobnosti »
06.11.2020
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
AKTUÁLNE: Dobrovoľní hasiči začali v Partizánskom s dezinfekciou verejných priestorov!
V týchto dňoch majú dobrovoľní hasiči z Partizánskeho plné ruky práce. Okrem toho, že pomáhajú seniorom s nákupmi, v spolupráci s mestom sa v pondelok 30. marca pustili do ďalšej aktivity. Boj proti koronavírusu zobrali doslova od podlahy – čistením verejných priestranstiev.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Usmernenie k nakladaniu s odpadmi: Kam vyhadzovať rúška a respirátory?
V zmysle stanoviska ÚVZ SR sa použité ochranné prostriedky, ktoré vznikajú občanom v domácnosti alebo zamestnancom v bežných prevádzkach – rúška, respirátory, rukavice, vreckovky likvidujú ako bežný odpad. Špeciálny postup sa tu teda neuplatňuje. Tento odpad sa ukladá len do zmesového odpadu.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.