Online 3 ľudia. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Prievidza postupuje do volejbalového playoff
Blog používateľa Webmaster

Koniec februára bol pre Prievidzu nesmierne úspešný. Postúpila totiž do playoff, a to hneď z tabuľkového prvého miesta. Stalo sa tak po jej výhre v Prešove. VK Mirad PU Prešov pred zrakmi 261 divákov na domácej pôde podľahol hosťom VK Prievidza 0:3. Celkové trvanie zápasu sa vyšplhalo na 84 minút.

 


 

Hostia od začiatku viedli

Domáci tím vystupoval pod trénerskou taktovkou Erika Digaňu a hostia z Prievidze boli sprevádzaní trénerom Richardom Nemcom. Inak tomu zrejme nebude ani v playoff, ktoré so sebou prinesie aj online stávkovanie (napríklad na https://extra.bet365.com/news/sk/ostatnesporty ). Hosťujúci hráči z Prievidze v divákoch budili dojem, že majú od samého začiatku trošku navrch. Zápas, ktorý rozhodovali Mokrý a Malík sa najmä v prvých dvoch setoch niesol v znamení mnohých chýb a v základná zostava domácich bola navyše ochudobnená o legionára Jaroslava Bogdanoviča, ktorý nemohol na ihrisko nastúpiť v dôsledku zranenia. Jeho neprítomnosť bola pre domácich citeľná. Tím však našiel úctyhodnú náhradu - Michala Rajduga, ktorému určite nechýbajú cenné skúsenosti.

Tretí set bol vyrovnanejší

Tretí set znamenal pre Prešov prebudenie. Snažili sa zapracovať na svojom útoku a celý set sa zdal byť o niečo vyrovnanejší. Vedenie sa v tomto prípade presúvalo od hostí k domácim a naopak, no Prievidza bola príliš silno presvedčená o svojich vlastných kvalitách a naďalej sa sústredila na svoje vlastné víťazstvo. To sa im nakoniec aj podarilo a aj z posledného odohraného setu odišli s víťazstvom, tentokrát za stavu 28:30. Martin Sopko, ktorý je kapitánom domácich, zo súboja odišiel ako najproduktívnejší hráč - svojmu tímu získal až 18 bodov. Za hráča zápasu bol vyhlásený Jakub Ihnát, ktorý je smečiarom hosťujúcej Prievidze.

Nemec pochválil aj súperov, Digaňu výsledok mrzí

Tréner víťaznej Prievidze, Richard Nemec, svoj tím pochválil. Túto výhru považuje za nesmierne hodnotnú, nakoľko tím pred ním čelil zápasovej a kondičnej prestávke. Preto si myslí, že tím si od zápasového cyklu trošku odvykol - Prievidza nehrala ani v pohári. Nemec aj v samotnom vyhlásení svojich hráčov pochválil a pogratuloval im k výhre. Ocenil tiež snahu súpera, pričom vyzdvihol ich hru v treťom sete. Ľútostivý postoj zaujal Erik Digaňa, tréner domáceho Prešova. Povedal, že v zápase bola Prievidza lepšia v útoku i obrane a nerobila hráčske chyby. Podľa neho hostia viedli vo všetkom podstatnom a jeho tím ani príliš neútočil. Výsledok zápasu ho mrzí.

 
Blog bol vytvorený 14.03.2019 20:17:50, zmenený 19.03.2019 08:52:49, autor blogu: Webmaster
Meno:
Heslo:
Bojnice majú novú atrakciu. Návštevníkov odvezie turistický vláčik
Turistický vláčik odvezie ľudí na dvoch trasách.
zobraziť podrobnosti »
09.05.2019
Nebezpečné znečistenie. Bývalý zamestnanec odhalil nekalé praktiky
NOVÁKY / Rybári už niekoľko rokov upozorňujú na znečistenú vodu v rieke Nitra. Tá je najmä v úseku pod Novákmi plná chemických látok. Do redakcie TV JOJ sa ozval bývalý hasič, ktorý pracoval v tamojšej chemičke. Informoval o tom, ako tam zneškodňovali ortuť.
zobraziť podrobnosti »
20.03.2019
VIDEO: Prievidza má letisko. Ani Federer už nemusí dosadať na trávu
Lúka s ďatelinou bola dlhých sedemdesiat rokov letiskom v Prievidzi. To sa teraz zmenilo. Trávu nahradil asfalt. Pomôcť to môže celému regiónu.
zobraziť podrobnosti »
19.03.2019
Budú sa preverovať výsledky volieb: Neúspešní kandidáti žiadajú o prepočítanie hlasov
NOVÁKY - Jeden z neúspešných kandidátov na primátora Novák v novembrových voľbách do orgánov samosprávy obcí požiadal Ústavný súd (ÚS) SR o prepočítanie hlasov. Podanie odôvodnil tesným rozdielom hlasov voličov medzi ním a zvoleným kandidátom.
zobraziť podrobnosti »
28.11.2018
Hlasuj za ZŠ Nováky a vyhraj
V hre sú 3x plne vybavené počítačové učebne s interaktívnou tabuľou v hodnote 21 000 € pre tvoju školu a viac ako 120 vecných cien pre teba, hlasovanie prebieha do 31.12.2018
zobraziť podrobnosti »
22.11.2018
Mail:
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.