Stránku si prezeráš sám... VEPOS Novaky.sk VOĽBY 2022
číslo príspevku:
Prievidza postupuje do volejbalového playoff
Blog používateľa Webmaster

Koniec februára bol pre Prievidzu nesmierne úspešný. Postúpila totiž do playoff, a to hneď z tabuľkového prvého miesta. Stalo sa tak po jej výhre v Prešove. VK Mirad PU Prešov pred zrakmi 261 divákov na domácej pôde podľahol hosťom VK Prievidza 0:3. Celkové trvanie zápasu sa vyšplhalo na 84 minút.

 


 

Hostia od začiatku viedli

Domáci tím vystupoval pod trénerskou taktovkou Erika Digaňu a hostia z Prievidze boli sprevádzaní trénerom Richardom Nemcom. Inak tomu zrejme nebude ani v playoff, ktoré so sebou prinesie aj online stávkovanie (napríklad na https://extra.bet365.com/news/sk/ostatnesporty ). Hosťujúci hráči z Prievidze v divákoch budili dojem, že majú od samého začiatku trošku navrch. Zápas, ktorý rozhodovali Mokrý a Malík sa najmä v prvých dvoch setoch niesol v znamení mnohých chýb a v základná zostava domácich bola navyše ochudobnená o legionára Jaroslava Bogdanoviča, ktorý nemohol na ihrisko nastúpiť v dôsledku zranenia. Jeho neprítomnosť bola pre domácich citeľná. Tím však našiel úctyhodnú náhradu - Michala Rajduga, ktorému určite nechýbajú cenné skúsenosti.

Tretí set bol vyrovnanejší

Tretí set znamenal pre Prešov prebudenie. Snažili sa zapracovať na svojom útoku a celý set sa zdal byť o niečo vyrovnanejší. Vedenie sa v tomto prípade presúvalo od hostí k domácim a naopak, no Prievidza bola príliš silno presvedčená o svojich vlastných kvalitách a naďalej sa sústredila na svoje vlastné víťazstvo. To sa im nakoniec aj podarilo a aj z posledného odohraného setu odišli s víťazstvom, tentokrát za stavu 28:30. Martin Sopko, ktorý je kapitánom domácich, zo súboja odišiel ako najproduktívnejší hráč - svojmu tímu získal až 18 bodov. Za hráča zápasu bol vyhlásený Jakub Ihnát, ktorý je smečiarom hosťujúcej Prievidze.

Nemec pochválil aj súperov, Digaňu výsledok mrzí

Tréner víťaznej Prievidze, Richard Nemec, svoj tím pochválil. Túto výhru považuje za nesmierne hodnotnú, nakoľko tím pred ním čelil zápasovej a kondičnej prestávke. Preto si myslí, že tím si od zápasového cyklu trošku odvykol - Prievidza nehrala ani v pohári. Nemec aj v samotnom vyhlásení svojich hráčov pochválil a pogratuloval im k výhre. Ocenil tiež snahu súpera, pričom vyzdvihol ich hru v treťom sete. Ľútostivý postoj zaujal Erik Digaňa, tréner domáceho Prešova. Povedal, že v zápase bola Prievidza lepšia v útoku i obrane a nerobila hráčske chyby. Podľa neho hostia viedli vo všetkom podstatnom a jeho tím ani príliš neútočil. Výsledok zápasu ho mrzí.

 
Blog bol vytvorený 14.03.2019 20:17:50, zmenený 19.03.2019 08:52:49, autor blogu: Webmaster
Meno:
Heslo:
VIDEO: Karol Mikuláš: Baník, povstalec aj politický väzeň
VIDEO: Karol Mikuláš: Baník, povstalec aj politický väzeň
zobraziť podrobnosti »
15.03.2023
Vo veku sto rokov a osem mesiacov zomrel najstarší československý baník Karol Mikuláš
Život Karola Mikuláša bol spätý s baníctvom a hornou Nitrou.
zobraziť podrobnosti »
14.03.2023
Marián Miština je novým prednostom mestského úradu, vzdal sa funkcie poslanca
Mestský úrad v Novákoch má nového prednostu, Jána Martinu v tejto pozícii strieda Marián Miština.
zobraziť podrobnosti »
12.01.2023
Slovenské elektrárne plánujú ukončiť prevádzku elektrárne Nováky koncom budúceho roka
Celý proces od ukončenia výroby elektrickej energie a tepla až po transformáciu celého areálu a prípravu na ďalšie využitie bude trvať niekoľko rokov.
zobraziť podrobnosti »
22.11.2022
Transparentnému psychopatovi Ing. Dušanovi Šimkovi zrazu vadí kamera
Deň pred konaním komunálnych volieb, psychopat bol nepríčetný, už mu zrejme všetko vadilo, zamkol zamestnancov v budove mestského úradu v Novákoch. V súvislosti s dosluhujúcim primátorom Šimkom a ním mnoho krát proklamovanou transparentnosťou, je na mieste otázka, prečo ak žiada transparentnosť, mu v tomto prípade vadila kamera?
zobraziť podrobnosti »
15.11.2022
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.