Stránku si prezeráš sám... FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Prievidza postupuje do volejbalového playoff
Blog používateľa Webmaster

Koniec februára bol pre Prievidzu nesmierne úspešný. Postúpila totiž do playoff, a to hneď z tabuľkového prvého miesta. Stalo sa tak po jej výhre v Prešove. VK Mirad PU Prešov pred zrakmi 261 divákov na domácej pôde podľahol hosťom VK Prievidza 0:3. Celkové trvanie zápasu sa vyšplhalo na 84 minút.

 


 

Hostia od začiatku viedli

Domáci tím vystupoval pod trénerskou taktovkou Erika Digaňu a hostia z Prievidze boli sprevádzaní trénerom Richardom Nemcom. Inak tomu zrejme nebude ani v playoff, ktoré so sebou prinesie aj online stávkovanie (napríklad na https://extra.bet365.com/news/sk/ostatnesporty ). Hosťujúci hráči z Prievidze v divákoch budili dojem, že majú od samého začiatku trošku navrch. Zápas, ktorý rozhodovali Mokrý a Malík sa najmä v prvých dvoch setoch niesol v znamení mnohých chýb a v základná zostava domácich bola navyše ochudobnená o legionára Jaroslava Bogdanoviča, ktorý nemohol na ihrisko nastúpiť v dôsledku zranenia. Jeho neprítomnosť bola pre domácich citeľná. Tím však našiel úctyhodnú náhradu - Michala Rajduga, ktorému určite nechýbajú cenné skúsenosti.

Tretí set bol vyrovnanejší

Tretí set znamenal pre Prešov prebudenie. Snažili sa zapracovať na svojom útoku a celý set sa zdal byť o niečo vyrovnanejší. Vedenie sa v tomto prípade presúvalo od hostí k domácim a naopak, no Prievidza bola príliš silno presvedčená o svojich vlastných kvalitách a naďalej sa sústredila na svoje vlastné víťazstvo. To sa im nakoniec aj podarilo a aj z posledného odohraného setu odišli s víťazstvom, tentokrát za stavu 28:30. Martin Sopko, ktorý je kapitánom domácich, zo súboja odišiel ako najproduktívnejší hráč - svojmu tímu získal až 18 bodov. Za hráča zápasu bol vyhlásený Jakub Ihnát, ktorý je smečiarom hosťujúcej Prievidze.

Nemec pochválil aj súperov, Digaňu výsledok mrzí

Tréner víťaznej Prievidze, Richard Nemec, svoj tím pochválil. Túto výhru považuje za nesmierne hodnotnú, nakoľko tím pred ním čelil zápasovej a kondičnej prestávke. Preto si myslí, že tím si od zápasového cyklu trošku odvykol - Prievidza nehrala ani v pohári. Nemec aj v samotnom vyhlásení svojich hráčov pochválil a pogratuloval im k výhre. Ocenil tiež snahu súpera, pričom vyzdvihol ich hru v treťom sete. Ľútostivý postoj zaujal Erik Digaňa, tréner domáceho Prešova. Povedal, že v zápase bola Prievidza lepšia v útoku i obrane a nerobila hráčske chyby. Podľa neho hostia viedli vo všetkom podstatnom a jeho tím ani príliš neútočil. Výsledok zápasu ho mrzí.

 
Blog bol vytvorený 14.03.2019 20:17:50, zmenený 19.03.2019 08:52:49, autor blogu: Webmaster
Meno:
Heslo:
Ľudia, ktorí sa nezúčastnili prvého kola testovania, môžu prísť na druhé
Možnosť tento víkend majú aj tí, ktorí sa uplynulý víkend celoplošného testovania nezúčastnili. „Účasť na druhom kole testovania antigénovými testami spadá pod neodkladné vyšetrenie, môžu sa ho preto zúčastniť aj občania bez certifikátu z 1. kola celoplošného testovania,“ povedal minister zdravotníctva SR Marek Krajčí.
zobraziť podrobnosti »
06.11.2020
Bojnická nemocnica prosí o pomoc, chýbajú jej zdravotníci
Nemocnica vo štvrtok reprofilizovala desiatky ďalších lôžok.
zobraziť podrobnosti »
06.11.2020
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
AKTUÁLNE: Dobrovoľní hasiči začali v Partizánskom s dezinfekciou verejných priestorov!
V týchto dňoch majú dobrovoľní hasiči z Partizánskeho plné ruky práce. Okrem toho, že pomáhajú seniorom s nákupmi, v spolupráci s mestom sa v pondelok 30. marca pustili do ďalšej aktivity. Boj proti koronavírusu zobrali doslova od podlahy – čistením verejných priestranstiev.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Usmernenie k nakladaniu s odpadmi: Kam vyhadzovať rúška a respirátory?
V zmysle stanoviska ÚVZ SR sa použité ochranné prostriedky, ktoré vznikajú občanom v domácnosti alebo zamestnancom v bežných prevádzkach – rúška, respirátory, rukavice, vreckovky likvidujú ako bežný odpad. Špeciálny postup sa tu teda neuplatňuje. Tento odpad sa ukladá len do zmesového odpadu.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.